Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Fantasy 2010-11

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2906.msg213630#msg213630 date=1292250431]
    U prvoj ligi sam izgubio od T-Mac-a 6-3,a u drugoj sam ponizio onog malog pokemona Dachu 7-2 $#^%RT .U drugoj ligi ako je neko zainteresovan za Wall-a otvoren sam za ponude.Zanima me samo kako ide u playoff-u,jel ponovo biramo novu ekipu ili nam ostaje ovakva ekipa koje je bila i u regularnom djelu sezone?
    [/quote]ahahaha &*#GI(]

    u prvoj pobeda 5-4 u drugoj 7-2 %QWT&W

    sad u prvoj igram sa partizanom(uaaaaaaa $#^%RT ) ciji je to tim?

    Comment


    • Re: NBA Fantasy 2010-11

      [quote author=T-Mac link=topic=2906.msg213631#msg213631 date=1292250684]
      JC, isprasen si po drugi put od Bikova iz Vetrovitog Grada. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
      Ostaju nam ove ekipe do kraja fantasy-a. @(*6sd$%
      [/quote]

      Cestitam na pobjedi,ali da su mi Melo i Joe Johnson igrali mozda bi se ovo drukcije zavrsilo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: NBA Fantasy 2010-11

        Pobede u obe lige, u prvoj protiv Partizana 5-4 $#^%RT , a u drugoj protiv caniggia-e cini mi se 8-1.


        @carter


        Partizan je tim od onog Partizan_ale, ali on se nije pojavio dugo na forumu, tako da bi trebao da pobedis h5g6k8


        EDIT: Uvek pogresim kod nick-a caniggia-e $#^%RT
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Re: NBA Fantasy 2010-11

          [quote author=D-Wade link=topic=2906.msg213674#msg213674 date=1292259103]
          Pobede u obe lige, u prvoj protiv Partizana 5-4 $#^%RT , a u drugoj protiv cannigia-e cini mi se 8-1.


          @carter


          Partizan je tim od onog Partizan_ale, ali on se nije pojavio dugo na forumu, tako da bi trebao da pobedis h5g6k8
          [/quote]tek sam sad ubedjen da cu izgubiti #%d* h5g6k8
          sve pobede menjam za tu protiv partizana $%&5@$A

          Comment


          • Re: NBA Fantasy 2010-11

            Prvi sam u 2. ligi - skor 6-0. Sada igram protiv JC-a u obe lige. %QWT&W

            Comment


            • Re: NBA Fantasy 2010-11

              Vrijeme je da prekinemo taj skor $#^%RT
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: NBA Fantasy 2010-11

                Vreme je, imas dobre igrace u 2. ligi. Tako da sam poprilicno siguran da ces da pobedis, a u prvoj ligi katastrofa za mene skor 25-29. A imao sam 1. pika na draftu. #%d*

                Comment


                • Re: NBA Fantasy 2010-11

                  Bit ce guravo.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: NBA Fantasy 2010-11

                    Evo ja pustio JC-a da se zaraduje malo,al nista strasno,vracam se pobedama %QWT&W
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: NBA Fantasy 2010-11

                      JC ima dobar tim, u 2. ligi. Wall, Ginobilli, Aldrigde, Rose, Gasol, Frye... Dalje da ne pricam. Bice tesko, ali necu da klonem duhom, verujem u moj tim, Rondo, Allen, LBJ, Horford, Gallinari, Andre Miler...

                      Comment


                      • Re: NBA Fantasy 2010-11

                        Zavrsila se jos jedna sedmica,u prvoj ligi sam izbio na celo,ispred T-Mac-a i upravo protiv njeg igram u ovom kolu,bice neizvesno...nadam se. %QWT&W


                        U drugoj ligi teska pobeda,ali pobeda.


                        Ko je Filip Cvrkusic,tim Denver Nuggets? fghj48d
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Fantasy 2010-11

                          Izgubio sam od Tmac-a, u drugoj ligi,a u prvoj minimlna pobjeda.
                          Evo stanje u ligama:
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: NBA Fantasy 2010-11

                            U prvoj ligi celo vreme vodio, i onda izgubio #%d* #%d* #%d*


                            U drugoj sam dosao do 6 uzastopne pobede, nakon poraza u prvom kolu, i sada u obe lige igram sa carter-om $#^%RT %&ES7


                            Razbicu te #&^4A $8#a
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: NBA Fantasy 2010-11

                              u prvoj pobedio partizan sa samo 5-4 #%d* a u drugoj izgubio 4-5 #%d*
                              u padu sam forme, al ne bi trebalo da imam vecih problema protiv d-wade-ovih timova $%&5@$A

                              Comment


                              • Re: NBA Fantasy 2010-11

                                U prvoj ligi skor 32-31, u drugoj 7-0 i prvi sam.

                                Sad u drugoj ligi protiv Dache igram. A JC-a sam dobio u obe lige.

                                Comment

                                Working...
                                X