Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko mali dobro se sjecam EURO-a u Engleskoj i sjajne ekipe Češke koja je tad bila bolja od Njemačke ali Birhof..... Vladane posjeti me na sjajnog golmana Petra Koubu i ostale Čehe koji su bili fenomenalna ekipa koja nije imala srece da to krunise. Mislim da sam imao sve sličice reprezentacije Češke

    Vidim da ste pominjali zanimljive i cudne igrace pa da i ja posjetim na trojac kojeg se ja dobro sjecam sa SP Francuska 1998 iz Meksika Jorge Campos (imao je kriminalne dresove koje je trebalo kaznjavati zatvorom , ali onako mal je bio dobar golman), Luis Hernandez (plavokosi ubica), Cuauhtemoc Blanco (do nedavno je igrao za repku, mozak te repke)

    Comment


    • Kampos je kralj!!!!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Kako ga nije bilo stid obuci se ovako



        Ali je jak je lik bio

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Ko mali dobro se sjecam EURO-a u Engleskoj i sjajne ekipe Češke koja je tad bila bolja od Njemačke ali Birhof..... Vladane posjeti me na sjajnog golmana Petra Koubu i ostale Čehe koji su bili fenomenalna ekipa koja nije imala srece da to krunise. Mislim da sam imao sve sličice reprezentacije Češke

          Vidim da ste pominjali zanimljive i cudne igrace pa da i ja posjetim na trojac kojeg se ja dobro sjecam sa SP Francuska 1998 iz Meksika Jorge Campos (imao je kriminalne dresove koje je trebalo kaznjavati zatvorom , ali onako mal je bio dobar golman), Luis Hernandez (plavokosi ubica), Cuauhtemoc Blanco (do nedavno je igrao za repku, mozak te repke)
          Cesi bas bili otkrovenje,a Hernandez je bio ubica,mada sam najvise volio Blankov fudbal,a maleni Kampos strasno branio iako je jedva imao preko 170

          Ja sam prvi album popunio 1994. sjecam se da su Njemci bili kompletirani jer su branili titulu,a ostale je trebalo naci.Raija sam cekao mjesecima i na kraju dao preko 50 slicica za njega

          Sjecate li se Lalasa
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Cesi bas bili otkrovenje,a Hernandez je bio ubica,mada sam najvise volio Blankov fudbal,a maleni Kampos strasno branio iako je jedva imao preko 170

            Ja sam prvi album popunio 1994. sjecam se da su Njemci bili kompletirani jer su branili titulu,a ostale je trebalo naci.Raija sam cekao mjesecima i na kraju dao preko 50 slicica za njega

            Sjecate li se Lalasa
            U albumu 1996 na početku su bile legende fudbala do tada i sastavi reprezetacija koje su igrale finala EP, najinteresantniji su mi bili sastavi Jugoslavije, prvi put sa saznao za Gulita, Rumenige kojeg nisam imao, falili su mi Turci i to dosta njih. Sjećam se dobro da su pojedini igraci BiH stavili u Hrvatsku repku (Mirsada Hibića ...).

            Au Lalas onaj beskučnik(tako je meni izgledao).
            Last edited by danijelkr; 02-10-11, 19:00.

            Comment


            • Rene Igita, Hose Luis Čilavert, Hohre Kampos, Karlos Roa (zaglavio u nekoj sekti)...a danas?

              Horhe Kampos je bio tri sezone centarfor. Jedna njegova golčina dok je obavljao funkciju napadača.



              Kvatemot Blanko je izveo najspektaklarniji dribling na meču Meskisko - Južna Koreja. On i Mjatović su jedini na SP 1998. imali bele kopačke.


              Čuveni član američke reprezentacije, gitarista Aleksi Lalalas, frizura i brada stalno stilizovane u keltskom stilu.





