Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne bi me cudilo da pique-a vec sada proglase najboljim stoperom i za narednih 50 godina!


    joj haosa, komiran sam...

    Comment


    • Cuj Pike skuplji od Vidica,ko igra za Barsu je Bog.
      Treba on jos 3-4godine na ovom nivou da nastavi da bi se poredio sa Vidicem kapitenom Mancestera(inace novog osvajaca PL i LS) ;D
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Pa zar on sada igra odlicno pa da treba nastaviti na ovom nivou?
        sigpic

        Comment


        • Pique je najbolji stoper u ovom trenutku na svetu uz svo postovanje prema Vidicu.

          Comment


          • Originally posted by TurboSlank View Post
            Pique je najbolji stoper u ovom trenutku na svetu uz svo postovanje prema Vidicu.
            neuspjeli pokusaj provokacije
            moras nesto bolje msiliti

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              neuspjeli pokusaj provokacije
              moras nesto bolje msiliti
              1. Pique ne kiksa u vaznim utakmicama i ne razbijaju ga inteligentni spicevi poput Toresa, Drogbe i Etoa protiv kojih Vidic redovno ili dobija crvene ili biva nadigran toliko da mi bude smesno
              2. Pique ja najbolje tehnicki obucen stoper trenutno na svetu jedan od najboljih u istoriji uz Lorana Blana nekada doskora Markeza i takvih igraca a u poredjenju sa njima sjajan je u skoku i cvrst u duelu. Pique je paket aranzman

              Comment


              • Originally posted by TurboSlank View Post
                1. Pique ne kiksa u vaznim utakmicama i ne razbijaju ga inteligentni spicevi poput Toresa, Drogbe i Etoa protiv kojih Vidic redovno ili dobija crvene ili biva nadigran toliko da mi bude smesno
                2. Pique ja najbolje tehnicki obucen stoper trenutno na svetu jedan od najboljih u istoriji uz Lorana Blana nekada doskora Markeza i takvih igraca a u poredjenju sa njima sjajan je u skoku i cvrst u duelu. Pique je paket aranzman
                1. naravno da ce vidic ispadati jer igra u najjacoj ligi na svijetu!
                2.

                Comment


                • Pike nema od koga biti naigran,jer Barsa dominira u Spaniji,a u Engleskoj ima 7.-8.jakih klubova,i igra se fudbal,u spaniji padanje i simuliranje.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ali ljudi Pique ima 24 godine , a Vidic i Terry po 29 i 30 , i to logicno dolazi u obzir .. Pique ce jos mnooooogo da igra

                    Mada je meni Pique i sad najbolji , ali eto , mozda je to i zbog toga sto igra u Barci , ali nebitno
                    Last edited by Dale; 22-04-11, 18:13.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Pike je ucio od Vidica i Ria,i samim tim nije nadmasio ucitelje jos,mozda.
                      Mada Pike-Pujol su smjesan odbranbeni tandem,sreca da je ovaj povredjen.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Ali ljudi Pique ima 24 godine , a Vidic i Terry po 29 i 30 , i to logicno dolazi u obzir .. Pique ce jos mnooooogo da igra
                        Da, ali meni on opet nije bolji i skuplji od recimo Ramos-a, kao sto nije ni Dani Alves, mada je to mozda sto ja navijam za Real, ali opet, Ramos je bolji od Alves-a. Po meni je Ramos sada najbolji desni bek na svetu, Maicon nije ni senka onoga sto je bio prosle sezone, tako da ga je po mom skromnom misljenu Sergio najbolji i da treba da vredi vise od 30 miliona.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ma kakav Maicon , Dani i Sergio su ove sezone ucitelji za njega ;)

                          Izmedju njih dvojice odlucuju finese , meni je Alves bolji za sekundu , mada obojica imaju prednosti naravno nad ovim drugim , ali eto u procentima neka bude 52-48 % za Dania
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Meni je Ramos bolji.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Posteno ;)
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ljudi Pike ne samo da nije ispred Vidica i Terija,gde su Lusio,Karager,Pepe,Karvaljo i jos neki.Pa sta mu je bilo prosle godine protiv Intera u Milanu,nije covek znao gde se nalazi.Jeste odlican ali tek je u TOP10.


                                Sto se cena tice,nemojte da se vodite tim sramotama,posebno sto dobro poznajete fudbal i sami ste svesni ko koliko vredi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X