Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife
    Vise nego presmesan. Nego tako u Engleskoj moze da dominira jer je bizgov koji nema gram mozga pa tako na tucu dobije 95% duela kako bi ga u Spaniji ili Italiji radili kao slona. Cim malo pismeniji spic odmah je u problemu, pa protiv Toresa ima 4 crvena kartona koliko se secam, a o onom lomljenju 15 prsljenova od strane Etoa u finalu LS da ne pricam.
    Po cemu je majke ti Pique bolji od Vidica..... pa ucio je od Ria i Nemanje, bizgov
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Po cemu je majke ti Pique bolji od Vidica..... pa ucio je od Ria i Nemanje, bizgov
      Rio je druga prica ne poredi ga sa Vidicem molim te... Ma Pike je u svemu bolji od Vidica sem u sirovoj snazi. Nijednu jedinu karakteristiku Nemanja nema bolju od Pikea, Pike je brzi, tehnicki za klasu jaci, mnogo je korisniji ekipi jer ne izbija loptu u 90% slucajeva, ma ja ne mogu da ih poredim, volite vi Nemanju ali meni to sto je Srbin nije dovoljno.

      P.S. U reprezentaciji je gomilu puta pokazao kakav je zapravo igrac.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Nisam bezobrazan nimalo samo si se ti nasla uvredjena sta cu ti ja tvoj problem...

        P.S. Nemam ja nameru nikog da teram odavde.
        Kada se trudiš da nekoga uvrediš, bez obzira što tu bla-bla....naravno da si bezobrazan i nevaspitan, ali kao što si rekao... to je tvoj problem....
        A naravno da bi najradije da me ovde "ne gledaš", ali jako mi je žao...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post

          P.S. Zene i fudbal bez uvrede ali vi ga jednostavno ne razumete i to je cinjenica.
          Pa neke zene se bolje razumeju u fudbal od nas, i prate ga sa vise emocija od nas.....Sustina je da si ti kontras, kada svi kazu da je neko najbolji ti kazes da je smesan, verovatno navijas za Partizan msm ocigledno je jer navijaci partizana ne vole Nemanju i to je ok...ali da kazes da je Presmesan
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Pa neke zene se bolje razumeju u fudbal od nas, i prate ga sa vise emocija od nas.....Sustina je da si ti kontras, kada svi kazu da je neko najbolji ti kazes da je smesan, verovatno navijas za Partizan msm ocigledno je jer navijaci partizana ne vole Nemanju i to je ok...ali da kazes da je Presmesan
            E ti si taj sto ce da me izanalizira a narocito sam zainteresovan da udaram kontru tebi ti si bas vazan faktor, Nemanja je protiv vrhunskih spiceva presmesan i u globalu i statisticki svidelo se to nekom ili ne nije moj problem, i Deki Stankovic je ciganin pa ga volim nema to nikakve veze sa tim.

            Comment


            • Ok tu je kraj diskusije, bzvz cemo se posvadjati....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Mene zanima sta je Sakira videla u njemu?

                Comment


                • Originally posted by Phenom View Post
                  Ronaldo je strasan igrac,imao je sjajnu sezonu iza sebe.Nista mu ne fali.
                  Koji su kriterijumi za ovu nagradu?
                  Ronaldo je postigao 53 pogotka i osvoji Kup Kralja,pritom je bio prvi strelac Primere.
                  Messi je takodje postigao 53 pogotka,osvojio Ligu i Ligu Sampiona,bio najbolji strelac Lige Sampiona,2. najbolji strelac Primere,i 1. asistent Primere.
                  Uostalom,zasto Xavi ili Iniesta ne bi mogli da dobiju ovu nagradu?
                  Wesley Sneijder, osvojio LS, igrao finale SP-a, uzeo sve u Italiji, klupski svetski prvak, kako to da on nije bio ni u uzem izboru za najboljeg igraca?

                  Zasto je Messi dobio nagradu pre Sneijder-a?

