Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta da ti kazem, idi pa proveri nalog ili jos bolje, odslusaj konferenciju za stampu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      I Rafole trazi opravdanja, nemoj Rafo tako ti oca. Ubio ga Delbonis ravnjacama, nije ih coek mogao vracat. Kae spora, budalastina. Dici cu ruku na sebe, ako jos jednom napises da je spora.
      Podloga nikad sporija.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Podloga nikad sporija.



        EDIT: Gledao sam konferenciju, traje 3 minute ne spominju podloge. Jedino na spanskom da nije sta trabunjo.
        Last edited by DinoFC; 23-01-20, 20:12.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Podloga nikad sporija.
          Ej, ne pretjeruj. Znaci, to sad nidje veze sto si rekla. Ja ne sumnjam da su im loptice teze, ali odskok je britak. Masu je kratkih poena.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Ej, ne pretjeruj. Znaci, to sad nidje veze sto si rekla. Ja ne sumnjam da su im loptice teze, ali odskok je britak. Masu je kratkih poena.
            Pa valjda ti je jasno zasto sam to napsiala?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Po meni podloga nije spora...Ali uslovi za igru jesu sporiji a složićemo se to nije samo do podloge nego i do loptica, vremenskih uslova(temperatura, vlažnost vazduha), da li se igra na otvorenom ili u dvorani...samim tim menja se težina i odskok loptice...što me dovodi do toga da Rafina izjava pije vodu...jeste šljaka spora, ali kada je toplo i odskok veći on nema problema za razliku od toga kada se igra po velikoj VV i nižoj temperaturi...

              Pre AO organizatori su najavili menjanje proizvođača, da podloga ostaje skoro ista-za nijansu sporija nego prošle godine...
              Kažu da sličnu brzinu ima podloga u Parizu i Bazelu, ATP kupu i svim turnirima koji se igraju u Australiji...

              Ovih dana sam se bavila tom tematikom pošto sam ovde postavila pitanje o podlozi na AO i ne dobih jasan odgovor pa sam eto malo kao studirala i izvukoh ove zaključke gore...

              Ova podloga takođe jako dobro upija servise i slajsove a svi znamo kome to najviše pogoduje...Pre svega Rodžeru, ali i Novaku ne smeta puno...

              Stvari mogu da se promene već od ponedeljka kada otopli...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ne znam za brzinu, ali loptice su teške kao tuč.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Dzaba sto je ista podloga, kad se svi ti turniri koje si navela igraju u dvorani, a sto se tice turnira u Australiji, to je tek od ove godine.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa valjda ti je jasno zasto sam to napsiala?
                    ah da.. ok, ok..

                    Comment


                    • Zaista jesu loptice teške, sigurno ima dosta vlage. Gledajuci samo centralni teren, obzirom na kisne dane moze se reci da i jesu bili dvoranski uslovi. I deluje malo sporije nego prošle godine. Novaku to izuzetno odgovara. Rogeru je nebitno on je oslobodjen fizičkog do polufinala.

                      Nadalu ova podloga koliko sam uspeo da vidim jako usporava ionako spore udarce. Na sporijoj podlozi Nadal ima malo bolje šanse za završnicu turnira. Kada bi izbegao Kirjosa on bi progledao.
                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 23-01-20, 21:03.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Zaista jesu loptice teške, sigurno ima dosta vlage. Gledajuci samo centralni teren, obzirom na kisne dane moze se reci da i jesu bili dvoranski uslovi. I deluje malo sporije nego prošle godine. Novaku to izuzetno odgovara. Rogeru je nebitno on je oslobodjen fizičkog do polufinala.

                        Nadalu ova podloga koliko sam uspeo da vidim jako usporava ionako spore udarce. Na sporijoj podlozi Nadal ima malo bolje šanse za završnicu turnira. Kada bi izbegao Kirjosa on bi progledao.
                        Zero spina prima, bez ravnih udaraca i odlicnog servisa bukvalno nemas sansi.

                        Pomucih se da instaliram ESPN HD na tv i uspijem ali kasni 5 minuta za realnim vremenom. Smorili me ovi sa ES ko mrtvaci komentarisu.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Dzaba sto je ista podloga, kad se svi ti turniri koje si navela igraju u dvorani, a sto se tice turnira u Australiji, to je tek od ove godine.
                          Stoji, ali i AO se do sada igrao u dvorani, bar veći deo mečeva ove naše trojice...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Zero spina prima, bez ravnih udaraca i odlicnog servisa bukvalno nemas sansi.

                            Pomucih se da instaliram ESPN HD na tv i uspijem ali kasni 5 minuta za realnim vremenom. Smorili me ovi sa ES ko mrtvaci komentarisu.
                            Otvori se 5 jura i na Eurosport player sve

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Stoji, ali i AO se do sada igrao u dvorani, bar veći deo mečeva ove naše trojice...
                              Nadal nijedan mec nije igrao pod krovom
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Otvori se 5 jura i na Eurosport player sve
                                Ma nije zbog pokrivenosti i necega slicnog vise je zbog ovih komentatora sa ESPN fakat ljudi ubijaju.

                                Comment

                                Working...
                                X