              Comment


              • eh te devedesete,kakva je to bila snaga...no aj!A zamislite da smo svi zajedno SFRJ,pazite tu ttek snagu!Danas i u ovom vremenu bi bili pakleni i uvjek bi bili u glavne kandidate za osvajanje i EP i Sp!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  eh te devedesete,kakva je to bila snaga...no aj!A zamislite da smo svi zajedno SFRJ,pazite tu ttek snagu!Danas i u ovom vremenu bi bili pakleni i uvjek bi bili u glavne kandidate za osvajanje i EP i Sp!
                  Fudbal, kosarka, odbojka, rukomet - bili bi uvijek medju favoritima.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • tako je a rukometna liga bi bila odma uz bundes ligu,jao jbt...u svakom sportu bi nizali evropske i svjetske pehare,kako u klupskom,tako i u reprezentativnom smislu!
                    Politika je cudoviste bez tijela!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Aj prestanite,rasplakacu se

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Aj prestanite,rasplakacu se
                        Samo ti...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=pWe_lwegpHk vidi te ovo..! :P
                          On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

                          Salim se naravno. xD

                          Comment


                          • Čemu sveopšte lamentiranje i kuknjava nad raspadom sportske SFRJ . Sami smo, uz pomoć Crnogoraca, od '95 do danas toliko toga uzeli i osvojili da smo zadobili oreol najjače nacije u kolektivnim sportovima u planetarnim razmerama.






                            KOŠARKA:


                            -osovjena titula prvaka Evrope 1995. u Grčkoj;

                            -osvojena titula olimpijskog vicešamiona 1996. Atlanti;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 1997. u Španiji;

                            -osvojena titula prvaka sveta 1998. u Atini;

                            -osvojena bronzana medalja na evropskom prvenstu 1999. u Frnacuskoj;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2001. u Istanbulu;

                            -osvojena titula prvaka sveta 2002. u Indijanapolisu;

                            -osvojena titula vicešampiona Evrope 2009. u Poljskoj;




                            FUDBAL:

                            -plasman na Svetsko prvensto 1998. u Francuskoj (1/8 finala);

                            -plasman na Evropsko prvenstvo 2000. u Holandiji i Belgiji (1/4 finale);

                            -plasman na Svetsko prvensto 2006. u Nemačkoj;

                            -plasman na Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoafričkoj Republici;




                            RUKOMET:

                            -osovjena bronzana medalja na Evropskom prvenstvu 1996. u Španiji;

                            -osvojena bronzana medalja na Svetskom prvenstvu 1999. u Egiptu;

                            -osvojena brozana medalja na Svetskom prvenstvu 2001. u Francuskoj;




                            ODBOJKA

                            -osvojena bronzana medalja na Evropskom prventvu 1995. U Grčkoj;

                            -osovjena broznana medalja na Olimpijskim igrama 1996 u Atlanti;

                            -osvojena titula vicešapiona Evrope 1997. u Ajdhovenu;

                            -osovjena titula vicešamiona sveta 1998. u Japanu;

                            -osvojena bronzana medalja na Evropskom prvenstvu 1999. u Austriji;

                            -osvojena titula Olimpijskog šamiona 2000. U Sidneju;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2001. godine u Češkoj;

                            -osvojena bronzana medalja u Svetskoj ligi 2002. u Brazliu;

                            -osvojena titula vicešampiona Svetske lige 2003. u Madridu. Finalni meč protiv Brazila zvanično proglašen najboljom utakmicom u istoriji odbojkaškog sporta;

                            -osovjena bronzana medalja na Evropskom prvenstvu 2005. u SCG i Italiji;

                            -osvojena bronzana medalja na Evropskom prvenstvu 2007. u Rusiji;

                            -osovjena titula vicešampiona Svetske lige u 2008. u Brazilu;

                            -osvojena titula vicešamiona Svetske lige 2009. u Beogradu;

                            -osvojena bronzana medalja na Svetskom prvenstvu 2010. u Italiji;

