Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Nisam gledao danas ESPN i Tennis Channel, vjerujem da je sahrana bila. Moram vidjet lice Chris Everet i zene Tonija Godstika. To je smijeh do suza zagrantovan. To mi je dusevna hrana u sportu postala
    Postavi ako možeš ovde, danas malo šta stižem pogledati, savatale obaveze.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa dok je po vama pljuvao po Djokovicu, bio je sve i svasta, ne vidim razliku
      Pa kad je rolex rešio da škrtari...

      Comment


      • Originally posted by Nera View Post
        Pa kad je rolex rešio da škrtari...
        Bitno je da lacoste ima i da Vilander cvrkuce
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Sjecam se da je igranje Nadala u 31. godini zivota bio jedan kvalitetan fantasy novel i o tome se nije smjelo pricat.
          Da ne tražim baš po netu sad, ali Nadal je propuštao dva ili tri puta po pola sezone.

          Da nije, verovatno bi se i obistinile prognoze o ranijoj penziji.

          Sent from my SM-N960F using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Srdjan Djokovic je izjavio za Feda: zasto jos igra, pa ima 34 godine, bas me zanima sta misli jos koliko ce njegov sin da igra?
            I da li ce i njemu tada da kaze: pa sto igras, imas 34 godine idi u penziju

            Ма пусти Ђубре маторо.
            Новак као да је Бог лично.

            Шта је све Федерер постигао, Ђоковић неће за три живота.
            Зна се ко је највећи


            С ким игра Федерер у финалу?

            Comment


            • Realno, kvota bila 1.01 da ces se pojaviti.
              Kako si? Sve ok u zivotu?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Не разумем се у те квоте, у животу се нисам кладио.
                Разуми ме, после оваквог наступа Ђоковићевог оца, ко да остане равнодушан?
                Пођи од себе.

                Иначе добро сам.
                Позлати се све што дотакнем.

                Ти
                Гледамо финале?

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Не разумем се у те квоте, у животу се нисам кладио.
                  Разуми ме, после оваквог наступа Ђоковићевог оца, ко да остане равнодушан?
                  Пођи од себе.

                  Иначе добро сам.
                  Позлати се све што дотакнем.

                  Ти
                  Гледамо финале?
                  Ne kladim se ni ja niti sam, ali da kazemo da je verovatnoca bila da se pojavis 99.99%

                  kao i uvek
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Па знаш ме.
                    Обично сам миран и сталожен.
                    Али кад онај скијашки тренер опали тако неку глупост ... па да си камен ...

                    На страну што је Др Иги бољи скијаш од њега.

                    Ако гледамо, онда мени горча.
                    Уз тебе живот ми је сладак

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Srdjan Djokovic je izjavio za Feda: zasto jos igra, pa ima 34 godine, bas me zanima sta misli jos koliko ce njegov sin da igra?
                      I da li ce i njemu tada da kaze: pa sto igras, imas 34 godine idi u penziju
                      Je li to isti onaj Srdjan Djokovic sto kad dodje jahtom u Montenegro odbija da plati parking za istu i breca se djetetu od 17 godina koje tu radi i kojem je posao da naplati taj parking sa "znas li ti ko sam ja!?" ? Moze biti da je isti lik u pitanju jer i ovaj zvuci kao iskompleksirano djubre.

                      Comment


                      • Originally posted by Drizzt Do'Urden View Post
                        Je li to isti onaj Srdjan Djokovic sto kad dodje jahtom u Montenegro odbija da plati parking za istu i breca se djetetu od 17 godina koje tu radi i kojem je posao da naplati taj parking sa "znas li ti ko sam ja!?" ? Moze biti da je isti lik u pitanju jer i ovaj zvuci kao iskompleksirano djubre.
                        E sta ovo treba da znaci, ti dosao ovde

                        A lici na njega, ne mogu da garantujem, ali lici
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa samo da pljunem na Djokovica. Necu se zadrzavati

                          Comment


                          • Manite se corava posla i prica o tata Srkiju. Niti igra tenis, niti je tema o njemu

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post

                              Moguce da sam nesto preskocila, ali ako se ovo sve desi, bice to tuzan period za tenis, ali verujem srecan za vas

                              Isto kao što je 2000ih bio dobar period za Rodžerovce, zar ne?


                              Originally posted by Chiwwi View Post

                              2016-te je Federer jedini put uspeo da uzme set Novaku na AO-nu, a tada se najviše kukalo da je Federer najstariji svih vremena...
                              Ne bi ni tad uzeo set nego je Novak već tada imao problem sa laktom...Znamo svi da se povredio na USO 2015 u finalu, a RG 2016 igrao pod injekcijama...

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Srdjan Djokovic je izjavio za Feda: zasto jos igra, pa ima 34 godine, bas me zanima sta misli jos koliko ce njegov sin da igra?
                              I da li ce i njemu tada da kaze: pa sto igras, imas 34 godine idi u penziju
                              I Rodžer je govorio da igrač kada nije 100% spreman ne treba da izlazi na teren, pa je danas izašao...
                              Ljudi su, menjaju mišljenja...niko od nas nije u svakom svom mišljenu ili stavu ostao dosledan 100%, sigurno se desilo bar jednom da promenimo mišljenje ili stav o nečemu...

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Vilander cvrkuce o Djokovicu od kad je Djokovic presao u lacoste tim, sponzori su cudo jedno
                              Da, ovo mu više znači nego npr. prijateljstvo i saradnja sa Tilijem Msm na Novaka naravno...
                              Last edited by Marija81; 30-01-20, 22:32.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • 3:1 za Zvereva sutra uz tri sata na terenu.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X