Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Izgovori Bojana.
    I sama znaš da fit i spreman milion posto ne može Novaku na crtu.
    Surova istina i realnost. Teško za prihvatiti ali jbg, tako je...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Normalno da moze, pokazao je pre par meseci...
    A za mene je najveci sampion, izasao je, zna da nema sanse, daje maksimum i sta god da bude u 3.setu, dostojan poraz
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Da bi mogao nalaziti izgovor.
      Svakako zna da bi izgubio.
      Nije mutav.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Nera View Post
        Mora da te mnogo boli #pooryou nego, ma koliko volela, to radovanje nema veze sa Federerom, već sa cinjenicom da je set na korak od finala AO
        Mislis da bi se tako radovao protiv Sandgrena? hahahahahahaha
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Orao View Post
          Btw kladio sam se na 3:0 za Novaka čisto zbog sreće

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
          Ajde i jare i pare Noleee

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

          Comment


          • шта вам је? ја нисам луд, видим ту обе ноге...
            sigpic

            Comment


            • samo da ne uzme Federer one lekove, bice zajebano
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Normalno da moze, pokazao je pre par meseci...
                A za mene je najveci sampion, izasao je, zna da nema sanse, daje maksimum i sta god da bude u 3.setu, dostojan poraz
                Znači Rodžer laže kada kaže da samo spreman igrač izlazi na teren i da ako nije spreman ne treba da izađe?
                Ili se to odnosi samo na druge, ne i na njega?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ja ne bih to rekao. Zverev na Slemu se nije dokazao jos, prvi put igra SF, nema niti jedan jedini skalp tako da mislim da nisi u pravo. Mislim, mozda u buducnosti se to pokaze, ne kazem ne, ali za sad to nije tacno. Thiem je pre svega fizicki monstrum, nema sanse da Sasa izdrzi toliko kao Thiem i da udara tako po loptici. Novaka trenutno moze dobiti neko ko ga moze probijati konstantno, a svakako kao sto sam rekao to moze vise Tiem raditi negoli Sasa.
                  I Tim i Zverev mogu da dobiju Novaka tu nema spora samo iz moje perspektive Zverev je stabilniji, konstaniji igrac od Tima u dugim razmenama na hardu. Na sljaci pak mislim da je Tim opasniji za Novaka.

                  Comment


                  • Novaka bukvalno boli uvo ko je preko puta i u kakvom je stanju (uostalom, ko nije 100% spreman ni ne treba da izlazi na teren?) kada je radovanje u pitanju. Decko stig'o nemoguć drop shot I dao winner koji mu je doneo set za 2:0 u polufinalu AO, I neko napiše gledaj ga kako se naložio.

                    Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Normalno da moze, pokazao je pre par meseci...
                      A za mene je najveci sampion, izasao je, zna da nema sanse, daje maksimum i sta god da bude u 3.setu, dostojan poraz
                      Taj šampion je vladao i gro svega uzeo dok se nisu dečica povampirala i guzila ga gde su stigla. Već duže vreme lik je za sprdnju ali ga većina fanova, uključujući i tebe samu brane argumentima kako je mator, iznemoć'o i slična bla bla truć s*anja.
                      Nije ni Novak u cvetu mladosti pa se sigra sa njim i igra sa spuštenom papučicom gasa.
                      Sorry Bojana al je tako.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Znači Rodžer laže kada kaže da samo spreman igrač izlazi na teren i da ako nije spreman ne treba da izađe?
                        Ili se to odnosi samo na druge, ne i na njega?
                        dovoljno je spreman da moze da odigra mec, nije 100% sprema, zar je to toliko tesko shvatiti?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Mislis da bi se tako radovao protiv Sandgrena? hahahahahahaha
                          Preterujes, uvek ovako reaguje kad se muci, pa uspe da brejkne.
                          Da ne pricam kolika je vaznost svega ovoga.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dobro, preterujem, necu vise
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Hehe, sto volim kad publika ucuti [emoji41]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                dovoljno je spreman da moze da odigra mec, nije 100% sprema, zar je to toliko tesko shvatiti?
                                Zar je toliko teško shvatiti da mu je Novak odavno u glavi?
                                Nije tako ladan kako se predstavlja.
                                Sve ključa i vri u njemu, najradije bi zaplakao.
                                Nije slučajno posle Sandgrena rekao kako se nada Raoni u polufinalu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X