Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzivo tema nije zakljucana
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • mare je kriv, banuj ga
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ajd i ja da napišem koji red mada 95% ljudi me ne ferma ni 1% al ok matorac od 56 nije zanimljiv.

        Što se tiče Tima on je dosta uznapredovao u odnosu na prošlu godinu i siguran sam da ima neke šanse sutra mada po meni minimalne da objasnim (btw mnogo dobar momak i ako je German) mislim da će možda uzeti 1 set.

        A sad zašto to mislim:

        1. Ovde je Novak kralj u svakom smislu te reči.
        2. Sva finala koja je igrao pobedio je i to je jedini GS gde je to tako.
        3. Mentalno najjači na turu čak mislim ikad al da ne preterujem.
        4. Iskustvo u GS finalima ogromno.
        5. Priprema poznavanje protivnika vreme provedeno sve to ima veze.

        To je to po meni ja sam se kladio 3:1 pobeda Novaka stavio sam 10.000 dinara na to pare mi nisu problem što se mene tiče nek pobedi u 3 seta neće biti srećnijeg od mene.

        Idemooo Nole po 8 AO i 17 GS srećno svim ostalima pa ćak i ako izgubi čuda se dešavaju.


        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

        Comment


        • Originally posted by jozef k. View Post
          mare je kriv, banuj ga
          Bila je zaključana kada sam ja pisao.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Bila je zaključana kada sam ja pisao.
            Cim si objavio ovde post otisla sam u live i nije bila zakljucana. Mozda je u bas u taj min Bojana otkljucala, nemam pojma.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da, bila je zakljucans, ja sam otkljucala, Mare je vec postovao ovde jer nije imao gde
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Da, bila je zakljucans, ja sam otkljucala, Mare je vec postovao ovde jer nije imao gde
                Hvala Boki
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Moje neko misljenje je da ce sjutra pobijediti onaj igrac na cijem se servisu bude manje igralo. Obojica su stravicni u polju, ali onaj na cijem se servisu bude duze igralo bice ozbiljno psihicki uzdrman. Uostalom, na protivnikovom servisu se i "vjezbaju" rizicniji udarci, za kojima se bas ne poseze na sopstvenom servisu.

                  Comment


                  • Да будемо реални Тим је тренутно јачи, удара јако и Ноле ће морати да чека грешке,а ту вајде нема, једина нада ми остаје да то Тиму шанса да узме слем и да како нам искуство говори то набија трему и оптерећење и да неће моћи да буде прецизан као обично...искусан играч обично побеђује...
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da ljudi nisu svesni sa kojom lakoćom će novak uzeti ovaj GS. Baš će biti u rangu Andersona i W od onda.

                      Oduvaće ga neočekivano agresivnom igrom i miksovanjem. 3-0 (7-5,6-3,6-4)

                      Comment


                      • Nepoznanica je puno uoči finala ali jedna stvar je sasvim sigurna.
                        Timotije će imati podršku kakvu nikada u karijeri imao nije.
                        On čije treninge na turniru su pratila samo službena lica i par slučajnih prolaznika sada će imati armiju navijača kako na tribinama tako i ispred tv ekrana.
                        Ono jeste da to nisu oni pravi i verni fanovi ali ko te pita, bitna je slava pa makar trajala i taj jedan dan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Jedino sto znam je da je Tim u finalu iz druge polovine zrijeba.
                          Ovo sam napisao nakon 1/8 finala. A inace sam na pocetku turnira pisao da me najvise zabrinjava Tim, ali su drugi govorili kako je lose poceo sezonu na ATP kupu itd.. Ma, taj mali kad se zainati je nemoguc totalno. Svo znanje, umijece i snagu bih zanemario i ne strecam se od tih stvari. Ali ta osobina da podigne nivo do neslucenih granica, da obori jacega od sebe.. to sam samo kod njega gledao od ovih mladjih generacija.

                          Comment


                          • Jedan pd mojih omiljenih likova Pet Rafter prognozirao Novakov trijumf u četiri seta.
                            Usta ti se pozlatila Patriče.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ovo sam napisao nakon 1/8 finala. A inace sam na pocetku turnira pisao da me najvise zabrinjava Tim, ali su drugi govorili kako je lose poceo sezonu na ATP kupu itd.. Ma, taj mali kad se zainati je nemoguc totalno. Svo znanje, umijece i snagu bih zanemario i ne strecam se od tih stvari. Ali ta osobina da podigne nivo do neslucenih granica, da obori jacega od sebe.. to sam samo kod njega gledao od ovih mladjih generacija.
                              On ima 26 godina. Nije on ta mlađa generacija o kojoj se priča. Ali se po njemu vidi da je emotivna zrelost i iskustvo važnije od igračkog umeća.

                              Koliko je samo Novak imao bolnih poraza u karijeri. Uskoro će kraj te karijere. Nema onda potrebe za strahom od Thiema. Na kraju krajeva dečko je vrlo korektan. Zaslužio je da osvoji neki trofej.

                              Comment


                              • Ajde prestanite vise da me ispravljate sa tim kako Tim nije mlad, nije dovoljno mlad, nije premlad.. On je 6 godina mladji od Novaka! To je jedna od mladjih generacija na koje ja mislim. Tacnije, mislim na sve mladje od 30 godina.

                                Comment

                                Working...
                                X