Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivano krvnicki tezak mec ali je trebalo da bude sada 1-1 u setovima. U kriticnim momentima Rafa il pogrijesi il ostane bez ideja sta radit i odigra glupi drop shot kao maloprije

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Lucidan drop šot Nadala
      ovo kao da kopirao od novaka
      Wizard

      Comment


      • Nece se Rafa predati ali nema sreće. Previše puta Dominik Thiem je pogodio mrežu, frljoke ramom na liniju i slično.

        Ovaj set je Rafa bio bolji. Za razliku od prošlog.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Totalno pogresno. Rafa treba da odbrani finale da naredne godine u ovo vreme ne predstavlja pretnju bodovno.
          Mislis da ce Nadal imati vece sanse za tako nesto nego ove godine?

          Jeste da mu je bas tezak zreb zapao, ali iznenadio bih se da bude neki faktor u Australiji u buducnosti Nadal. Daleko od toga da ga opisujem, ali i danas se vidi da ne moze.


          Ja bih ga voleo u finalu iskljucivo jer mislim da bi Novaku bilo nemerljivo lakse nego protiv Tima ili Zvereva
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Orao View Post
            Igra Rafa 100% što može samo je Tim bolji ali daleko da bih ja otpisao Rafu

            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
            Nakon onih gnisnih privatnih poruka ne znam kako imas lice da pises necu se vise zamarati stobom

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Ocekivano krvnicki tezak mec ali je trebalo da bude sada 1-1 u setovima. U kriticnim momentima Rafa il pogrijesi il ostane bez ideja sta radit i odigra glupi drop shot kao maloprije
              il se desi sranje sa mrezom
              Wizard

              Comment


              • U oba seta Nadal je bio u rezultatskoj prednosti. U prvom i servirao za set. Oba puta je prosuo tu prednost i u oba TB rezultatski a bogami i igracki rutiniran.
                2-0 Zasluzeno za sivonju, ali ima za cime da zali Rafael.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by jablan View Post
                  Nakon onih gnisnih privatnih poruka ne znam kako imas lice da pises necu se vise zamarati stobom
                  Nemoj tako dodji na rakiju ili vino kod mene kući jesam te pozvao ili nisam

                  Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Рафа брани 1200 бодова а остаће са 360
                    sigpic

                    Comment


                    • niko devojke ni pomenuo nije,toliko o njima
                      Wizard

                      Comment


                      • Red je da sada Nadal dobije dva tb-a a onda u petom tb-u neka pobedi bolji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Aha, ok
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Red je da sada Nadal dobije dva tb-a a onda u petom tb-u neka pobedi bolji.
                            ти баш волиш "новаковање"
                            sigpic

                            Comment


                            • sto bi rekli strucnjaci/bodu lengvidz kod rafe ne govori nista dobro
                              Wizard

                              Comment


                              • Nadal tempirao formu za Davis kup i ono sranje od egzibicije u decembru.Koga boli kurac za AO.

                                Comment

                                Working...
                                X