Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovidjenja Carteru u obe lige.

    Pva liga protiv Mande, veoma ce biti tesno, ne znam sta ce biti u tom mecu, druga liga takodje protiv Mande, isto tesan mec.

    Boga mi, sve statistike padaju u vodu u plejofu, Carter me dobio u regularnoj, ja njega u plejofu. Cilj mi je pred pocetak bio plasman u SF, ostvario sam ga sto je najbitnije.

    Comment


    • U 1/4 su pobedila 3 od 4 favorita,tj. sa boljim skorom u regularnoj sezoni.Znaci da ova igra ima neki kontinuitet,ne moze se uvek desiti iznenadjenje.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dusan1610 View Post
        Dovidjenja Carteru u obe lige.

        Pva liga protiv Mande, veoma ce biti tesno, ne znam sta ce biti u tom mecu, druga liga takodje protiv Mande, isto tesan mec.

        Boga mi, sve statistike padaju u vodu u plejofu, Carter me dobio u regularnoj, ja njega u plejofu. Cilj mi je pred pocetak bio plasman u SF, ostvario sam ga sto je najbitnije.
        vraga bi me dobio da mi se west nije povredio jos u sredu

        Comment


        • Manda, namuci barem Duleta, da bude izmoren za finale

          Ne znam po koji put me izvukao Wade, nadam se da ce Dacha platiti sada...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Igram protiv Joe Cole-a u prvoj ligi.
            Pa zasto nije Manda dosao u polufinalu,ovako mozda necu imati priliku da ga otresem.
            Jel te strah
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Jel te strah
              Favorit si,sto jes' jes'.
              Nadam se da ce se D-Will oporaviti i odigrati bar 1-2 utakmice,mada cu te i ovako dobiti u asistencijama,ali mi trebaju trojke.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                U 1/4 su pobedila 3 od 4 favorita,tj. sa boljim skorom u regularnoj sezoni.Znaci da ova igra ima neki kontinuitet,ne moze se uvek desiti iznenadjenje.
                Ja sam napravio to "iznenadjenje".

                Gledam sada statistiku, u prvoj ligi od Mande sam izgubio 5-4, a u drugoj sam dobio 5-4.

                Comment


                • Ja se nadam da se nece oporavati

                  Samo pogledaj koliko poena postizem igram najatraktivniju kosarku na ovom forumu
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    vraga bi me dobio da mi se west nije povredio jos u sredu
                    U cemu bi me prestigao da je West igrao?

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ja se nadam da se nece oporavati

                      Samo pogledaj koliko poena postizem igram najatraktivniju kosarku na ovom forumu
                      Nemas srca,da je ne znam ko voleo bih da se oporavi.

                      Po poenima sam odmah iza tebe,moze se tu iznenadjenje desiti,u skokovima sam ubedljivo najbolji.Ti si drugi a imas 400-500 skokova manje od mene.
                      Bice jebeno...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by dusan1610 View Post
                        U cemu bi me prestigao da je West igrao?
                        u svemu west je bio motor ove fransize, a njegovom povredom su i ostali igraci klonuli duhom

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          u svemu west je bio motor ove fransize, a njegovom povredom su i ostali igraci klonuli duhom
                          Srecno ti bilo u borbi za plasmane.

                          Dovidjenja QF, dobrodosao SF!

                          Comment


                          • Nadam se da ceme sreca nastaviti pratiti,JC je pao u drugoj,i Dacha u prvoj,sada Dule u obe lige.
                            U drugoj je favorit,ali u prvoj ce biti neizvjesno.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • JC, tuki bi moj pobedio da me nije smorilo i jos plus 3 dana nisam bio na svom kompu, a ne znam sifru tako da nisam ni mogao da menjam postave...
                              Sad ih do kraja razvali!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Nadam se da ceme sreca nastaviti pratiti,JC je pao u drugoj,i Dacha u prvoj,sada Dule u obe lige.
                                U drugoj je favorit,ali u prvoj ce biti neizvjesno.
                                Nadam se da ce ovoga puta sreca biti na mojoj strani. A u drugoj cu valjda 'ladno da dobijem bez problema, nadam se, ali ipak PO je ovo, sve je moguce.

                                Comment

                                Working...
                                X