                            -osvojena bronzana medalja u Svetskoj ligi 2010. u Argentini;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2011. u Beču;


                            Odbojkašice:

                            -osvojena bronzana medalja na Svetskom prvenstvu 2006. u Japanu;

                            -osvojena Evroliga 2009. u Turskoj;

                            -osvojena titula vicešampiona Evrope 2007. u Belgiji i Luksemburgu;

                            -osvojena Evroliga 2011. u Turskoj;

                            -osvojena Evroliga 2010 u Francuskoj;

                            -osvojena bronzana medalja na Grand priju 2011. u Kini;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2011. u Srbiji;




                            VATERPOLO



                            -osvojena titula prvaka Evrope 1991. u Atini (igrali samo mi i Crnogorci);

                            -osovjena titula vicešampiona u 1997. u Sevilji;

                            -osvojena brozana medalja na Svetskom prvenstu 1998. u Pertu;

                            -osvojena bronaza medalja na Olimijskim igrama 2000. u Sidenju;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2001. u Budimpešti;

                            -osvojena titula vicešampina sveta 2001. u Japanu;

                            -osvojena bronzana medalja na Svetskom FINA kupu 2002. u Beogradu;

                            -osvojena titula prvaka Evrope 2003. u Kranju;

                            -osovojena bronzana medalja na Svetskom prvenstvu 2003. u Španiji;

                            -osovjena bronzana medalja u Svetskoj ligi 2004. u SAD;

                            -osovjena titula olimpijskog vicešampiona 2004. Atini;

                            -osvojena Svetska liga 2005. u Beogradu;

                            -osvojena titula prvaka sveta 2005. u Melburnu;

                            -osvojena Svetska liga 2006. u Atini;

                            -osvojen Svetski FINA kup 2006 u Budimpešti;

                            -osovjena titula prvaka Evrope 2006. u Beogradu;

                            -osvojena Svetska liga 2007. u Berlinu;

                            -osvojena bronzana medalja na Olimpijskim igrama 2008 u Pekingu;

                            -osvojena Svetska liga 2008. U Đenovi;

                            -osvojena titula vicešampiona Evrope 2008. u Malagi;

                            -osvojena titula prvaka sveta 2009. u Rimu;

                            -osvojena bronzana medalja u Svetskoj ligi 2009. u Podgorici;

                            -osovojena bronzana medalja u Svetskoj ligi 2010. u Nišu;

                            -osvojen Svetski FINA kup 2010. u Rumuniji;

                            -osvojena bronzana medalja na Evropskom prvenstvu 2010. u Zagrebu;

                            -osvojena Svetska liga 2011. u Firenci;

                            -osvojena titula vicešampiona sveta 2011. u Šangaju;




                            TENIS

                            -osovjen Dejvis kup 2010 u Beogradu;

                            -imamo tri igrača u TOP 20;

                            -Ana Ivanović je svojevremeno bila prva teniserka sveta;

                            -Jelena Janković je svojevremeno bila prva teniserka sveta;

                            -Novak Đoković je prvi na ATP listi;

                            -ukupno imamo osvojenih 5 grend slemova (4 Đoković, jedan Ana Ivanović) i pet poraza u finalima grend slemova (Đoković 2 poraza, Ivanović 2 poraza, Janković 1 poraz);



                            PLIVANJE

                            -Nađa Higl
                            -Milorad Čavić

                            Comment


                            • Samo da napomenem da se stane sa SFRJ i da ovo ne predje u politiku jer je to zabranjeno.

                              Farfan je inace sve lepo objasnio i nemamo za cime da zalimo.

                              Nego, jel ima ljubitelja ovog coveka?

                              sigpic

                              Comment


                              • Ne volim Romu pa samim tim ni njihove igrace ali mi je Montela uvijek bio simpaticniji od Delvekija
                                Gabrijel Omara covjek ne moze da ne postuje s druge strane i da mu se divi!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X