Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Vidic i Stankovic bez premca,ljudi su dugi niz u prvim postavama,i igraju vaznu ulogu u tim klubovima,a Vida je jos kapiten.
    Plus, od gore navedenih su jedini sa ozbiljnim trofejima!

    Comment


    • Ajde da od tri glasa koliko imam na raspolaganju, dacu za tri razlicite drzave svoj glas.
      Vidic,Modric i Vucinic.Razlog je zato sto vec nekoliko godina(doduse Modric tek trecu sezonu) igraju za velike evropske klubove i zato sto su sva trojica medju glavnim igracima u svojim ekipama.Vucinic je ovu poslednju sezonu slabo odigrao, al bice bolje sledece sezone.

      Comment


      • Moji glasovi su za Vidica, Srnu i Krasica. Nisam gledao koliko su trofeja osvajali nego po onome kakvi su kao pojedinci i mislim da su na svojim pozicijama jedni od najbolji.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Moji glasovi su za Vidica, Srnu i Krasica. Nisam gledao koliko su trofeja osvajali nego po onome kakvi su kao pojedinci i mislim da su na svojim pozicijama jedni od najbolji.
          Sa kvalitetom obicno idu i uspesi, trofeji....mada opet ne mora da znaci ;)

          Comment


          • Trebali ste da dodajete Gorana Pandeva, bolji je od dosta igraca tu...

            Comment


            • Originally posted by Igor Josifoski View Post
              Trebali ste da dodajete Gorana Pandeva, bolji je od dosta igraca tu...
              Od kojeg bre?

              Comment


              • Na ovoj listi nema ni Kolarova, Olića, Pandeva, Ibiševića...

                Trebala je da bude i opcija neko drugi pa taj da upiše ko je po njemu najbolji ;)

                Mada dobro, ni ne čudi me što Makedonci misle da je Pandev najbolji

                I od ovih na listi se može izabrati najbolji...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Na ovoj listi nema ni Kolarova, Olića, Pandeva, Ibiševića...

                  Trebala je da bude i opcija neko drugi pa taj da upiše ko je po njemu najbolji ;)

                  Mada dobro, ni ne čudi me što Makedonci misle da je Pandev najbolji

                  I od ovih na listi se može izabrati najbolji...
                  Mirko tata!

                  Comment


                  • Pandev je dosta dobar mislim da zasluzuje bar da bude na listi

                    Comment


                    • Originally posted by V.Patcev View Post
                      Pandev je dosta dobar mislim da zasluzuje bar da bude na listi
                      Solidan igrač... Nije za neki TOP tim, neki tim iz samog evropskog vrha i za startnu postavu...

                      Više je za neki tim tipa Fiorentina, Sevilja, Šalke i tu bi mogao da bude starter.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Nek se zale moderatoru koji je postavio anketu

                        Dobar igrac,ali da je bolji od mnogih na listi to nije tacno,po meni negdje izmjedu 10-20 mjesta sa igracima poput Kolarova,Pjanica,Subotica itd ;)
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Nek se zale moderatoru koji je postavio anketu

                          Dobar igrac,ali da je bolji od mnogih na listi to nije tacno,po meni negdje izmjedu 10-20 mjesta sa igracima poput Kolarova,Pjanica,Subotica itd ;)
                          koliko od ovih svi igraca su igrali finale liga sampiona u startnoj postavi ( tim je uredjivao Jose Murinho a znamo svi njegove kriterie)

                          Comment


                          • znači veci si igrac ako si igrao finale LŠ, glupa teza za ocjenjivanje kvaliteta igraca.

                            Comment


                            • Znaci Fabio iz Manchestera koji je sad igrao finale LP je bolji bek od Ramosa jer ovaj nije nikad igrao finale LP.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                znači veci si igrac ako si igrao finale LŠ, glupa teza za ocjenjivanje kvaliteta igraca.
                                pa ako nema dovoljno kvalitet onda ne bi bio izbran u startnoj postavi

                                Comment

                                Working...
                                X