Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    I to Flamini se povredio 5 meseci...

    A Paskvato obećava, nego samo da mu daju priliku, da ga ne propuste ko Đovinka...
    Okacih ja ovo vec

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Okacih ja ovo vec
      Pa ja sam citirao tvoj post

      EDIT: Gde je onaj smajli, smejanje sa šajkačom ???
      Last edited by Il Capitano; 27-08-11, 20:45.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Pa ja sam citirao tvoj post
        Pih sto sam izgoreo :S

        Comment


        • Najgori komentator na sportklubu, ovaj NEBOJSA VISKOVIC
          Samo da pogledamo ovu utakmicu Manceste-Arsenal 8-2 videcemo da samo fali ali samo fali Mancester psuje pljuje po Arsenalu provocira navijace-gledaoce Arsenala,covek ne razmislja dal ovu utakmicu gledaju i Arsenalovi fanovi pa onaj smeh pa ovo pa ono.BRUKAAA.

          Comment


          • Originally posted by Eden Hazard View Post
            Najgori komentator na sportklubu, ovaj NEBOJSA VISKOVIC
            Samo da pogledamo ovu utakmicu Manceste-Arsenal 8-2 videcemo da samo fali ali samo fali Mancester psuje pljuje po Arsenalu provocira navijace-gledaoce Arsenala,covek ne razmislja dal ovu utakmicu gledaju i Arsenalovi fanovi pa onaj smeh pa ovo pa ono.BRUKAAA.
            Gledao sam preko streama. ;)

            Ali ne mogu shvatiti kako takvi pacenici mogu raditi kao koemntatori. Kada si komentator moras biti maksimalno profesionalan a ne svrsavati po jednoj ekipi svih 90. minuta...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Eden Hazard View Post
              Najgori komentator na sportklubu, ovaj NEBOJSA VISKOVIC
              Samo da pogledamo ovu utakmicu Manceste-Arsenal 8-2 videcemo da samo fali ali samo fali Mancester psuje pljuje po Arsenalu provocira navijace-gledaoce Arsenala,covek ne razmislja dal ovu utakmicu gledaju i Arsenalovi fanovi pa onaj smeh pa ovo pa ono.BRUKAAA.
              Nije tacnoi ;) Bio je profesionalan ali logicno kada je bilo 6-2 da ce poceti pa nzm kako to da nazovem , rekao je samo ,, Danas nikako, niko ne bi zelio biti navijac Arsenala,, Jos je jednom prokomentarisao kada su prikazali navijace Arsenala ,, Zalim ove ljude danas , ovo je izivljavanje ,, To bi sigurno i rekao da je Arsenal vodio za Manchesterove navijace
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Eden Hazard View Post
                Najgori komentator na sportklubu, ovaj NEBOJSA VISKOVIC
                Samo da pogledamo ovu utakmicu Manceste-Arsenal 8-2 videcemo da samo fali ali samo fali Mancester psuje pljuje po Arsenalu provocira navijace-gledaoce Arsenala,covek ne razmislja dal ovu utakmicu gledaju i Arsenalovi fanovi pa onaj smeh pa ovo pa ono.BRUKAAA.
                to sam ja rekla jos na pocetku tekme, i gledala na Mute, poludela sam. super je sto je tek trece kolo, znaci igra se jos 35 kola, a on kaze da titula ostaje u Mancesteru Ljuta sam
                http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                Comment


                • Viskovic je ustvari najjaci komentator na SportKlubu...;)
                  Ja vec sad osecam da je mozda Wenger pred otkazom iako je to do prosle sezone izgledalo neverovatno..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sta ste digli frku oko Viska jbt ... Visko je ubedljivo najbolji komentator na SK , u tenisu mu niko nije ni do kolena a u fudbalu se strasno popravio u odnosu na proslu godinu kada je govorio : ,,hmmmmmmm,, , ,, aaaaaaaaaaaaa ,, i tako neke greskice ali sada je super komentarisao... I proslo kolo Arsenal-Liverpul a i danas Manchester-Arsenal , to sto navijaci Arsenala ne mogu slusati da je njihov tim los , Boze moj , ja sam danas navijao za Arsenal , kao sto znate ne navijam ni za jedan strani klup ali uopste se nije moglo primetiti , da ne idemo u spam jer je ovo Premier Liga tema a ne komentatori , danas me iznandila odlicna igra Younga , De Gea prosecan , Scesni nije mogao doziviti gori dan a sta reci za Jenkinsona , bolje da je dobio crveni pa izisao iz pakla Djavola

                    EDIT : @Plavusa

                    Ti i dalje mislis da titula nece ostati u Mancesteru ? Ja ne znam sta moze da se desi da tako ne ostane?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • NEBOJSA VISKOVIC je najbolji komentator u Srbiji(moj idol,posto zelim da budem sportski komentator),mozete svi vi da mu ga popusite!!!!!

                      D-Wade:Ae smiri dozivljaj, jos jednom ovako nesto napisi, racunaj da si banovan.

                      Comment


                      • Pa sta ce hvaliti Arsenal,igraju dobro dali dva gola,ali primili osam,sta je trebao,Visko najbolji komentator na SK,bez premca,i dosta o komentatorima ovdje,imaju mjesta gdje se oni komentarisu.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Eden Hazard View Post
                          Najgori komentator na sportklubu, ovaj NEBOJSA VISKOVIC
                          Samo da pogledamo ovu utakmicu Manceste-Arsenal 8-2 videcemo da samo fali ali samo fali Mancester psuje pljuje po Arsenalu provocira navijace-gledaoce Arsenala,covek ne razmislja dal ovu utakmicu gledaju i Arsenalovi fanovi pa onaj smeh pa ovo pa ono.BRUKAAA.
                          Jedan od nasih najboljih komentatora,ne znam sta je covek po vama trebao da kaze. Samo je konstatovao da je ovo debakl jedne ekipe i luda igra druge,da je tesko u ovom trenutku biti navijac Arsenala i da po vidjenom u ova prva tri kola najverovatnije ce ekipe iz Mancestera voditi borbu za titulu. Svaka mu je na mestu,potpuno pogresno dozivljavate komentare.Kao da imate 15 godina. A mozda i imate.

                          Comment


                          • Izvinajvam se D-Wade i svim ostalim clanovima foruma,zbog uvredljivih postova,malo sam puko,nece se vise ponoviti!!!!!!!!I od sada pijem zasmirenje kad gledam Arsenal xDDDDD

                            Comment


                            • Originally posted by M-POT View Post
                              NEBOJSA VISKOVIC je najbolji komentator u Srbiji(moj idol,posto zelim da budem sportski komentator),mozete svi vi da mu ga popusite!!!!!
                              Kakav je to recnik? Sram te bilo. I ti jos hoces da budes komentator.
                              I cestitam, idol ti je neko ko je neprofesionalan. Ne kazem ja da je on trebalo da hvali Arsenal, ali ne mozes posle treceg kola da sa sigurnoscu tvrdis kome ide titula.






                              Edit: Sad sam videla izvinjenje. Mojne psovke brate, nije u redu, budimo ljudi.
                              Last edited by Plavusa; 28-08-11, 18:34.
                              http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                              http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                              http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                              Comment


                              • Nije on rekao Wadeu da se smiri nego je obrnuto

                                Comment

                                Working...
                                X