Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma dobro, ti postovi su izbrisani pa se nije videlo ko kome sta prica, ali necu da se ovde pominje bilo kakvo pusenje zato sto neko ima drugacije misljenje
    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Jel jos nekoga nerviraju Viskoviceve previse smele izjave? On je vec posle 3 kola zakljucio da titula 100% ide u Manchester, samo pitanje da li City ili United. Nije rekao verovatno, nego bas 100%. Onda pitanje da li mozda Wenger treba da ide iz Arsenala? Zasto? Zato sto gubi sa klincima u ekipi? I na kraju je zakljucio da ce Cleverley lagano zameniti Scholesa. OMG, lik odigrao tek 3 utakmice za United, i to protiv supljih ekipa.

      EDIT: Opet Rooney, opet OMG
      Ostavio sam ovaj komentar za Viska na pocetku 2. pol., ali niko nije video jer je na dnu stranice, a postovi se samo redjali ko ludi.
      Slazem se sa svima koji ga prozivaju za prenos fudbala. Tenis je druga prica...
      Last edited by Tony_G; 28-08-11, 18:36.
      sigpic

      Comment


      • zajebano je kad je čovek i komentator i navijač i ljubitelj fudbala.
        neki put ga ponese euforija, ali siguran sam da je on toga svestan.

        Comment


        • Ae smoriste vise sa komentatorima, nije ovo tema za pricu o njima, ako nemate sta da pisete o utakmici, nemojte ni pisati....Postoje teme za komentatore, pa izvolite.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Batalite se tih teorija zavere i ne znam odakle vam ideja da Visko navija za Mancester.Koliko sam ja upucen,on je navijac LFC-a
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Sto se mene tice a taj fudbal kao poznajem, niko ovde u ovoj drzavi, slovima niko od komentatora k***u ne vredi i stojim iza toga. Ko govori tecno ili dobro engleski neka gleda preko strimova sa britanskim komentatorima i iako je 5 puta losija slika uzivace mnogo vise to mu obecavam.

              Comment


              • Gledao sam Celzi vs Norvic sa britanskim komentatorima i uzivao sam...

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Gledao sam Celzi vs Norvic sa britanskim komentatorima i uzivao sam...
                  Najveca milina

                  Comment




                  • Pa kome se Primera ne sviđa on ne mora ni da gleda, ja sam samo rekao cinjenicu, Real i Barsa su nadmocni i u Evropi. Atletico nema uopste los tim, nisu oni krivi sto su Real i Barsa prejaki.....Ja nisam ni rekao da je Primera najjaca na svetu, samo kazem da imaju tri tima u Evropi koji mogu da izbace Real i Barsu na dva meca i to je pitanje.....
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Koja crna 3 tima? Mozda, mozda na neku foru Mancester kad Ferguson ne bi ponavljao iste greske.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vi ste neki shamani,vracari,taroti? Ajde da sacekamo da se zavrsi LS,pa cemo da vidimo sta ce da se desi.
                        Last edited by Ljuba90; 30-08-11, 17:26.

                        Comment


                        • Sta je bilo 2008?Onda je Mancester izbacio tu Barselonu...

                          Comment


                          • Pa izbacio ih je,ali su se kidali ta 2 dvocemeca u polufinalu LS 2008..
                            Na Nou Campu je bilo 0:0.1. utakmica polufinala kada je Ronaldo promasio penal,a u drugoj utakmici je u 14. minutu Skols dao onu bombu za 20-25 metra...
                            Posle toga je dosao Gvardiola,prodao Zambrotu,Guilya,Deca i Ronaldinha,a ostalo je istorija...

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Pa koliko samo premijerligasi igraju utakmica tokom godine,oseca se umor kod igraca,pa verovatno zato rano ispadaju iz LE,ima izuzetaka,dok u Spaniji,Realu i Barseloni te utakmice sluze kao zagrevanje za Evropu...

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Vi ste neki shamani,vracari,taroti? Ajde da sacekamo da se zavrsi LS,pa cemo da vidimo sta ce da se desi.
                                Jedini dovoljno jak tim za to ima Siti ali im je idiot na klupi. Junajted bi mogao da su jaci na centralnim veznim, ovako nista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X