Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • belgiju svi zivi pobjeduju i doma i u gostima, a skotska doma skoro nikad ne gubi. skoti su borci a belgijanci manekeni. makedonci ce pustit srbima a protiv nas se potuc, bas kao 2000. to nas je kostalo plasmana. ista stvar je gila i u zadnjim kvalama, kad je engleska pustila ukrajini.

    Comment


    • Originally posted by djolee View Post
      čitajući komentare po netu vidim koliko je pažnje privukla ova utakmica.. ovo samo pokazuje koliki bi pogodak bila dobro organizovana regionalna liga.
      pa s obzirom kako su nasi klubovi odigrali protiv vaduza i ventspils ,trenutno nasi srpski klubovi za bolje i nisu a i ostali sa balkana ,
      nekada bi druga postava c.zvezde onakom klubu dala 5 komada a ne da se onako muci kao pre neki dan
      GIFSoup

      Comment


      • Originally posted by djolee View Post
        čitajući komentare po netu vidim koliko je pažnje privukla ova utakmica.. ovo samo pokazuje koliki bi pogodak bila dobro organizovana regionalna liga.
        Vec se o RL diskutovalo i tu je dosta problema da bi se to pokrenulo, jedva se klubovi dogovaraju u svojim ligama npr. Zvezda sa ostalim timovima u ligi Srbije, Hajduk i ekipe pod njegovim uticajem tesko se dogovaraju sa Dinamom, a kod nas u BiH je to najgore, pa mi se ne bi dogovorili ko bi nam igrao nikad a možda ni tad. mi bi morali imati najviše predstavnika da bi se zadovolji nacionalmi ključ, jos je ovdje problemam da bi se o tome razmišljalo

        Comment


        • bokirivaldo, varas se. dinamo drzi odredjenu razinu. i partizan je solidan. moj hajduk, kao i ostali su prejadni. regionalna liga bi bila pun pogodak.

          Comment


          • danijekr, nazalost 10 od 12 klubova HNL-a je pod dinamom. samo hajduk i cibalia ili zadar nisu. to mi je rekao sportski direktor istre.

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              danijekr, nazalost 10 od 12 klubova HNL-a je pod dinamom. samo hajduk i cibalia ili zadar nisu. to mi je rekao sportski direktor istre.
              Mislim da je to tako sada, ali bi se moglo promjeniti, veliki se tu bitke vode oko prevlasti . Ma nema govora o RL i.

              Comment


              • Sta sad procita:"Generalni sponzor grupe A ce biti NATO"



                BIH jednostavno bolje grupu nije mogla dobiti,pucamo na 1.mjesto
                Last edited by DinoFC; 30-07-11, 22:53.

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Sta sad procita:"Generalni sponzor grupe A ce biti NATO"



                  BIH jednostavno bolje grupu nije mogla dobiti,pucamo na 1.mjesto
                  Nevaljalce mali

                  Samo da ne poletimo visoko, pa bi pad bio zeznut. Grčka nam je najveći konkurent a nismo bas sa njima dobro odigrali one dvije utakmice. Tad nam je savez i repka bili u totalnom raspadu, tako da je ovo nova situacija. Ostalo moramo pobijediti kuci, a vani isto tako jer mislim da možemo vecinu dobiti, ali hocemo li vidjece se.

                  Comment


                  • Na vrijeme da sredimo vize i put Rija

                    Samo se da se prezivi 2012 i smak svijeta i to je to

                    Comment


                    • Neka smo dobili Hrvate te dvije utakmice ce biti vece od finala LS i finala SP,ta utakmica ce biti oznacena i cekace se taj datum,a ko pobjedi imace primat da kaze da je bolji.Inace najteza grupa je ova Belgija veoma zeznuta ekipa prije godinu je totalno podmladjena,i za par godina ce biti zajebani jako,Skoti ce biti opasni kuci tu ce pobjeda biti zlato,Makedonija i Vels nimalo naivne ekipe,nimalo Bosna prosla odlicno,sada imaju sansu na papiru da prodju,ali treba to na terenu potvrditi.Crna Gora je donja,teska grupa.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Teska grupa za CG,no kad mozemo u ovakvoj da igramo i borimo se za EP mozemo i protiv Poljaka i Ukrajinaca.Grupa A ubjedljivo najteza,Srbija i Hrvatska,ima sve da prsti,Bosna bi morala dalje,cak i kao prva.
                        Francuzi nemaju sanse za prvo mjesto,ali ce bez problema biti drugi...
                        sigpic

                        Comment


                        • Bit ce oni drugi , nije to problem , ali mene je strah da ne budu najgori drugi , jer najgori drugi ne igraju baraz , a oni i Spanci su u grupi I gdje ce se igrati 2 kola manje nego u ostalim , to mene brine ..

                          Jer kakvo bi to prvenstvo bilo bez Francuske , ili pogotovo ne daj Bože Spanije


                          A evo sad vidim da se u tom slucaju kod ovih 8 reprezentacija gleda samo skor sa prvih 5 ekipa iz grupe , ne sa sestom ekipom , tako da nema zime za Francusku
                          Last edited by Dale; 30-07-11, 23:55.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Daj boze da Francuzi budu prvi a Spanci najgori drugi pa da ih ne gledam na SP ali nista od toga, mada Francuzi imaju odlicnu generaciju i dosta dobrih mladih igraca koji jos dugo mogu da igraju zajedno ali bice tu Spanci prvi 90%.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako lijepe vijesti me docekase.

                              Ronaldo ruka ti se pozlatila,ja vec poceo ucit sambu

                              Da smo birali tesko da smo laksu grupu mogli izabrati,ali sada to treba potvrditi na terenu.

                              A veoma ce interesatno biti Srbija-Hrvatska,ja cu na kladionici igrati vise od 3 prekida utakmice .

                              Vecina grupa dosta ujednacene.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • I JC,trebas igrati da ce biti crveni kartona
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X