Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne slazemo se...

    Meni u ovom trenutku PL nije najjaca liga, losa forma ne moze da prati tim kroz celu grupnu fazu, a ja ipak verujem da ce United i Chelsea na kraju proci, a bas bi voleo da odmere snage sa najjacim timovima iz drugih liga.

    Ja po sadasnjem stanju, ako ne budu imali previse srece u zrebu, ne verujem da ce tim iz Engleske doci do 1/4 finala, a jedino mi je zelja da Arsenal dobije najlakseg protivnika, jer oni nikada srece u zrebu nemaju, kada je nokaut faza u pitanju...barem zadnjih par godina.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ne slazemo se...

      Meni u ovom trenutku PL nije najjaca liga, losa forma ne moze da prati tim kroz celu grupnu fazu, a ja ipak verujem da ce United i Chelsea na kraju proci, a bas bi voleo da odmere snage sa najjacim timovima iz drugih liga.

      Ja po sadasnjem stanju, ako ne budu imali previse srece u zrebu, ne verujem da ce tim iz Engleske doci do 1/4 finala, a jedino mi je zelja da Arsenal dobije najlakseg protivnika, jer oni nikada srece u zrebu nemaju, kada je nokaut faza u pitanju...barem zadnjih par godina.
      Samo mi reci jel ovo prava slika Junajteda i Celsija?

      A da losa forma ne moze kroz celu grupnu fazu, Inter 2010, Liverpul 2005, Junajted 2009, Milan 2007. Seti se igara u grupi i kako su se provlacili u vecini meceva. Potom na vikipediji pogledaj dokle su dogurali.
      sigpic

      Comment


      • Bundes liga jaca od Engleske,e svasta o cemu se ovde diskutuje!

        Po vasoj prici,Leverkuzen u top formi dobija Chelsea u top formi,smesno
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Bundes liga jaca od Engleske,e svasta o cemu se ovde diskutuje!

          Po vasoj prici,Leverkuzen u top formi dobija Chelsea u top formi,smesno
          Nisam rekao da je jaca od PL,ali malo je smesno reci da je Bajern jedini jak tim u BL.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • United moze bolje, a za Chelsea ne znam iskreno.

            To, sta bi bilo kad bi bilo...i njihove formacije i ne znam ni ja ne pije kod mene vodu. Ako mene licno pitas, Chelsea je odigrao dobro samo protiv United-a, a to je jedna tekma, tako da ne znam o kakvom se njihovom licu prica. United je zadnju tekmu odigrao dobro protiv Chelsea-a, Arsenal ne moj racunati, jer im je tada pola tima bilo povredjeno.

            Mnogi se ne slazu samnom, jer navijaju za timove iz Engleske(a, i ja navijam za Arsenal), ali ne mora se svakome svidjati isto, meni je Bundesliga ubedljivo najzanimljivija liga i po meni najjaca, a tako ce i ostati.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Nisam rekao da je jaca od PL,ali malo je smesno reci da je Bajern jedini jak tim u BL.
              Ocigledno ne znas da citas. Ja sam rekao da Bajern i donekle Dortmund mogu da ispariraju najjacima u PL kad su ovi na 100% s tim da smatram Bajern jacim od svih iz PL i Kalca i ostatka sveta u Primeri.
              sigpic

