Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero
    Ja nemogu da vjerujem kako covjek moze da bude ovako glup , calcio mu dosadan , sljedeci post calcio je najbolja i najdraza njegova liga , znaci ne vjerujem , znaci bitno je da se bilo sta napise , jbm ti .... ufff..........
    Čovek je Sokratov učenik nemoj tako
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Jbg.Ne vredi raspravljati o ovome. Dok ne dodje do medjusobnih meceva.

      Pa Dacho brate,Bajern je sa tim Boatenog razbio taj prvi tim Sitija ako vec tako gledas na stvari...

      Moze se reci da je Junajtedova odbrana nesto bolja od Bajernove,ali iskljucivo po proslim zaslugama,tj. imaju izgradjena imena.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • E da profesionalac objasni

        Nemacka liga ne moze biti bolja od Engleske ni u kom pogledu , znaci City,United,Arsenal,Liverpul,Celzi,Totenhem pa mozda i Njukastl su bolji ili bar ravnopravni od svakog tima u Bundes Ligi sem Bayerna i recimo Dortmunda iako bi svi oni Dortmund prosli na 2 meca u Evropi.
        Pa pogledajte sredinu tabele u Nemackoj i Engleskoj , u Nemackoj imate Bayern i Dortmund koji su trenutno klasa pa onda Leverkuzen,Salke,Verder,Stutgart, svi ostali su sezonski solidni , znaci 3 nivoa su svi ispod ovih timova pa onda Monchengladbach,Hanover i Wolfsburg , pa onda svi 5 nivoa ispod pa svi ostali.
        Znaci takvo je stanje
        U Italiji isto su po meni skoro svi jaci od Nemaca : Inter,Milan,Juventus,Lacio,Napoli ... Pa i Udineze i mozda Roma.
        A sve to po strani uzmimo da su Real i Barselona najjaci timovi na svetu pa svi ostali. Ali ne mozemo reci da je Spanija najbolja liga, lige mozemo podeliti po svojoj boljini :

        Engleska - Najbrzi i najneizvesniji fudbal.
        Nemacka - Atraktivan fudbal
        Italija - Dosta zatvoren fudbal ali neizvestan.
        Spanija - Barsa,Real......................Valensija,Sevilja, Atletiko Madrid,Viljareal.....................-...................
        Last edited by Casiraghi; 23-11-11, 23:02.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nisam rekao da je bolji,rekao sam da Riberi nije bolji

          Nani je sad malo pao u formi,ali ono sto je radio na pocetku godine je strasno.Jedino mesto gde je Bajern mozda jaci je ta pozicija oko CMF-a,gde ja u Mancu samo Flecera cenim kao opasnog igraca,cak kao WC
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Pardon, Lahm igra levog beka, a Rafinha desnog...Sto znaci da su bekovi na strani Bayern-a, jer je Lahm po meni bolji igrac od Evre. A, Rafinha je bolji bek od Smalling-a.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Rafinja je zver od igraca.Tek ce se to videti.
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Tesko da je bolji od Riberya , covjek se iz kola u kolo sali sa protivnickim odbranama , ali doslovno ih ismijava , probaci im loptu petom kroz noge i onda zabije go , a ove godine nema ni povreda .. Za Robbena se u potpunosti slazem , nema ga skoro nikad , a i kad je tu nije to vise onaj stari Arjen ..
                Sa kojim odbranama se on sprda? Osim Dortmundove koja jos nesto vredi?. A evo kakve protivnike ima Nani kad igra: Kol, Enrike, Beins, Klisi, Kolarov, Santos, Rajan Tejlor koji je odlican defanzivac kao i Ricardson, Vornok, tu je i Asu-Ekoto(rupa ali u Bundesu bi dominirao kao takav). Kao takav Nani konstantno kida, sad malo varira, prosle sezone najbolji asistent, dosta golova daje. Daleko od toga da Riberi nije sam svetski vrh ali mnogo mu je lakse da igra i da se sprda. Nani sad=Riberi iz 2008(tad je najbolji bio). Nani sad bolji od Riberija.
                sigpic

                Comment


                • Jbg , opet stvar izbora . Meni je Ribery bolji od Nania , tebi Nani i to je to . Daleko od toga da ja kazem da su odbrane u Njemackoj jake , ali ono sto im on radi je stvarno brutalno .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    A, kako keve ti moze igrac koji nije odigrao tri tekme kako treba, biti bolji? Kako?!?

                    Pa sta mene briga sto ne igra na istoj poziciji, to nije moj problem, on igra desnog beka u United-u, a moze jedino vodu nositi Lahm-u...Evra bolji u napadu, ali je ocaj u odbrani. Rafinha je bolji u odbrani od njega, ali generalno je Evra bolji igrac, ali ne mnogo. Ja sam rekao tu su negde, sto ne znaci da je Bayern-ova slabija, a o igrackom kadru da ne govorim. Da nisu u neko doba i Nani i Young bolji od Robben-a i Ribery-a?
                    Ja sam te smatrao za ozbiljnog momka .Boateng kad kaze Rio Ferdinand treba da ustane.Necemo vise o ovome jer cemo doci do toga da je Bundesliga jaca od Premier League .



                    Koji je ovo kralj,oplakao sam kad sam vidio kako ga je ljubio i zagrlio.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Rafinja je prosek,a Lam i Evra su tu negde i tu nijanse odlucuju,meni je Evra bolji,tebi Lam.

