Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Orao
    ODgovorijo ti je Sando, da se ne ponavljamo. Ali vec kad si naceo pitanje, vec odavno se ne smaram previse sa tim glupostima, naravno pricam o GOAT price i slicno. Da sutra Nadal objavi penziju bio bi pre pre prezadovoljan njegovom karijerom i ne bi mu ista zamerio. Inace moje mislenje je da ce Novak na kraju biti najtrofejniji od sva trojca i iskreno zelim mu to jer covek zasluzuje. Oduvek sam govorio da paket jednog sportista nije samo talenat, vec i znanje i mogucnost kako da odrzi svoje telo sto vise zdravo i NEpovredjeno. Novak je u tome maher i nek bude tako do kraja karijere pa kad on odluci nek stavi kraj.
    OVAKO

    Comment


    • Sto su divni ovi Rafisti ...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jeste ja nisam prepoznao šalu izvini, inače od svih na atp touru posle Novaka prvi mi je Nadal mislim da je osim što je fantastičan teniser i dobar čovek i uvek je bio u izjavama korektan 100% veliki borac respekt za njega veliki plus moja žena ga obožava nekad kad igra protiv Novaka čak mi se čini da navija za njega [emoji2957].

        Što se mene tiče Novak sad da okači reket o klin isto bih bio zadovoljan i za mene uvek najbolji


        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

        Comment


        • Miloolja može meni jedan da se istopim

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • https://giphy.com/gifs/sad-crying-omfg-TU76e2JHkPchG

              Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
              Last edited by Orao; 31-01-20, 10:44.

              Comment


              • Pitanje za one koji su gledali Tim-Zverev.

                Sto je presudilo? Igracki kvalitet, kondicija ili psiha?

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Pitanje za one koji su gledali Tim-Zverev.

                  Sto je presudilo? Igracki kvalitet, kondicija ili psiha?
                  Najvise psiha. Zverev se dosta stegnuo u oba tajbrejka i pravio je veliki broj gresaka. Nije ni Tim bio umun na pritisak, pogotovo pri kraju ali se ipak bolje nosio sa istim od Zvereva.
                  Zverev je recimo fantasticno pogadjao prvi servis tokom meca ( oko 80%), a onda mi se cini da je promasio prva 3 prva servisa na pocetku drugog tajbrejka koji su igrali i sve te poene je izgubio. I ne samo to imao je nekoliko bas velikih promasaja u tim poenima.

                  U svakom slucaju mislim da je Tim laksi protivnik od Zvereva. Ako Novak odigra kako treba ne bi trebalo da ima problema sa Dominikom, dok bi Zverev sa 80% prvog predstavljao veci problem.

                  Mislim da je Zverev pokazao da ima veci potencijal u ovom mecu od Tima, ali da jos uvek nije dovoljno zreo. Cetiri godine razlike izmedju njih nije malo. Sumnjam da ce ga Tim dobijati van sljake za par godina ako Zverev mentalno i igracki sazri.
                  Last edited by 147; 31-01-20, 12:43.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Pitanje za one koji su gledali Tim-Zverev.

                    Sto je presudilo? Igracki kvalitet, kondicija ili psiha?
                    Presudio tajbrejk.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pitanje za one koji su gledali Tim-Zverev.

                      Sto je presudilo? Igracki kvalitet, kondicija ili psiha?
                      Po meni, to sto Tim i u cetvrtom setu stize lopte koje bi samo Novak, Monfis i sl stizali isto kao da je prvi set. I sto i u kasnijoj fazi meca ima snage da napadne iz defanzivnih pozicija i tako preuzme inicijativu u razmjeni. Zverev je napravio nekoliko kikseva u odlucujucem tb, ali to sve smatram posledicom navedena dva razloga.

                      Comment


                      • Moje mišljenje kombinacija psihe i iskustva, neće biti lako Novaku ali verujem da pobedjuje 99%

                        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Pitanje za one koji su gledali Tim-Zverev.

                          Sto je presudilo? Igracki kvalitet, kondicija ili psiha?
                          Prvo u kombinaciji s trećim u završnom TB-u. Zverev je dao sve što može, on je pozitivno iznenađenje ovog turnira. Nadao sam se da će Zverev uspjeti iznenaditi i olakšati Novaku posao.

                          Comment


                          • Hvala 147,

                            Dakle Zverev jos nije sazrio kao igrac. Barem nije izgubio od igraca druge klase.

                            Drago mi je da cujem da ni Tim nije bio imun na pritisak. Danas je on bio favorit. Nadam se da ce i u finale uci sa ambicijama, onda ce biti nervozniji. Samo da ne udje po sistemu: "Igracu najbolje sto mogu."

                            Comment


                            • I ništa od donacije za katastrofalne požare.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Zverev je delovao dosta zrelije i smirenije nego ikada ranije, treba da bude zadovoljan ovim turnirom.
                                Tim sada vec srednja generacija ulazi u fazu svog zenita i to ce trajati narednih nekoliko godina.
                                On bi trebao da uzme slem pre svih drugih, predviđam mozda vec na Garosu ove sezone.
                                Ne verujem da moze protiv Novaka, bar ne u ovom trenutku i na ovom terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X