Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Sta ako dobijemo 4:0, a vi posle neizvesnog meca odete tamo, onda ces sigurno isto misliti, jel? Poenta svega je da se tebi ne gleda Partizan, isto kao ni meni Zvezda i to je ok, samo reci da neko treba da ima prednost zato sto igra kod kuce je smesno.

    Ne mogu da verujem da sam docekao da moram da gledam Partizan u Evropi preko streama.
    Pa eto,to sam i ja kazao,da cu na tv-u gledati partizan umesto zvezde,to nisam verovao da cu doziveti,pogotovo pred punom marakanom.Ne samo sto igra kod kuce,rekao sam vec zbog cega,vise ljudi hoce da gleda zvezdu,al nije bitno,tebi se gleda partizan,meni zvezda,na kraju cemo obojica da ispusimo sto se tice normalnog gledanja i to je to
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Meni je ovo potpuno nenormalno,Partizan i Samrok nece biti ni zanimljivo i nije mi jasna ovakva odluka,ja razumijem da navijaci zele da gledaju svoj klub,ali kad su tu vec dva kanala trebao je da ide prenos obje utakmice,Zvezda-Ren ce biti neizvjesno,puna Marakana i ta utakmica treba da dobije prednost.
      sigpic

      Comment




      • dobro je prodao trik Vidicu...mnogo su mu brze ruke...

        Comment


        • Problem je u tome sto se RTS nalazi u sponzorskom pulu Partizana i oni su duzni da nas emituju. To sto ce pustati kombinovan prenos je necuveno. Vi igrate u Beogradu i vasi navijaci ce biti na stadionu. Sa nama je druga stvar. 99% navijaca Partizana nece biti u Dablinu da bodri svoj klub. Lako se moze naci prenos na internetu, ali ovo je pitanje postovanja sampiona drzave ma sa kojom ekipom igrao. Ne znam samo koji ce im RTS 2. Umesto da puste oba meca, oni se ovako ponasaju. A nije ih sramota da od cele drzave traze pretplatu.
          Last edited by Bogi; 18-08-11, 16:06.

          Comment


          • Stvarno glupost, imaju 2 kanala, otkupljena prava i zbog serije nece da prenose, pa sta je problem pomeriti seriju za 22:45h

            Comment


            • Evo ja nisam pisao nigde ono kad je bilo izmedju Partizana i Dinama , sada su se stvari smirile pa cu napisati nesto , necu pisati ko je bolji ili tako nesto nego jednostavno nacin igre u fudbalu

              JBT kada je Kruno Jurcic dosao za trenera Dinama svi su digli frku kako nema pojma itd ... Kruno uvede Dinamo u Ligu Sampiona , gol razlika nakon 5 kola u Hrvatskoj je 15-0 , sta dalje reci ... Razlika izmedju Dinama i Partizana trenutno sto se meni ne svidja je to sto Kruno Jurcic forsira napadacku igru ... Recimo ako ubijas protivnika i das gol on nastavlja igru , ubijah i jos makar pobedio 5-2 nemoj cuvati rezultat a to mi se ne svidja kod Partizana, Partizan je mogao samljeti Genk jos u Belgiji ali kada su dali gol Stanojevic se povukao i primili smo 2 glupa gola ... To me zivcira sada kod Stanojevica ,kao da ima 100 evropskih utakmica pa on sada forsira defanzivno isto tako kao protiv Samroka , prvih 20 minuta jbt ljudi nisu centar presli ali u bukvalnom smislu nam nisu u sesnaesterac usli , kada smo zavukli gol brate povukose ovi nasi ubi nas onda Samrok. Pa Borac bi ovaj Samrok dobio 0:2 bar u Dablinu. Sada sam razborio razliku izmedju Dinama i Partizana... Inace saznao sam sto je Halihodzic otpusten , doduse verovatno su svi znali ali nije me ni zanimalo , otpusten je jer nije ubacivao Vrsaljka a Mamic ga je hteo prodati i dovidjenja... Valjda ce malo i Partizan krenuti ofanzivnije , kada zabijes gol protivniku nastavi ga ubijati makar pobedis ili cak i izgubis ali igraj a nemoj se sugavo braniti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • ne bi da se vracam na to ali zanimljivo je kako su neki isticali "argument" (a to nema veze sa nikakvim argumentom) kako je srpska liga jaca od hnl-a jer je puno neizvjesnija, kad ono partizan 4 godine zaredom prvak.

                Comment


                • Cudno je to da ti to kazes posto je Dinamo vec dugi niz godina prvak Hrvatske i mislim da je hajduk samo j u jednoj sezoni uspeo da mu parira.
                  A u poslednje dve sezone Zvezda je uvek vila blizu Partizana i nije se znalo do vecitog derbija ko ce osvojiti titulu.
                  Koji je vama bio poslednji derbi koji je odlucivao ko ce osvojiti titulu sampiona dezave?

                  Comment


                  • E idemo sad jedno kolektivno upozorenje,sljedeci ko pomene Partizan i Dinamo odmah ide ban,ovo je vec treci put da opominjem za ovu temu i ne zelim vise,tako da pamet u glavu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • SLOBODA za partizan!

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        SLOBODA za partizan!
                        Mislim se kako te kazniti,sta sada zajebavas.Da li je neko zajebava tvoju raspalu Zvezdu u cetvrtak,ili u spartaku.Oba kluba su raspala nikad losija,ovdje se titula ne osvaja ko je bolji,nego ko je manje los,zalost.P.S. A napises li 'A' na ovu temu ide ti ban,zadnje upozorenje.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Mislim se kako te kazniti,sta sada zajebavas.Da li je neko zajebava tvoju raspalu Zvezdu u cetvrtak,ili u spartaku.Oba kluba su raspala nikad losija,ovdje se titula ne osvaja ko je bolji,nego ko je manje los,zalost.P.S. A napises li 'A' na ovu temu ide ti ban,zadnje upozorenje.
                          vidi ga ovaj, ko bre zajebava? samo kazem smrt fasizmu, SLOBODA za partizan

                          Comment


                          • Znaci hoces ban,toliko sam ti gledao kroz prste,i ponovo zajebavas,ni malo postovanja.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Valjda si hteo da kazes sloboda za urosa al si promasio temu,partizan je slobodan.

                              Comment


                              • Carter,ovdje cemo nastaviti.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X