Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Smatraj u sebi sta zelis ali nemoj da se rugas jednom sportisti.


    Uveren sam da ti sigurno znas kakav je njemu ''Fed'' pogled uputio. Ipak si sedela u boksu i komentarisala sa Mirkom.

    Minimum +4 ce ostati dok se svi zajedno ne izlecite od kompleksa i ostavite sujete. Zato vam je pokazao prst, da znate gde vam je mesto.
    Pa eto, smatram da je to nepostovanje prema svom protivniku, za koga znas da nije 100% spreman, a urlas po terenu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa gašenje karijere kakva bi trebala biti da nije bilo našega Novaka. On je podbacio od 2011-2020, svaka čast za rekorde, ja sam kažem da je iznad svih ostalih, ali nije bolji od Nadala i Djokera. Djoker ove godine da uzme 2, realna je šansa da ga stigne. Ako ga stigne, ima da ga prestigne i po broju sedmica na br 1 a onda sve ostalo ukazuje Novak>Rodžer. I Rafa je tu.

      Znači izvesno je da će biti treći najveći ikada što je ogroman uspeh. Poslednji obrisi starog stila tenisa, imao je malu nesreću da naleti na dva vanzemaljca i borio se pošteno do kraja. Za to kapa dole.

      Imao je dobru zalihu GS i kao što oni sada koriste što je mator, i on je koristio kad su oni bili premladi. To se iznivelisalo.

      Samo oni su njega uvek imali za protivnika a on je na početku imao neke protivnike diskutabilne snage. Ali ok to se zove i imati sreće.
      Last edited by Cassius Clay; 30-01-20, 13:00.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Pa gašenje karijere kakva bi trebala biti da nije bilo našega Novaka. On je podbacio od 2011-2020, svaka čast za rekorde, ja sam kažem da je iznad svih ostalih, ali nije bolji od Nadala i Djokera. Djoker ove godine da uzme 2, realna je šansa da ga stigne. Ako ga stigne, ima da ga prestigne i po broju sedmica na br 1 a onda sve ostalo ukazuje Novak>Rodžer. I Rafa je tu.

        Znači izvesno je da će biti treći najveći ikada što je ogroman uspeh. Poslednji obrisi starog stila tenisa, imao je malu nesreću da naleti na dva vanzemaljca i borio se pošteno do kraja. Za to kapa dole.

        Imao je dobru zalihu GS i kao što oni sada koriste što je mator, i on je koristio kad su oni bili premladi. To se iznivelisalo.
        Mozes da kazes za svakog od njih, sta bi bilo da nema druge dvojice?
        Druga stvar, njih trojica nisu generacija, Fed je tu u najgoroj poziciji, ali se bori i ne predaje se, za to mozes samo da skines kapu.

        Evo, Thiem jos nema slem, a ima 26 godina, pa sad pogledaj paralele i vidi sta su ova trojica radila u tim godinama. Ili jos bolje, posto je razlika izmedju Tima i Djokovica slicna kao izmedju Djokovica i Feda, zamisli sta bi bilo da je Tim upola igrac kao sto je Djokovic bio u tim godinama? A Fed se borio sa 2 takva....
        Jedna cela generacija je preskocena u tenisu, cela generacija rodjena pocetkom 90-tih, ne zovu ih bez razloga LostGen
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novak je vec sad GOAT, ostaje samo sa tim Slemovima jos da pokaze, cisto zbog te neke statistike. Siguran sam da ce uspeti, imace 22+ GS na kraju, osim ako se ne smori ranije, pa ode u penziju.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Mozes da kazes za svakog od njih, sta bi bilo da nema druge dvojice?
            Druga stvar, njih trojica nisu generacija, Fed je tu u najgoroj poziciji, ali se bori i ne predaje se, za to mozes samo da skines kapu.

            Evo, Thiem jos nema slem, a ima 26 godina, pa sad pogledaj paralele i vidi sta su ova trojica radila u tim godinama. Ili jos bolje, posto je razlika izmedju Tima i Djokovica slicna kao izmedju Djokovica i Feda, zamisli sta bi bilo da je Tim upola igrac kao sto je Djokovic bio u tim godinama? A Fed se borio sa 2 takva....
            Jedna cela generacija je preskocena u tenisu, cela generacija rodjena pocetkom 90-tih, ne zovu ih bez razloga LostGen
            Najljubaznije te molim da vise ne spinujes. Ili bar kazi da to namerno radis, posto veze nemas sa tenisom.

            Dakle Djokovic se pridruzio Federeru koji je bio u najboljim godinama tada. I imao Nadala koji mu je maltene vrsnjak. Po 50 i nesto puta su igrali medjusobno i uvek je kvalitet presudjivao i nema nikakve veze sa godinama. Tako da nema sta da zamisljamo kako bi bilo, kada mi u to i gledamo. Federer ne postoji maltene od 2011 godine, a tada je imao 30 godina. I pored toga se naigrao finala Slemova i sve ih izgubio jer je Djokovic bolji a ne mladji.

