Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Ovoliko pohvala nisam dobio ni od rodjene majke kad sam zavrsio gimnaziju h5g6k8 hvala prijatelju $#^%RT

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Genije se vratio na teren , istina , nakratko , ali i tu je pokazao kakav je doktor &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


      http://www.youtube.com/watch?v=_QKHM...embedded#at=14
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Bas sam i ja gledao ovo sad $#^%RT ,covjek je majstor &amp;8@^J
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Doktor fudbala ovaj zidan &amp;8@^J

          Comment


          • Robin Van Persi: „OPLAKIVANJE“ SUDIJSKIH ODLUKA
            Van Persi je u nedavnoj izjavi za medije kritikovao fudbalere Barcelone zbog ponašanja i prigovaranja sudijama tokom meča. A optužio je i igrače Čelsija da u Premijer ligi koriste sličnu „taktiku“ (Pritisak na sudije!).
            "Fudbaleri Barcelone su se stalno žalili i oplakivali sudijske odluke i to ne volim kod njih. Barsa je veliki tim i njeni igrači ne moraju da preuveličavaju stvari, jer to na terenu nervira ostale igrače", rekao je Van Persi.
            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • Lični stav: Aleksandar STANOJEVIĆ, trener Partizana
              REGIONALNA FUDBALSKA LIGA
              Trener crno-belih je istakao da bi regionalna fudbalska liga, slična Jadranskoj ligi u košarci bila pravo rešenje jer bi sigurno uticala na podizanje kvaliteta našeg fudbala.
              "Ja sam apsolutno za. Mislim da je Partizan uz Dinamo najkvalitetniji tim na prostorima nekadašnje Jugoslavije i rado bih odmerio snage sa njim. I ne samo sa Dinamom, nego i protiv splitskog Hajduka, pa protiv Slovenaca koji su u stalnom usponu. Naravno, ovo je moj lični stav i ne bih ulazio u politiku kluba", rekao je Stanojević.
              ------------
              K o m e n t a r: Treneru Stanojeviću „zameram“ što u nabrajanju klubova s kojima bi on želeo da Partizan „odmeri snage“ nije pomenuo bar još jedan klub kojeg se rado sećamo sa prostora Ex.Jugoslavije, to je „Borac“ iz Banja Luke...
              I jedna ispravka, gramatička, pogrešno je reći: „NA PROSTORIMA nekadašnje Jugo...“, već: „NA PROSTORU nekada...“, jer jedna nekadašnja država i jedan PROSTOR... (jednina – množina)!
              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Originally posted by Dragooon View Post
                Lični stav: Aleksandar STANOJEVIĆ, trener Partizana
                REGIONALNA FUDBALSKA LIGA
                Trener crno-belih je istakao da bi regionalna fudbalska liga, slična Jadranskoj ligi u košarci bila pravo rešenje jer bi sigurno uticala na podizanje kvaliteta našeg fudbala.
                "Ja sam apsolutno za. Mislim da je Partizan uz Dinamo najkvalitetniji tim na prostorima nekadašnje Jugoslavije i rado bih odmerio snage sa njim. I ne samo sa Dinamom, nego i protiv splitskog Hajduka, pa protiv Slovenaca koji su u stalnom usponu. Naravno, ovo je moj lični stav i ne bih ulazio u politiku kluba", rekao je Stanojević.
                ------------
                K o m e n t a r: Treneru Stanojeviću „zameram“ što u nabrajanju klubova s kojima bi on želeo da Partizan „odmeri snage“ nije pomenuo bar još jedan klub kojeg se rado sećamo sa prostora Ex.Jugoslavije, to je „Borac“ iz Banja Luke...
                I jedna ispravka, gramatička, pogrešno je reći: „NA PROSTORIMA nekadašnje Jugo...“, već: „NA PROSTORU nekada...“, jer jedna nekadašnja država i jedan PROSTOR... (jednina – množina)!
                Nije ga pomenuo jer trenutno sa najboljim klubovima regiona ne moze da igra ispod 3-0 ni u snu. Druga stvar ne mozes od coveka koji je ceo zivot u fudbalu proveo da zahtevas da poznaje gramatiku do tih detalja, jednostavno pluralizam nije najbolje jasan ni nekim strucnjacima te postoji mnogo razlicitih tumacenja ovog dela gramatike.

