Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Penale bas i ne treba uzimati kao neko merilo za golmane.To je prosto stvar srece i stvar sutera.Dobrom golmanu nista ne vredi sto je dobar ako ga ne posluzi instinkt i ne potrefi stranu a i kad potrefi stranu nista mu ne vredi ako je sut predobar i savrseno precizan.
    slazem se s tobom, za promjenu!

    Comment


    • Šta očekujete od utakmice? Ja sam 100% neutralan i navijam za utakmicu sa što više golova a u čijoj će mreži oni završiti me uopšte ne zanima. Ipak, mišljenja sam da će Barcelona ponovo upisati pobjedu prvenstveno zbog "demoliranja" u prvoj utakmici i konstantno dobre forme u La Ligi i Ligi prvaka. Mislim da im treba biti baš loš dan da ne pobijede.

      Obje ekipe igraju napadački, mada sumnjam da će se Mourinho odlučiti za bacanje svih karti u napad pošto vrlo dobro zna kakvu kontru Barcelona ima. S druge strane, kako kaže ona slika dana, Guardiola svoje igrače samo tjera naprijed i ta ekipa se bukvalno brani napadom.
      sigpic

      Comment


      • Navijam za Barsu, ali mislim da će dobiti Real ..

        Comment


        • Mislim da ce Real pobjediti Barsu i zadati joj prvi udarac u seriji ovih meceva.
          Ona pobjeda Barse u prvom djelu sezone,po meni nista ne znaci,zato sto je Murinjo tek tada bio preuzo Real i nije on madjionicar da za 2-3.mjeseca napravi cudo,ali sada je druga prica,ovo je drugi Real.
          Mada kada bi primoran da biram ko ce pobjediti,ipak bi Barsu izabrao
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Što kaže moj ćale ''navijam da bude 5:5 ''...

            Comment


            • Mada jebes utakmicu koju gledam na strimu,hocu veliki tv
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Vreme je da pukne barsa,real se stedeo dosta u Londonu,mnogo ce im znaciti da dobiju pred odlucujuce okrsaje,zna Zoze kako s Leom,Ronaldo je u formi,Di Mariu nema ko da zaustavi,samo da i Ozil krene,pozadi su tanki,ali verovatno ce da se pojaca to sa Lasanom ili nekim jos defanzivnijim, uglavnom moze Real veceras i hoce,ja sam ubedjen!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Mada jebes utakmicu koju gledam na strimu,hocu veliki tv
                  ladno, jos imam "strasan" internet
                  tako da je najvjerovantije necu moci ni gledati...stekace svake sekunde

                  Comment


                  • Evo malo da prodiskutujemo (citaj svađamo se ) oko ovog interesantnog podatka. Poznato je da se o vrednosti igraca moze informisati preko Transfermarkt.de, gde cene igraca sastavljaju strucnjaci iz celog sveta, pa sam naisao na interesantnan podatak.

                    Nije mi jasno kako je Pique skuplji od Nemanje Vidica i John Terry-a

                    Pedro i Di Mari se vrednuju isto, prosto smesno, pa evo da vidim sta vi mislite o tome ?

                    Evo od timova koji su ja mislim najvise zastupljeni na forumu, pa sami pogledajte..

                    http://www.transfermarkt.de/de/fc-ch...erein_631.html
                    http://www.transfermarkt.de/de/manch...erein_985.html
                    http://www.transfermarkt.de/de/real-...from=news_text
                    http://www.transfermarkt.de/de/inter...from=news_text
                    http://www.transfermarkt.de/de/fc-ba...erein_131.html
                    http://www.transfermarkt.de/de/fc-li...verein_31.html

                    E da, David Villa 50 miliona, a Dani Alves skuplji od Ramosa....
                    Last edited by D-Wade; 22-04-11, 16:55.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • @ D-Wade

                      Caroll + Suarez = 45 miliona
                      Villa = 50 miliona

                      sigpic

                      Comment


                      • Glupost cista,cuj Joe Cole 13 miliona,Jovanovic 7 miliona,Poulsen i Ngog 5 miliona,ispade sad da bi mi na ovim polovnjacima mogli 100 miliona zaraditi
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Busquets 30 miliona,a Gerrard samo 6 miliona vise.
                          sigpic

                          Comment


                          • pique kosta 38 miliona!

                            interesuje me da li je u tu cijenu uracnata i Shakira?

                            Comment


                            • E Villa 50 miliona

                              Precenjeni su igraci Barselone znaci strasno, mislim ne svi, ali Pique nije skuplji a ne da nije bolji od Vidica i Terry-a, Pedro i Di Maria, ne vredi trositi reci. A, to sto je Dani Alves skuplji od Ramosa, samo
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Recimo Subotic i Hummels po 15 miliona,a Pique 38.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X