            Nemoj vise da spinujes pricu sa glupostima.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Najljubaznije te molim da vise ne spinujes. Ili bar kazi da to namerno radis, posto veze nemas sa tenisom.

              Dakle Djokovic se pridruzio Federeru koji je bio u najboljim godinama tada. I imao Nadala koji mu je maltene vrsnjak. Po 50 i nesto puta su igrali medjusobno i uvek je kvalitet presudjivao i nema nikakve veze sa godinama. Tako da nema sta da zamisljamo kako bi bilo, kada mi u to i gledamo. Federer ne postoji maltene od 2011 godine, a tada je imao 30 godina. I pored toga se naigrao finala Slemova i sve ih izgubio jer je Djokovic bolji a ne mladji.

              Nemoj vise da spinujes pricu sa glupostima.
              Prvo, nemoj da vredjas, ja tebi ne govorim da pises gluposti.

              Druga stvar, Djokovic se pridruzio Fedu, a koji mlad igrac se pridruzio Djokovicu?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Prvo, nemoj da vredjas, ja tebi ne govorim da pises gluposti.

                Druga stvar, Djokovic se pridruzio Fedu, a koji mlad igrac se pridruzio Djokovicu?
                To je dobro pitanje.

                Nakon svega vidjenog dolazim do zaključka, da mladi uopste nisu losi, nego su ovi previse dobro pa zato niko ne može da im se pridruži.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Ne znam da li je žena ili devojka..
                  A znaci ti si taj...

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Prvo, nemoj da vredjas, ja tebi ne govorim da pises gluposti.

                    Druga stvar, Djokovic se pridruzio Fedu, a koji mlad igrac se pridruzio Djokovicu?
                    Zamolio sam te bez spinovanja.

                    Novak se pridruzio Nadalu i Federeru. Posto godine nisu bitne jer svi i dan danas igraju finala Slemova, ostatak sam ti odgovorio u proslom postu. Pride je tu bio i Endi Marej koji zasluzuje da zauzme mesto sa njima u prici. Pored toga tu je bio i Del Potro itd.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      A znaci ti si taj...
                      "Ti si taj, ti si taj, sto mi treba"

                      Comment


                      • Ja uz svo dužno poštovanje prema svim navijačima Federera i Nadala dve od tri ikone ovog sporta i uz svo poštovanje da svako ima pravo da navija za koga hoće.

                        Ali meni lično ne ide u glavu kako bilo ko sa ovih prostora mislim na ex-yu pogotovo ljudi iz Srbije mogu navijati protiv Novaka to vidim svuda ne samo na forumu, pa čak i mržnju prema istom Ej mržnju ima toga na Facebooku svuda, međutim jedan moj drug je rekao jednu izgleda pametnu izreku "Srbi ne podnose uspeh drugog Srbina" tipa da komšiji crkne krava.

                        Doduše nismo svi takvi ali ima nas, takodje ne kažem da sad trebamo biti nacionalisti svi ali ipak pokazati malo ponosa prema Novaku jbg ne ide mi u glavu.

                        Mi živimo i gledamo unazad 15 godina zlatne ere tenisa i Velika trojka će uvek biti VELIKA

                        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Zamolio sam te bez spinovanja.

                          Novak se pridruzio Nadalu i Federeru. Posto godine nisu bitne jer svi i dan danas igraju finala Slemova, ostatak sam ti odgovorio u proslom postu. Pride je tu bio i Endi Marej koji zasluzuje da zauzme mesto sa njima u prici. Pored toga tu je bio i Del Potro itd.
                          Del Potro i Marej su generacija sa njima, daj mi igraca koji je 5,6 godina mladji od njih.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Del Potro i Marej su generacija sa njima, daj mi igraca koji je 5,6 godina mladji od njih.
                            Zasto ti je vazno da bude mladji? Zar nije dovoljno da igra toliko dobro da mu godine nisu vazne?

                            Svi ovi su sada mladji samo niko nije dovoljno dobar. Zar ne treba onda da gledamo ko je bio kvalitetan a ne ko mlad.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Del Potro i Marej su generacija sa njima, daj mi igraca koji je 5,6 godina mladji od njih.
                              Ne govori sustinu, mediji kazu da je zlatno doba . Vidis da je 88-96 iznedrila gomilu sampiona, sve grizu kada igraju, ne predaju se . Pravi mentalni sklopovi

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Zasto ti je vazno da bude mladji? Zar nije dovoljno da igra toliko dobro da mu godine nisu vazne?

                                Svi ovi su sada mladji samo niko nije dovoljno dobar. Zar ne treba onda da gledamo ko je bio kvalitetan a ne ko mlad.
                                To je veoma bitno, jer ovo sto se desava nije normalno, ovo je anomalija
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X