                p.s. Posto je bivsa Jugoslavija imala 6 republika mozda je na njih mislio kad je rekao '' na prostorima '' ;)

                Comment


                • Trebalo bi da organizujemo neku anketu za nas forumase ovde da li smo za regionalnu ligu.Ja odmah da kazem da sam ZA,ali da bude dobra saradnja medju fudbalskim savezima svih drzava ucesnica i da se donese zakon protiv huliganizna i to nikada strozi.Tek tada bi se vratila publika na stadione a verovatno bi takva liga bar na startu izazvala veliko interesovanje kod stranih medija (zbog proslosti,naravno)

                  Comment


                  • Kakav zakon protiv huliganizma, sta tacno podrazumevas pod tim?

                    Comment


                    • MVP kad si mislio ispod 3:0 nadam se da si mislio da ne moze da pobedi ispod 3:0.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        MVP kad si mislio ispod 3:0 nadam se da si mislio da ne moze da pobedi ispod 3:0.
                        Borac iz Banjaluke? 5-0 bi pucao od nas i Dinama redovno i po 3-0 od komsinice i Hajduka, Vosa bi to tukla isto bez problema onako okrutno...

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nije ga pomenuo jer trenutno sa najboljim klubovima regiona ne moze da igra ispod 3-0 ni u snu. Druga stvar ne mozes od coveka koji je ceo zivot u fudbalu proveo da zahtevas da poznaje gramatiku do tih detalja, jednostavno pluralizam nije najbolje jasan ni nekim strucnjacima te postoji mnogo razlicitih tumacenja ovog dela gramatike.

                          p.s. Posto je bivsa Jugoslavija imala 6 republika mozda je na njih mislio kad je rekao '' na prostorima '' ;)
                          Ovoga puta nisam imao ambiciju da treneru Partizana (i ja sam "partizanovac") držim lekciju iz pravopisa, slažem se da bi to bilo krajnje iluzorno, već je bio, sem edukativnog, i drugi važniji motiv: Naime, Momo Kapor se u poslednje vreme mnogo "ježio i brecao" kad bilo u kom kontekstu (ne samo u političkom) čuje frazu: NA OVIM PROSTORIMA... Ovo smatraj samo malim pokušajem (zbog poštovanja pisca!) moje "odbrane" Mominog "lika i dela". Zaista samo to! Inače ne bih nikada to pomenuo, uz fudbal!
                          P.S. Ta greška najčešće i nastaje, baš kada neko misli na "6 republika"... Pozdrav!
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Otvorena anketa za regionalnu ligu. Da vidimo mišljenja...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by milanche View Post
                              Trebalo bi da organizujemo neku anketu za nas forumase ovde da li smo za regionalnu ligu.Ja odmah da kazem da sam ZA,ali da bude dobra saradnja medju fudbalskim savezima svih drzava ucesnica i da se donese zakon protiv huliganizna i to nikada strozi.Tek tada bi se vratila publika na stadione a verovatno bi takva liga bar na startu izazvala veliko interesovanje kod stranih medija (zbog proslosti,naravno)
                              Milanche, nisam baš posebno razmišljao o anketi, ali slažem se da bi bilo zanimljivo šuti i druga mišljenja, pošto na forumu SK ima sve više forumaša iz ostalih delova bivše države... I ja sam: ZA...
                              Možda bi za početak mogli i letnji turnir ili mala liga (bilo je to ranije), po jedan predstavnik, s "rotiranjem" zemlje domaćina, kao test, zašto da ne!?
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Moze da prica ko sta hoce, ali regionalna liga je neophodna klubovima sa ovih prostora
                                Ovako vise ne ide...

                                Comment

                                Working...
                                X