Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kerlona je kupio Inter posle tog SP za mladje igrače gde je on bio najbolji igrač. Ali je strašno koliko je imao samo povreda. Bio je i na pozajmicama u Ajaxu i Kjevu. Ni za jednog igrača drugog ne može da se kaže da je imao više problema sa povredama od Kerlona... Žalosno...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Sto se tice ovog tima godine, moj izgleda ovako..

      Casillas-Lahm-Vidic-Hummels-Marcelo-Gotze-Wilshere-Ozil-Hazard-Ronaldo-Messi

      Trener, ko drugi do Klopp.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • -----------Casillas--------------
        -Alves----Pique---Vidic----Pereira
        -------------Xavi----------------
        -Götze--------------------Hazard
        -------------Silva----------------
        -------Messi------Ronaldo---------
        ---------------------------------
        Koliko god voleo Hulka, nmg ga staviti ispred magova fudbala kakvi su Mesi i Ronaldo, glasao sam najbolje i najrealnije sto sam mogao...
        Last edited by Freshman; 07-12-11, 13:55.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          glasao sam najbolje i najrealnije sto sam mogao...
          Ja sam isto totalno objektivno glasao .
          sigpic

          Comment


          • GOETZE DOBITNIK NAGRADE "GOLDEN BOY"

            19-godišnji fudbaler Borussie Dortmund i Njemačke reprezentacije, Mario Goetze, dobitnik je nagrade "Golden Boy", prema izboru italijanskog lista Tuttosport.

            Nagrada "Golden Boy", dodjeljuje se najboljem mladom igraču Evrope, dobi ispod 21 godine, za dostignuća i ostvarene uspjehe tokom kalendarske godine.

            U glasanju je učestvovalo 30 novinara iz 20 evropskih zemalja, a prošlogodišnji dobitnik nagrade bio je Mario Balotelli.

            Comment


            • Ljudi dajte neki dobar strim za veceras
              sigpic

              Comment


              • U Spanskoj ligi su obecali stream-ove, tako ne brini bit ce ih.

                Comment


                • Jel' mi se ovo samo ucinilo sto sam procitao za Pantelu ili je istina ? Ja ne znam kako je neko kao on za 90 minuta dao 4 gola , jedino ako su bili penali sve ali bar 5 da ih je bilo jer 4 od 4 je za njega nemoguca misija
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Nije istina,lazu!
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Namesteno.

                      Comment


                      • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Pantela je lud!

                          Comment


                          • Osim Brnovicu: Mislio si Cesi su to, lako ces sa njima. I jos o mentalitetu na ovim prostorima i Barcelona-i

                            Spoiler
                            '' Preuzeo si reprezentaciju kad ne treba. Mislio si: „Česi su to“, lako ćeš sa njima". Trebao si da odeš dva mjeseca ranije u Prag, prelistaš malo istoriju, tradiciju, informisat’ se o starijim igračima, objasnit svojim fudbalerima ko je i šta je reprezentacija Češke“, u svom stilu je konstatovao Osim. Brnović je svom nekadašnjem treneru rekao da dva mjeseca ranije nije ni znao da će mu Češka biti protivnik.

                            ''Mi uvjek zaboravimo da imamo i protivnika, samo sebe računamo i u tome leži najveći problem. Tako je i u Bosni, možda je i još više izraženo - ko su oni, odakle su oni, to su “kokuzi”, nemaju pojma..."'', priznaje Osim, koji nije samo „pecnuo“ Brnovića, osvrnuo se i na svog nešto starijeg učenika, predsjednika FSCG Dejana Savićevića, za kojeg takođe smatra da je na surov način upoznao fudbalsku geografiju.

                            "Nama su suparnici obično predaleko, ali i Dejo sada zna gdje je Azerbejdžan, koji je njihov glavni grad, kako oni igraju fudbal. Zna Dejo, zna i Piksi".

                            Osim je 1990. na Mundijalu u Italiji imao plejadu asova, peto mjesto na kraju je proglašeno uspjehom, ali žal za propuštenom prilikom i dalje traje…

                            "Imati pet majstora u timu u isto vrijeme, to je bila ludost! Sreća pa sam imao Miljana (Miljanića) iza leđa, koji je bio oduševljen idejom da tako igramo. Ipak, mislim da smo i tada bili hendikepirani trkom, to je bio naš najveći problem“, govorio je Osim koji se dotakao i Barcelone

                            "Kada ljudi gledaju Barcelonu mnogi pomisle da je to došlo s neba, niko ne spominje da oni 100 godina igraju tako, da iza toga stoji ogroman rad i trud. Pa taj stadion (Nou Camp) je sada kao Vatikan, ljudi na fudbalsku utakmicu dolaze kao u crkvu, da uživaju u fudbalu i golovima. Ali, trebalo je puno da se izgradi takav stil, u njega je uloženo mnogo", kaže Osim.

                            Comment


                            • Jel neko gleda HSV All stars - Zidane i prijatelji ?

                              Kakav show , strasno
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Gledam ja
                                S kojom lakocom Zizu igra,jeste egzibicija ali taj osjecaj je nevjerovatan.Odlicna zabava
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X