Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo jos sta i kako,ne treba suditi na osnovu jedne utakmice. ;)

    MVP slazem se sa tobom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Videcemo jos sta i kako,ne treba suditi na osnovu jedne utakmice. ;)

      MVP slazem se sa tobom.
      Da, mozda pobede Engleze
      I sam Djora je izjavio da su nam sanse male, ne cenim taj lik, ali nije bas on da ne zna sa kakvom ekpiom raspolaze, te da je izgubio od dosta slabijih Danaca (poredim ih sa Engleskom)....mada smo mi poznati da sa "jacim" selekcijama igramo mnogo bolje, a da sa onim uslovno "malim" podbacimo, videcemo to u sledecem mecu sa Francuzima, mada iskreno nisam optimista.

      Comment


      • Sve, sve... ali Djora!!!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Gledao sam nase a RTS-u i zakljucak je da smo realno tanki, imamo samo jednog igraca koji moze biti klasa (nisam mu zapamtio ime, u pitanju je momak koji je postigao prvi gol za nase iz slobodnog udarca i igra u Nemackoj za Keln) ostali prosek i ispod proseka. Takodje, sve nase selekcije su poznate po tome da imaju veoma perspektivne stopere, ali ovi definitivno nisu na nivou kao sto su to bili Ivanovic, Tosic, Tomovic, Pejcinovic, Jagos Vukovic, Bisevac, Stepanov, pa ovi U21 Savic, Uros Cosic, Milan Milanovic...odvaljivao ih je jedan korpulentni Danac.
          Engleze nisam gledao, ali su igrali 2:2 sa Francuzima te nam se protiv te dve ekipe lose pise posto nismo pobedili Dance koji su relano slabiji od oba tima.
          Da, gledao sam i prvo poluvreme utakmice Nemacka-Holandija i odavno nisam gledao dosadnijiu utakmicu, na nivou nase lige, mec tipa Javor-BSK Borca, nijedna prava sansa za celo poluvreme.
          Ja sam gledao do prvog gola Danaca pa sam otišao da se šišam iskreno nisam nešto zadovoljan igrom više se oslanjaju na šut na distance i snagu nego na neke druge atribute no mladi su naučiće
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Da, mozda pobede Engleze
            I sam Djora je izjavio da su nam sanse male, ne cenim taj lik, ali nije bas on da ne zna sa kakvom ekpiom raspolaze, te da je izgubio od dosta slabijih Danaca (poredim ih sa Engleskom)....mada smo mi poznati da sa "jacim" selekcijama igramo mnogo bolje, a da sa onim uslovno "malim" podbacimo, videcemo to u sledecem mecu sa Francuzima, mada iskreno nisam optimista.
            Nikad se ne zna sta se moze desiti,mada i ja mislim da su nam sanse minimalne protiv Engleza,mada je i njima selektor neki kreten kad mu najbolji igrac sveta te generacije sedi na klupi.
            sigpic

            Comment


            • Ja sam srećan što sada pravimo malo više igrača koji igraju na pozicijama u vezi i napadu a ne više neke klocine u odbrani. Prethodnih godina sve neki odbrambeni igrači a napadači i sredina ništa. Malo nek se promeni to sad...

              Ješić je opasan igrač, igra u Kelnu uz Kostića koji je u Hofenhajmu jedini naš igrač iz inostranstva. Onaj slobodnjak ne bi mogli ni naši seniori da izvedu. Ožegović iz Zvezde isto ima potencijala... Zapazio sam još vezne igrače Radakovića (kapiten) i Popadića, obojica iz Zvezde, Lazar Marković krilo iz Partizana, Meleg iz Vojvodine i golman Stošić iz Zvezde koji je dosta nesiguran ali mlad je.
              Onaj auto gol koji smo primili je bruka. Smešno primljen gol!

              2 igrača iz Danske su veoma kvalitetni, Fisher, njihova desetka i glavni oraganizator igre (inače strelac trećeg gola) i napadač Zohore (crnac). Taj Zohore je bio mnogo nadmoćniji u odnosu na naše juče.

              Inače plasirali smo se juče na EP do 19 godina koje se održava u julu u Rumuniji. Pobedili smo Norvežane sa 3:0. Svaka čast našima. U toj reprezentaciji su Ćosić, Mijailović, Krneta, Nastasić, Mrkela, Đuričić, Brašanac... Selektor je Dejan Govedarica.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Juce je dobar bio stoper Milan Savic,ali onaj drugi je bio zaduzen za onu gromadu.

                Markovic je strasan tehnicar,samo mu pregled igre nije na zavidnom nivou.Radakovic me podseca na Dzerarda po nekim potezima samo sto ne barata loptom dobro kao kapiten.Ozegovic ce nadam se poceti sledeci mec,dobar je ali Jesic razvaljuje.Nadam se da smo konacno dobili jednog pravog,kompletnog spica.
                sigpic

                Comment


                • Sad sam video za tu gromadu Zohore-a, da ima poreklo iz Obale Slonovače i da mu je ćale u nekoj rodbinskoj vezi sa Drogbom. Geni su čudo...

                  Ješić je stvarno dobar igrač, ovi ostali su neki prosek za sada, mada neko krene da igra sa 18, 20, 22, 25 godina ko zna, možda neko bude i bolji od Ješića ali je za sada on najbolji kod nas.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    2 igrača iz Danske su veoma kvalitetni, Fisher, njihova desetka i glavni oraganizator igre (inače strelac trećeg gola) i napadač Zohore (crnac). Taj Zohore je bio mnogo nadmoćniji u odnosu na naše juče.
                    Videcemo ih protiv Engleza i Francuza, ovi nasi bukvalno da i ne igraju odbranu, a kako brane korner tek to necu komentarisati, bas ih je Djora postavio.
                    Mada mislim da ce Zohore zadavati probleme i drugim ekpiama ne samo nama, dok je Fiser zanimljiv igrac, sa dobrom tehnikom mada mi ne odskace od ostalih bas mnogo, par puta je promasio zavrsni pas, tj. otisla je lopta u gol aut, dakle pas je bio prejak, sad jedino taj neki driblig u mestu, a imao je i jedan dobar volej kada je pogodio stativu.
                    Last edited by Brajkula; 05-05-11, 00:49.

                    Comment


                    • Kad nasi igraju sa Engleskom?

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Kad nasi igraju sa Engleskom?
                        9. maja u 17.15 u Indjiji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            9. maja u 17.15 u Indjiji.
                            Hvala.Tamo je dosta los teren,ako se dobro secam...

                            Comment


                            • Originally posted by milanche View Post
                              Hvala.Tamo je dosta los teren,ako se dobro secam...
                              Sad je u boljem stanju koliko ja znam,od meca sa Partizanom su ga sredili,a i morali su zbog EP.
                              sigpic

                              Comment


                              • Stadion u Indjiji nije Donbas Arena nego Dzombas Arena
                                Last edited by Dusan; 06-05-11, 10:09.

                                Comment

                                Working...
                                X