Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    [quote author=carter985 link=topic=2901.msg274857#msg274857 date=1300732251]
    zar nije bousufua presao u terek a ne u anzi? znam da su bili naslovi da je bousufa stigao kod gulita,a u stvari je presao u anzi $%&5qw7
    [/quote]
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Ne zanosite se, treba jos mnogo stvari da se desi da se Liverpul vrati tamo gde mu je mesto, prvo da se potpise trener na dug peroid, da se ne menja na osnovu rezultata nego da mu se dozvoli da uspostavi sistem koji ce godinama biti prisutan u klubu obnoviti skolu omladinsku koju je Liverpul oduvek imao tj. dok je bio klub i dovesti direktora koji ce racionalno da trosi pare a ne ovog buzgu koji je sad na toj funkciji.

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Znaci Nash po tebi Andy ima vise sanse da krene da daje golove nego Torres? Ja im dajem podjednake...Iako naravno mislim da je Torres za klasu bolji od Carrola,isto tako mislim da Torres nije za premijer ligu...Tako da su mi sto se tice premijer lige jednaki %QWT&W

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2901.msg274871#msg274871 date=1300732672]
          Znaci Nash po tebi Andy ima vise sanse da krene da daje golove nego Torres? Ja im dajem podjednake...Iako naravno mislim da je Torres za klasu bolji od Carrola,isto tako mislim da Torres nije za premijer ligu...Tako da su mi sto se tice premijer lige jednaki %QWT&W
          [/quote]

          142 utakmice 81 gol za Liverpul, think again $#^%RT

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274858#msg274858 date=1300732295]
            Da nije bilo tog Toresa ko zna gde bi Liverpul bio danas #%d*
            [/quote]
            Mislis Gerrarda?Jeste Torres bio odlican ali je kapiten najzasluzniji za sve,uvek je bio i bice kljuc svega i bice najbolji igrac dokle god je tu.On je nesto kao Ilic u Partizanu,njega ti navodim kao primer posto ga cenis neizmerno.[quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274869#msg274869 date=1300732498]
            Ne zanosite se, treba jos mnogo stvari da se desi da se Liverpul vrati tamo gde mu je mesto, prvo da se potpise trener na dug peroid, da se ne menja na osnovu rezultata nego da mu se dozvoli da uspostavi sistem koji ce godinama biti prisutan u klubu obnoviti skolu omladinsku koju je Liverpul oduvek imao tj. dok je bio klub i dovesti direktora koji ce racionalno da trosi pare a ne ovog buzgu koji je sad na toj funkciji.
            [/quote]
            Taj buzga je Boston Red Soxe koji 86 godine nisu uzeli za 2 godine doveo do titule a osim Carrolla verovatno nece biti nista sto nije racionalno.[quote author=Ljuba90 link=topic=2901.msg274871#msg274871 date=1300732672]
            Znaci Nash po tebi Andy ima vise sanse da krene da daje golove nego Torres? Ja im dajem podjednake...Iako naravno mislim da je Torres za klasu bolji od Carrola,isto tako mislim da Torres nije za premijer ligu...Tako da su mi sto se tice premijer lige jednaki %QWT&W
            [/quote]
            Torres jeste kompletniji igrac ali Carroll ima neverovatan osecaj za gol.Jbg,Pippo ne zna loptu da vodi pa je najbolji strelac Evropskih takmicenja.
            sigpic

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              Torres je itekako igrac za Premiership.

              @LBJ

              Dobro kazes. Pogledaj Mancester sad i pre 25 godina kad je dosao SAF.

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Za mene nije,svilen je-u stvari bas ga ne volim pa tako pricam $#^%RT

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274878#msg274878 date=1300732915]
                  Mislis Gerrarda?Jeste Torres bio odlican ali je kapiten najzasluzniji za sve,uvek je bio i bice kljuc svega i bice najbolji igrac dokle god je tu.On je nesto kao Ilic u Partizanu,njega ti navodim kao primer posto ga cenis neizmerno.Taj buzga je Boston Red Soxe koji 86 godine nisu uzeli za 2 godine doveo do titule a osim Carrolla verovatno nece biti nista sto nije racionalno.Torres jeste kompletniji igrac ali Carroll ima neverovatan osecaj za gol.Jbg,Pippo ne zna loptu da vodi pa je najbolji strelac Evropskih takmicenja.
                  [/quote]

