Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha
    Ne mogu da verujem da ce biti kombinovan prenos na rts-u i da cemo gledati grobare protiv samroka umesto ZVEZDE.Po prvi put cu zvezdu gledati na streamu
    RTRS prvi put da dobro rade sto otkuljuju meceve,samo otkupili Zvezdin mec,svaka im ga cast
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Hvala manda na informaciji,tamo cu onda da gledam + ce komentator verovatno biti zvezdas pa necu morati da slusam Mijaljevica strajnica ili Kovinjala
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ja na Zvezdu nikako ne bih igrao 1 ... Pa Zvezda ne mzoe Suboticu pobediti a da pobedi jedan od 4 po meni najbolja tima u Francuskoj , to je cista 2 samo ja nemam hrabrosti da stavim cistu 2 pa sam igrao 3+ ali ce doci 1:2
        Uzma Zvezda lagano,samo gledaj mec veceras ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ja samo mogu reci sretno Zvezdi ali nista od toga ... Iskreno bih voleo da Srbija ima 2 tima u Evropi sto 90 posto Delija ne bi ali tesko protiv Rena
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Hvala manda na informaciji,tamo cu onda da gledam + ce komentator verovatno biti zvezdas pa necu morati da slusam Mijaljevica strajnica ili Kovinjala
            Pa zar ti ne skrembluju RTRS,to je od Republike Srpske kanal
            Komentator navija za nase vazda,i bice Prnjatovic,gusi se od cigara stalno
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Komentator ce biti ili Zoran Prnjatovic (on je komentarisao protiv Ventspilisa) inace veliki Zvezdas ili onaj stari djed sijedi sto je komentator 15 godina na RTRS xD On ne zna ni kako se zove tako da ne znam je li Zvezdas
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Dacha
                Ne mogu da verujem da ce biti kombinovan prenos na rts-u i da cemo gledati grobare protiv samroka umesto ZVEZDE.Po prvi put cu zvezdu gledati na streamu
                Samo mi objasni ovo, po cemu to Zvezda zasluzuje prenos vise nego Partizan pa ti je cudno sto je kombinovano? RTS je kriv sto su mentoli i sto ne daju jedne na jednom a druge na drugom kanalu ali navikli smo od njih da su idioti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ja samo mogu reci sretno Zvezdi ali nista od toga ... Iskreno bih voleo da Srbija ima 2 tima u Evropi sto 90 posto Delija ne bi ali tesko protiv Rena
                  Ne pricaj gluposti.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ni meni ovo gore nije jasno , koliko znam Partizan je sampion Srbije ali to nema veze , ja mislim da ce ici ovako , prvih 15 minuta ce prenositi Zvezdu dok pocne Partizan , pa ce onda prebaciti na Partizan 5-10 minuta i onda ce prenositi Zvezdu do kraja prvog poluvremena , tako da cete gledati Zvezdu prvo poluvreme oko 35 minuta jer Partizan pocinje 15 minuta posle Zvezde. Drugo poluvreme ce isto ici. Imate na RTRS Zvezdu pa gledajte ali nzm Zvezda izgleda popularnija od Partizana
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Pa ima foruma gde svi navijaju za Samrok protiv Partizana danas ali nebitno ... Ja navijam za 3+ Zvezda-Ren Pa koji rezultat god da dodje ali da ce biti jak mec biti ce
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Cudno je zato sto ce mnogo veci broj ljudi hteti da gleda zvezdu + se igra kod kuce + atraktivniji protivnik.Pa ja mislim da ce neki neutralan navijac svakako pre hteti da gleda zvezdu protiv rena u beogradu nego partizan protiv samroka u irskoj.

                        Manda,pa imam rtrs,znam da sam gledao finale DC-a tamo sa onim retardiranim komentatorom
                        @Miko,pa naravno da je popularnija kad ima mnogo vise navijaca zvezde od partizana,ta prednost iz godine u godinu polako opada ali i dalje delija ima osetno vise
                        Last edited by Dacha; 18-08-11, 15:35.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Mando,Zvezda gubi,pored onolikih crnja,napadaci nemaju sanse da prodju...

                          Comment


                          • Cini mi se Dacha da je Sasa Ajdukovic prenosio DC ali nisam siguran. Prenosio je i taj starac jedan mec ... A za Zvezdu bas zato sto igra kuci kome se gleda iz Beograda nek ide na stadion a Partizanovi navijaci jedino preko TV mogu gledati jer je gostujuci mec
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Cudno je zato sto ce mnogo veci broj ljudi hteti da gleda zvezdu + se igra kod kuce + atraktivniji protivnik.Pa ja mislim da ce neki neutralan navijac svakako pre hteti da gleda zvezdu protiv rena u beogradu nego partizan protiv samroka u irskoj.

                              Manda,pa imam rtrs,znam da sam gledao finale DC-a tamo sa onim retardiranim komentatorom
                              Koja glupost, znaci ne treba prenositi Partizan zato sto igra sa slabijim protivnikom
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Pa ima foruma gde svi navijaju za Samrok protiv Partizana danas ali nebitno ... Ja navijam za 3+ Zvezda-Ren Pa koji rezultat god da dodje ali da ce biti jak mec biti ce
                                A ima l foruma gdje navijaju za Ren,ili ste vi gospoda,pa popuni cijeli jug danas i navaijate za Zvezdu,kao sta rece pricas bez argumenata.
                                Juce dinamo i paritzan,kako ne vidim zaboravio si argumentovati.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X