Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa sta ocekujes jbt, zena mu je
    Ništa.
    Samo uživam.
    Ne verujem da bi Švajcarci drugačije reagovali da je suprotno.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ništa.
      Samo uživam.
      Ne verujem da bi Švajcarci drugačije reagovali da je suprotno.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Hahahahaha, kod njih nema takvih tekstova, redovno idem na par sajtova...
      telegraf, alo, kurir, informer i ostala govna ipak imamo samo mi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Osvojio ili ne, Novace ti nesto najlepse sto se desilo u ovoj napacenoj zemlji Srbiji.

        Ako nista drugo ,bar si im igricu pokvario.

        Hvala do neba.

        Comment


        • тражио ђавола у туђем дворишу....
          sigpic

          Comment


          • Hvala Nolo što si me osvetio dok bih u banovini usled reakcije Poćorekovih sledbenika.

            Da nije kulturan kao što jeste, liznuo bi on taj prst kojim je na kraju objasnio ko je ko.
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 30-01-20, 11:33.

            Comment


            • Roger nije pobedio Novaka na GS od 2012? Au. Sreća pa igra ovoliko dugo, da se penzionisao 2015. vadio bi se na starost i svi bi mislili da je GOAT.

              Ovako je Rolo velikan odmah iza Rafe i Noloa. Rafa je rodjeni pobednik on će završiti najtrofejniji, Novak će fejlovati negde.

              Rafa kao feniks dolazi do pozicije GOAT-a

              Comment


              • Velika steta je sto Nadal nije sa druge strane. Slem preko Federera i Nadala je dodatno dostignuce.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Рафа ће и шљаку да зјани...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma da Švajcarci jedan fin i kulturan narod izuzetno hladni ljudi ali kulturni, daleko im lepa kuća ne bih tamo živeo da mi plate, a čelu sam je obišao

                    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                    Comment




                    • Kako plaču plačipičkice Ovo je duševna hrana

                      Comment


                      • Urose, smiri se i nemoj da prenosis tamo neke postove na ovaj forum.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Šta se čeka ovoliko, gužva kod frizera izgleda
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Odmah brejk
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • трема је то бато...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ri-brejk odma.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X