                  Poredis velikog Pipa sa ovim Kerolom? Covece *E8$

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    E ako Interovac kaze da je Pippo tata,onda to stvarno nesto znaci


                    P.s. Slazem se sa tobom LBJ4life @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274889#msg274889 date=1300733246]
                      Poredis velikog Pipa sa ovim Kerolom? Covece *E8$
                      [/quote]
                      Ne poredim ih vec kazem da ne mora Carroll da ima tehniku i da voza odbrane da bi bio dobar napadac.Ima osecaj za gol a to je najvaznije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274895#msg274895 date=1300733354]
                        Ne poredim ih vec kazem da ne mora Carroll da ima tehniku i da voza odbrane da bi bio dobar napadac.Ima osecaj za gol a to je najvaznije.
                        [/quote]

                        Ne mozete suditi o njemu tako posle jedne super polusezonu u jebenom NJukaslu gde nema ko drugi da da gol osim onog Nolana i Bartona koji su pritom isto poremeceni kao i Kerol. Mozemo i da se kladimo da li ce biti igrac @(*6sd$%

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274903#msg274903 date=1300733856]
                          Ne mozete suditi o njemu tako posle jedne super polusezonu u jebenom NJukaslu gde nema ko drugi da da gol osim onog Nolana i Bartona koji su pritom isto poremeceni kao i Kerol. Mozemo i da se kladimo da li ce biti igrac @(*6sd$%
                          [/quote]
                          Gledao sam ga i u Championshipu koji doduse nije merilo,ali nije to poenta.Jednostavno se decko nadje na pravom mestu i samo ga stavi.Carina je ali necu da se raspravljam,sve ce se videti.
                          sigpic

                          Comment


                          • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • [/quote]

                              Koja crna lova. Engleska nije talentovana nacija, jedina velika stvar koju su uradili je SP '66 koji je mozda najveca kradja ikada u fudbalu gde su do dana tadasnjeg dva najveca igraca svih vremena Pele i Euzebio prebijeni i odstranjeni sa sampionata, gde je Engleskoj priznat gol a lopta je bila skoro metar van gola u produzetku finala SP!!! Posle toga nista, pre toga nista. Jednostavno u poredjenju sa Nemackom, Italijom, Holandijom, Spanijom, Brazilom, Argentinom Englezi su jedna netalentovana nacija i nema tog trenera koji im to moze usaditi. To sto je premijer liga najjaca na svetu trenutno nije zasluga nijednog Engleza vec stranaca trenera i stranaca igraca i naravno njihove vlade koja je usvojila zakon o neoporezovanom ulazu kesa u engleske klubove. Zato nemojte se cuditi sto Engleska nije do sada nista uradila jer nece ni ubuduce a s' obzirom kako trziste ide u krug i kako nailazi novi zakon o oporezivanju Premijer liga ce sledecih godina takodje znacajno izgubiti na kvalitetu i stvari ce se je li vratiti na svoje mesto.

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg276739#msg276739 date=1300935980]
                                Koja crna lova. Engleska nije talentovana nacija, jedina velika stvar koju su uradili je SP '66 koji je mozda najveca kradja ikada u fudbalu gde su do dana tadasnjeg dva najveca igraca svih vremena Pele i Euzebio prebijeni i odstranjeni sa sampionata, gde je Engleskoj priznat gol a lopta je bila skoro metar van gola u produzetku finala SP!!! Posle toga nista, pre toga nista. Jednostavno u poredjenju sa Nemackom, Italijom, Holandijom, Spanijom, Brazilom, Argentinom Englezi su jedna netalentovana nacija i nema tog trenera koji im to moze usaditi. To sto je premijer liga najjaca na svetu trenutno nije zasluga nijednog Engleza vec stranaca trenera i stranaca igraca i naravno njihove vlade koja je usvojila zakon o neoporezovanom ulazu kesa u engleske klubove. Zato nemojte se cuditi sto Engleska nije do sada nista uradila jer nece ni ubuduce a s' obzirom kako trziste ide u krug i kako nailazi novi zakon o oporezivanju Premijer liga ce sledecih godina takodje znacajno izgubiti na kvalitetu i stvari ce se je li vratiti na svoje mesto.
                                [/quote]
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X