                      Aco,poenta moje price je da Boateng nije mogao da se snadje u Engleskoj ligi i da nije bio dovoljno kvalitetan,a ovde se prica da je bolji od Ferdinanda.A to sto je Bajern dobio Siti,ne znaci da je Boateng neka klasa,nije tu on nista specijalno doprineo
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Bajernovi stoperi i desni bek gde igra Rafinja je najslabiji deo tima.Boateng je samo siledzija nista vise od toga, i po mnogim Bajernovim navijacima vise preferiraju Van Bujtena.
                        Badstuber se popravio u odnosu an proslu sezonu i vidi se napredak u njegovoj igri, jos je startni stoper Elfa, ali ne sme dozvoliti da ga Lewandowski ko vola prelazi kao sto je sad u subotu.

                        Ja bi vise zeleo da vidim Riberija u PL, zato sto u Nemackoj nema nazalost tim veliki kao Bajern.Mada videcemo njegove carolije na EP.
                        Videli smo Riberija u subotu, s obzirom da ga je odbrana Borusije zatvorila.Piscek i Gece su odlicno saradjivali i bio je bezopasan.
                        Last edited by Ricma; 23-11-11, 23:04.

                        Comment


                        • Ma Nani je precenjen mnogo.Ne kazem da nije svetski vrh,ali ja sam cuo cak i da ga porede sa Ronaldom,sto je smesno...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            E da profesionalac objasni

                            Nemacka liga ne moze biti bolja od Engleske ni u kom pogledu , znaci City,United,Arsenal,Liverpul,Celzi,Totenhem pa mozda i Njukastl su bolji ili bar ravnopravni od svakog tima u Bundes Ligi sem Bayerna i recimo Dortmunda iako bi svi oni Dortmund prosli na 2 meca u Evropi.
                            Pa pogledajte sredinu tabele u Nemackoj i Engleskoj , u Nemackoj imate Bayern i Dortmund koji su trenutno klasa pa onda Leverkuzen,Salke,Verder,Stutgart, svi ostali su sezonski solidni , znaci 3 nivoa su svi ispod ovih timova pa onda Monchengladbach,Hanover i Wolfsburg , pa onda svi 5 nivoa ispod pa svi ostali.
                            Znaci takvo je stanje
                            U Italiji isto su po meni skoro svi jaci od Nemaca : Inter,Milan,Juventus,Lacio,Napoli ... Pa i Udineze i mozda Roma.
                            A sve to po strani uzmimo da su Real i Barselona najjaci timovi na svetu pa svi ostali. Ali ne mozemo reci da je Spanija najbolja liga, lige mozemo podeliti po svojoj boljini :

                            Engleska - Najbrzi i najneizvesniji fudbal.
                            Nemacka - Atraktivan fudbal
                            Italija - Dosta zatvoren fudbal ali neizvestan.
                            Spanija - Barsa,Real......................Valensija,Sevilja, Atletiko Madrid,Viljareal.....................-...................




                            Ja ne znam sta ti nije jasno , CALCIO , mislim na utakmice , kada igraju dva tima , ako moram decije objasnjavati , recimo igraju neki od ovih timova medjusobno : Roma,Lacio,Juve,Inter,Milan,Napoli,Udine , dosadan je mec, malo golova. Znaci u tom smislu dosadno.
                            Ja Calcio volim jer mi je to liga koju sam prvu pratio kao fudbal i navijao za Juventus i uvek sam volio Calcio makar bio i najdosadnija liga na svetu ,znaci omiljena liga ali dosadna je , ne moramo svi atraktivno voliti.
                            Neizvesno je sto ima dosta timova koji se mogu boriti za Scudetto za razliku u ostalim ligama ... NADAM SE da ti je sada jasnije
                            Pih bedak, ti nekom objasnjavas nesto :S Koji crni Engleski neizvestan fudbal u poslednjih 6 godina imamo 2 sampiona u poslednjih 20 3 sa izuzetkom Blekburna one godine sa Sirerom ej od osnivanja premijer lige svi osvajaci su Manc Arsenal Celzi i Blekburn s tim sto je Blekburn uzeo te sezone niko ne zna kako... U svim drugim ligama imas vise i u Nemackoj i u Italijanskoj. I mnogo vise ravnopravnih timova kroz vreme. Siti ne moze da kiksne manca isto pretesko koja crna neizvesnost.

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Ma Nani je precenjen mnogo.Ne kazem da nije svetski vrh,ali ja sam cuo cak i da ga porede sa Ronaldom,sto je smesno...
                              Prošle godine im je Valencia bio najbolje desno krilo sveta
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Pih bedak, ti nekom objasnjavas nesto :S Koji crni Engleski neizvestan fudbal u poslednjih 6 godina imamo 2 sampiona u poslednjih 20 3 sa izuzetkom Blekburna one godine sa Sirerom ej od osnivanja premijer lige svi osvajaci su Manc Arsenal Celzi i Blekburn s tim sto je Blekburn uzeo te sezone niko ne zna kako... U svim drugim ligama imas vise i u Nemackoj i u Italijanskoj. I mnogo vise ravnopravnih timova kroz vreme. Siti ne moze da kiksne manca isto pretesko koja crna neizvesnost.
                                Neizvestan je , igraju Celzi,Arsenal,United,City,Totenhem,Liverpul medjusobno neki od ovih, ti znas unapred od prilike ko ce dobiti mec ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X