              Comment


              • Aco ne govorim o tebi nego generalno,tako proizilazi iz price.Po igrackom kadru i novcu samo Bajern moze da parira timovima iz PL.Recimo po meni,njihov igracki kadar je slabiji od Mancesterovih,a mozda jaci od Celsijevog,Dortmud ima jako dobru prvu postavu ali tanku klupu.Ostalo je jako slabo.Da je sad Celsi dobio,potpuno bi druga prica bila i o ovome se ne bi ni diskutovalo,a kako se ja secam Celsi je na svom terenu ne bas tesko dobio Leverkuzen
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Bundesliga je kad sve saberes i oduzmes jaca od Primere i od Kalca.Primera je ta koja ima 2 jaka tima.Ostali su uglavnom boranija.Sad cete reci Valensija,Sevlija,k*rac,palac ali isto to su u Nemackoj Dortmund,Leverkuzen,Salke,s' tim sto su slabiji timovi u ligi svakako bolji od slabijih spanskih.Trenutno stanje u Italiji ne vredi ni komentarisati.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Aco ne govorim o tebi nego generalno,tako proizilazi iz price.Po igrackom kadru i novcu samo Bajern moze da parira timovima iz PL.Recimo po meni,njihov igracki kadar je slabiji od Mancesterovih,a mozda jaci od Celsijevog,Dortmud ima jako dobru prvu postavu ali tanku klupu.Ostalo je jako slabo.Da je sad Celsi dobio,potpuno bi druga prica bila i o ovome se ne bi ni diskutovalo,a kako se ja secam Celsi je na svom terenu ne bas tesko dobio Leverkuzen
                    Ae Dacho ne zajebavaj tu, United ima jaci igracki kadar od Bayern-a? Pa krilima ih ubise....vezni red i ofanzivni vezni je na strani Bayern-a, dok United ima boljeg napdaca, a to je Rooney...odbrane su im tu negde, a o golmanima ne vredi trositi reci.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      United moze bolje, a za Chelsea ne znam iskreno.

                      To, sta bi bilo kad bi bilo...i njihove formacije i ne znam ni ja ne pije kod mene vodu. Ako mene licno pitas, Chelsea je odigrao dobro samo protiv United-a, a to je jedna tekma, tako da ne znam o kakvom se njihovom licu prica. United je zadnju tekmu odigrao dobro protiv Chelsea-a, Arsenal ne moj racunati, jer im je tada pola tima bilo povredjeno.

                      Mnogi se ne slazu samnom, jer navijaju za timove iz Engleske(a, i ja navijam za Arsenal), ali ne mora se svakome svidjati isto, meni je Bundesliga ubedljivo najzanimljivija liga i po meni najjaca, a tako ce i ostati.
                      Pa pogledaj partije i fudbal koji su pruzili protiv malo slabijih i za sta su sposobni. Protiv Junajteda znas i sam da su pokradeni i da su 2 gola pala iz ofsajda. Pogledaj te igrace i oni tek treba da se uigraju(mnogi iz drugih liga tu imaju prednost) i da se to doradjuje. Samo sto je problem sto Roman ne zna sta je sistem igre u klubu i sto bi Boas mogao da leti.

                      Kako Augsburg i ti timovi mogu da pariraju bilo kome iz PL. Kad kazes liga misli se na sve covece, a ne samo na sam vrh i trenutnu formu. A sam kazes da se Celsi smatra za 3. tim PL. U Bundesu smatras Salke ako se ne varam. Ajde sad uporedi to po imenima. Bundes je svakako u ekspanziji ali i dalje nije toliko jak, a za fudbal je odlicno da napreduju.

                      A bilo kog igraca da pitas gde hoce da igra, reci ce PL, Barsa ili Real.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je tema Liga Sampiona a ne koja je jaca liga ... Ako se mene pita Engleska je po neizvesnosti jaca ali Barsa i Real drze Spaniju u vrhu , Nemacka je neizvesna , Calcio dosadan u zadnje vreme ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post

                          Po vasoj prici,Leverkuzen u top formi dobija Chelsea u top formi,smesno
                          Leverkuzen nije u svojoj top formi, a preokret se desio tek kada je usao Surle.
                          Popeli su se malo na tabeli pobedom u proslom kolu, ali barem 3-4 tima su u boljoj formi nego Leverkuzen.

                          Comment


                          • Evo ga i ovaj stručnjak Mika e tek sad idem da spavam
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ae Dacho ne zajebavaj tu, United ima jaci igracki kadar od Bayern-a? Pa krilima ih ubise....vezni red i ofanzivni vezni je na strani Bayern-a, dok United ima boljeg napdaca, a to je Rooney...odbrane su im tu negde, a o golmanima ne vredi trositi reci.
                              Smalling-Vidic-Ferdinand-Evra je tu negdje sa Rafinha-Boateng-Badstuber-Lahm?
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Eh sad i ti Dacho preterujes.Ko ce ga znati sad sta je to po tebi "top forma"...

                                Mislim da svi zaboravljate da fudbal ipak ne igraju imena...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X