Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Ma kakav Ronaldo.
    Ne znam sta fali Ronaldu?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ronaldo je strasan igrac,imao je sjajnu sezonu iza sebe.Nista mu ne fali.
      Koji su kriterijumi za ovu nagradu?
      Ronaldo je postigao 53 pogotka i osvoji Kup Kralja,pritom je bio prvi strelac Primere.
      Messi je takodje postigao 53 pogotka,osvojio Ligu i Ligu Sampiona,bio najbolji strelac Lige Sampiona,2. najbolji strelac Primere,i 1. asistent Primere.
      Uostalom,zasto Xavi ili Iniesta ne bi mogli da dobiju ovu nagradu?

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Pique ce dobiti tu Zlatnu loptu...zapamtite ovo.
        ??? A zašto bi?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Pique ce dobiti tu Zlatnu loptu...zapamtite ovo.
          Daleko najbolji stoper na svetu.

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Ronaldo je strasan igrac,imao je sjajnu sezonu iza sebe.Nista mu ne fali.
            Koji su kriterijumi za ovu nagradu?
            Ronaldo je postigao 53 pogotka i osvoji Kup Kralja,pritom je bio prvi strelac Primere.
            Messi je takodje postigao 53 pogotka,osvojio Ligu i Ligu Sampiona,bio najbolji strelac Lige Sampiona,2. najbolji strelac Primere,i 1. asistent Primere.
            Uostalom,zasto Xavi ili Iniesta ne bi mogli da dobiju ovu nagradu?
            Pa eto onda...moze bilo ko od ove cetvorice dobiti.
            A ti si za Rnalda napisao - Ma kakav Rnaldo...ko da je neki znj igrac...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Daleko najbolji stoper na svetu.
              Diskutabilno...a dobiće vezni...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Diskutabilno...a dobiće vezni...
                100% to sto nama smeta jer se divimo Vidicu to je drugo, Pike je nesto sto od Lorana Blana nije vidjeno u fudbalu, takav skil a opet cvrstina i dominantnost u skoku... Jos dobija i na tezini kada to kazem ja koji mrzim katalonce iz dna duse.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  100% to sto nama smeta jer se divimo Vidicu to je drugo, Pike je nesto sto od Lorana Blana nije vidjeno u fudbalu, takav skil a opet cvrstina i dominantnost u skoku... Jos dobija i na tezini kada to kazem ja koji mrzim katalonce iz dna duse.


                  E pa dobro, odgovorio si mi lično... iako ono "divimo se Vidiću"... a ti se sigurno ne diviš.... ;)

                  Nema veze moja neistomišljenost sa naklonošću prema Nemanji, već zbog ekipe, koju Pike ima ispred sebe... nije mu teško...
                  Last edited by miloolja; 20-07-11, 13:40.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa i nema neke odbrandbene igrace ispred i pored sebe,momak je fantastican i po meni najbolji svjetski stoper.Kako je pogrijesio SAF sto ga je olako pustio...
                    Last edited by Vladan; 20-07-11, 13:49.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      E pa dobro, odgovorio si mi lično... iako ono "divimo se Vidiću"... a ti se sigurno ne diviš.... ;)

                      Nema veze moja neistomišljenost sa naklonošću prema Nemanji, već zbog ekipe, koju ima ispred sebe... nije mu teško...
                      Najteze je u Barsi igrati pozadi a pogotovo nositi celu odbranu kada imas 2 beka koji se vracaju samo kad im padne na pamet i ne, ne divim se Nemanji cak ga ne volim, takav tip igraca samo moze igrati na ostrvu i nigde drugde i pokazalo se hiljadu puta da on inteligentnog klasnog spica ne moze da cuva. Tores, Drogba, Eto, on protiv njih izgleda presmesno.





                      Smesan i presmesan.

                      Comment


                      • @LBJmvpFORlife

                        Ma super si, mislim super napredak... ne pričaš u množini već mi se obraćaš lično, ali... ovde nije reč o Vidiću već o Pikeu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          @LBJmvpFORlife

                          Ma super si, mislim super napredak... ne pričaš u množini već mi se obraćaš lično, ali... ovde nije reč o Vidiću već o Pikeu.
                          Ko zna sta si ti htela da kazes, niti sam se tebi obracao niti mi je namera da ja tebe sad nesto iritiram samo kad si rekla da je diskutabilno pokusao sam da ti objasnim zasto nije. A Pike je decko koji ima tehniku kao centralni vezni, razumljivo je brz, jak je kao bik skace odlicno igra glavom odlicno ne gresi pas... Najbolji stoper na svetu.

                          P.S. Zene i fudbal bez uvrede ali vi ga jednostavno ne razumete i to je cinjenica.

                          Comment


                          • E moj Covece presmesan kazes




                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • @LBJmvpFORlife

                              Ako ne umeš normalno da razgovaraš, nemoj biti ni bezobrazan!
                              Da li se ja razumem ili ne, sigurno nisi ti ni prozvan, ni stručan o tome da sudiš, a svoje mišljenje si davno po tom pitanju rekao i ne znam zašto se ponavljaš.
                              Mene odavde nećeš oterati, a moje komentare preskoči, ignoriši, šta god!

                              I ne znam što si se našao prozvanim da pominješ Vidića, jer se ja ne slažem sa tim da je Pike najbolji štoper?

                              Nagradu će dobiti Ćavi ili Inijesta.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                @LBJmvpFORlife

                                Ako ne umeš normalno da razgovaraš, nemoj biti ni bezobrazan!
                                Da li se ja razumem ili ne, sigurno nisi ti ni prozvan, ni stručan o tome da sudiš, a svoje mišljenje si davno po tom pitanju rekao i ne znam zašto se ponavljaš.
                                Mene odavde nećeš oterati, a moje komentare preskoči, ignoriši, šta god!

                                I ne znam što si se našao prozvanim da pominješ Vidića, jer se ja ne slažem sa tim da je Pike najbolji štoper?

                                Nagradu će dobiti Ćavi ili Inijesta.
                                Nisam bezobrazan nimalo samo si se ti nasla uvredjena sta cu ti ja tvoj problem...

                                P.S. Nemam ja nameru nikog da teram odavde.

                                Originally posted by Indigo View Post
                                E moj Covece presmesan kazes
                                Vise nego presmesan. Nego tako u Engleskoj moze da dominira jer je bizgov koji nema gram mozga pa tako na tucu dobije 95% duela kako bi ga u Spaniji ili Italiji radili kao slona. Cim malo pismeniji spic odmah je u problemu, pa protiv Toresa ima 4 crvena kartona koliko se secam, a o onom lomljenju 15 prsljenova od strane Etoa u finalu LS da ne pricam.

                                Comment

                                Working...
                                X