Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carteru,ne pravi se mutav i poslusaj coveka,kad ti vec lepo kaze.

    Comment


    • Evo jedan zanimljiv podatak

      Na najnovijoj FIFA-inoj lestvici najboljih fudbalskih reprezentacija sveta došlo je do promene na samom vrhu. Holandija je smenila Španiju nakon više od godinu dana i tako po prvi put u istoriji izbila na čelo ...

      "Tulipani" su profitirali španskim porazom od Italije u prijateljskom susretu, pa su tako pretekli aktuelne evropske i svetske prvake i postali tek sedma različita reprezentacija u istoriji (nakon Argentine, Brazila, Francuske, Nemačke, Italije i Španije) koja se popela na vrh poretka Međunarodne fudbalske federacije.

      Reprezentacija Srbije zauzela je 29. mesto

      Treće mesto kao i na prethodnoj lestvici zadržala je Nemačka, dok se Engleska skokom za dva mesta probila do četvrtog mesta. Urugvaj je zadržao svoje peto mesto i postao najbolje rangirana južnoamerička reprezentacija iskoristivši pad Brazila za dva mesta. Najveći pomak unutar topa 50 ostvario je Alžir skokom za šest mesta do 46. pozicije, dok su za pet pozicija napredovali i Rusija (13.) i Nigerija (38.).


      Rang lista

      1. Holandija 1596 bodova (+1)
      2. Španija 1563 (-1)
      3. Nemačka 1330 (0) Ž
      4. Engleska 1177 (+2)
      5. Urugvaj 1174 (0)
      6. Brazil 1156 (-2)
      7. Italija 1110 (+1)
      8. Portugal 1060 (-1)
      9. Argentina 1017 (+1)
      10. Hrvatska 1009 (-1)
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ma propadacemo mi jos vise..samo ne znam kako je Ghana iza nas.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa vodi je Srbin.
          Mada ja ne znam kako smo mogli da izgubimo bodove kada smo i prosle godine izgubili sa 1:0.Nisam izgleda uzeo u obzir sve faktore.
          tata Mumi, cenim da u septembru tesko mozemo pasti zato sto se ocekuje pobeda protiv Farana i ne verujem da cemo izgubiti od Iraca.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Pa vodi je Srbin.
            Mada ja ne znam kako smo mogli da izgubimo bodove kada smo i prosle godine izgubili sa 1:0.Nisam izgleda uzeo u obzir sve faktore.
            tata Mumi, cenim da u septembru tesko mozemo pasti zato sto se ocekuje pobeda protiv Farana i ne verujem da cemo izgubiti od Iraca.
            Ma i ja ocekujem pobjede, ali nagledao sam se svega i svacega kada je u pitanju Srbija, tako da me nista ne bi iznenadilo.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ima da Pantelic u preostala cetri meca zabije 10.golova,i odvede nas direktno na prvenstvo,malo crnog humora.(ko ne lajka post njega nema xD )
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • hahaha.... ma oće, bre, kako ne !!

                Comment


                • Ja vjerujem u Pantu,proradice sigurni
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/taj-lud...nsa-49105.html

                    Comment




                    • Posle ovoga se bataljuje fudbal, bravo majstore, bravo care!

                      Comment


                      • Evo ga Rajkovic, odmah gol, bravo majstore!

                        Comment


                        • Imas temu bundesligu da tamo kazes.;)

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Imas temu bundesligu da tamo kazes.;)
                            Ne mogu tamo mrzi me, prvo ima malo ljudi a drugo ne treba mi vise subscription

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                              Posle ovoga se bataljuje fudbal, bravo majstore, bravo care!
                              I to Flamini se povredio 5 meseci...

                              A Paskvato obećava, nego samo da mu daju priliku, da ga ne propuste ko Đovinka...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • ,, I Love You ,, Ko je ovo pravio svaka mu cast
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X