Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • игра са једном руком .... без ваздуха у плућима
    sigpic

    Comment


    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • а сада на једној нози...
        sigpic

        Comment


        • Kako je servirao Novak?

          Comment


          • Zbog Novakovih navijača dodje mi da navijam za Tima... Da nije nešto i u oko upalo? Žulja li patika? Je l mu smeta boja glasa nekog navijača? Možda vlažnost vazduha?

            Gadjaj to dublje magarčino i igraj ako ti se igra, ako ti se ne igra marš kući!

            Comment


            • Ako nista servirace 4 puta prvi to garantuje pobedu

              Comment


              • Ma uzimajuci u obzir koliko je Novak bio bolji u 1.setu od Tima i da je na kraju ga uzeo na duplu gresku protivnika, nazalost veliko cudo treba da se desi ovdje

                Comment


                • Prvi servisi ispod 180, a tom brzinom je servirao druge do ovog meca.

                  Comment


                  • Kako ja detetu suta da objasnim kad me bude pitao kako mu slemove uzimali debeli Wawrinka i Thiem?!
                    Pljujemo Federera što je uzimao slemove preko Bagdatisa i Filipusisa, a ovaj naš mučenik u idealnim uslovima ne ume da završi turnir. "Domaći teren", mnogo veće iskustvo i ovde i generalno, dan više za odmor, 5 sati manje na terenu, uzeo prvi set... Ne može idealnije

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      Kako ja detetu suta da objasnim kad me bude pitao kako mu slemove uzimali debeli Wawrinka i Thiem?!
                      Pljujemo Federera što je uzimao slemove preko Bagdatisa i Filipusisa, a ovaj naš mučenik u idealnim uslovima ne ume da završi turnir. "Domaći teren", mnogo veće iskustvo i ovde i generalno, dan više za odmor, 5 sati manje na terenu, uzeo prvi set... Ne može idealnije
                      Ovo je sve samo ne domaci teren. Jel vidis da skoro svi navijaju za Tima? Da je zaista domaci teren imao bi Novak vece sanse.

                      Comment


                      • Čovek nema ideju šta da radi. Da nešto može da uradi uradio bi. Malo li je uradio u karijeri.

                        Comment


                        • E sad neko ko prvi put gleda tenis objasni mu ti da Djokovic ima 16 Slemova, da je jedan od najboljih svih vremena, taj bi sigurno pomislio mora da je tenis zesca sprdnja kad neko sa ovakvim pristupom ima taj status. Najmanji je problem izgubiti, ok bolji, svaka cast. ALi imati ovakav pristup po ko zna koji put je katastrofa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izgleda se polako vraća u mod "jači si kurac bre". Samo ga srpski gen može izvući.

                            Comment


                            • Tim je namirisao Novaka da ne sme da ide po viner i odradjuje ga prostim kontriranjem, pa onda bam viner i sve tako u krug..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Čak u kad bi se Tim samoubio nekako ja mislim da Novak ne bi uspeo da iskoristi to.
                                Svaki put kad gubi je ovaj govor tela i osećaj.
                                Zapisano je u vremenu.
                                Nije toliko crno. Ne potcjenjuj Novaka. Sjeti se polufinala RG 2013. protiv Rafe. Ako se Tim samoubije, Novak dobija. Ali Tim se nece samoubiti. Nema razloga.

                                Comment

                                Working...
                                X