                  Tako da po prethodnom kriterijumu, Ronaldo itekako moze da dobije nagradu. ;)
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post

                    P.S. Zene i fudbal bez uvrede ali vi ga jednostavno ne razumete i to je cinjenica.
                    Mislis da mozes da zabranis nekome da postuje ovde?Nemas ti pojma...lepo je rekao Indigo,zene ponekada bolje razumeju fudbal nego mi.Diskutuj na normalan nacin i smiri se malo.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Wesley Sneijder, osvojio LS, igrao finale SP-a, uzeo sve u Italiji, klupski svetski prvak, kako to da on nije bio ni u uzem izboru za najboljeg igraca?

                      Zasto je Messi dobio nagradu pre Sneijder-a?

                      Tako da po prethodnom kriterijumu, Ronaldo itekako moze da dobije nagradu. ;)
                      Ma nek uzme ko uzme...

                      EDIT: Ma Vidic je strasan stoper,kao sto je i Pike,obojica su na visokom nivou.Ali realno,imati Xavi i Iniestu ispred sebe,ili Carricka i Flecera nije isto.Xavi i Iniesta mogu da sakriju loptu po 2-3minuta,a plus jos Busquets,Messi,Pedro,Villa,pozadi ima Abidala i Alvesa,Puyola ili Mascherana kao drugog stopera...

                      Jedan podatak,od kako je klupu Barselone preuzeo Gvardiola,Barselona niti u jednom mecu nije imala manji posed lopte od protivnika,i najmanji je bio 56% protiv Getafea,prosle godine kada su pobedili 2:1,u mecu gde su Marquez i Pique dobili crvene kartone.
                      Last edited by Phenom; 20-07-11, 18:58.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Kad malo bolje izanaliziram, shvatam koliko je Pike dobar igrac, zaista je postao fenomenalan stoper.

                        Sto se tice Vidica, nije presmesan ali MVP je donekle upravu jer ima problema sa svim tehnicki jakim spicevima a protiv Barse gde su svi tehnicki jaki je odigrao 2 ocajna finala LS.

                        A mozda i najbolji stoper danasnjice je Djordjo Kelini, samo sto nema adekvatne saigrace ali ako se Juventus vrati i bude igrao LS i najvece utakmice, obratite paznju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidis i ja nesto razmisljam slicno ko ti, Nash,Stavise mislim da bi se i Pike ne bi snasao bolje u situaciji nego sto je sada Kjelini.Od ove sezone mozda se stvari promene na bolje sto se tice Kjelinija, al videcemo kako bude tekla sezona.Trenutno je Kjelini najbolji italijanski stoper i mozda ga sledeci EURO promovise u najboljeg defanzivca.Jedan od onih stopera koji je vise nego dobar, ali rezultati ekipe ne ukazuju na to.
                          Al realno kao sto je Phenom naveo Barsa svaku utakmicu ima 55 %+ posto lopte, a recimo Vidic ima utakmice u kojem se njegova ekipa stalno brani.A kada je Pike imao takve situacije?

                          Comment


                          • Ako je Chiellini najbolji stoper danasnjice, onda je Boban Bajkovic najbolji golman sveta.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ako je Chiellini najbolji stoper danasnjice, onda je Boban Bajkovic najbolji golman sveta.
                              Moje je misljenje da je jedan od najboljih, a to sto je Juve propao je nesto drugo. Jak je, brz, moze i beka da odigra, tehnicki dobar, ima dugu loptu. Ako Juve ojaca i bude igrao LS i velike utakmice, trebalo bi da pokaze svoj kvalitet.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ako je Chiellini najbolji stoper danasnjice, onda je Boban Bajkovic najbolji golman sveta.
                                Kjelini jeste odličan igrač, neme potrebe za ovim Wada

                                Kad si ga zadnji put gledao kako igra?

                                Juventus ima sreću tu da Kjelini mnogo voli svoj tim. Mogao bi on da ode u trenutno bolji tim od Juventusa ali je čovek zaludjenik za Juveom

                                Ubica među štoperima!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X