Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    [quote author=Ljuba90 link=topic=2901.msg274818#msg274818 date=1300730496]
    Ljudi previse se vi igrate vraceva i proroka...da je preplacen,jeste...e sad treba sacekati da se zavrsi ova sezona,ili mozda jos bolje sledeca i da se onda podvuce crta...Ako bude bio dobar i doneo Liverpoolu neki trofej onda super,ako ne bude bio dobar,u stvari ne dobar-nego fantastican u naredne 3,4 sezone onda ce to biti jedan od najlosijih transfera u istoriji fudbala,bez polemike...


    Odoh da gledam slagalicu-Dobro vece $#^%RT
    [/quote]


    I ponovo stupa na scenu Ljuba mirotvorac $#^%RT $#^%RT
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274819#msg274819 date=1300730568]
      A kad sam ja rekao da je Liverpool imao dobru ekipu?Bilo je dobrih kupovina ali isto tako i ocajnih.Uglavnom smo imali dobru prvu postavu ali nikad klupu,a sad se planira i klupa da bude jaka i da imamo 22 igraca koja su dostojna takvog kluba.Ne mislim ja nikako da se Liverpool nesto pokazao,naprotiv,Liverpool je pao ali Liverpool se i dize.A Carroll je ozbiljan momak i veliki radnik tako da tesko da ce da propadne,potencijal ima i mora jos da radi.Tek bi za par godina trebao da dostigne vrhunac ako ovako nastavi ali i sad je sjajan.
      [/quote]

      Dobar je nije sjajan, sjajni su Tores, Eto'o, Drogba, Ibra, oni su sjajni i oni vrede te pare. Ti Liverpulovi planovi svi znamo kako se zavrsavaju. Direktor je danas previse vazan deo kluba da bi u jednom Liverpulu bila takva neznalica kao sto je ovaj Konoli.

      Comment


      • [/quote]

        Svi ti igraci su bili bogovi za Kerola pa ljudi Denilson je bio najskuplji igrac sveta kad je presao u Betis i sta se desilo .1. nemojte mi pricati kako ce Kerol biti igracina, daj boze sto vise majstora to je bolje ali cisto sumnjam.

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274827#msg274827 date=1300730975]
          Dobar je nije sjajan, sjajni su Tores, Eto'o, Drogba, Ibra, oni su sjajni i oni vrede te pare. Ti Liverpulovi planovi svi znamo kako se zavrsavaju. Direktor je danas previse vazan deo kluba da bi u jednom Liverpulu bila takva neznalica kao sto je ovaj Konoli.
          [/quote]

          Normalno da je neznalica,napravio je danasnji Tottenham i doveo je Bale-a takodjer @(*6sd$% ,a sta ce Tottenham,bude prvi u grupi sa Interom i izbaci Milan.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274827#msg274827 date=1300730975]
            Dobar je nije sjajan, sjajni su Tores, Eto'o, Drogba, Ibra, oni su sjajni i oni vrede te pare. Ti Liverpulovi planovi svi znamo kako se zavrsavaju. Direktor je danas previse vazan deo kluba da bi u jednom Liverpulu bila takva neznalica kao sto je ovaj Konoli.
            [/quote]
            Torres vidim kako je dobar,50 miliona a ne moze ni Kopenhagenu da da gol.Najbolji potez Liverpoola.A Connoli je idiot stvarno,doveo Bale-a,Lennona,Modrica u Spurse i vidi ih kako su ocajni,igraju cetvrfinale LS,stvarno sramota. &+I}\
            sigpic

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              Sad ce jos Torres da ispadne los igrac $#^%RT

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Trenutno je ocajan &+I}\

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  [quote author=Ljuba90 link=topic=2901.msg274844#msg274844 date=1300731838]
                  Sad ce jos Torres da ispadne los igrac $#^%RT
                  [/quote]
                  Trenutno je ocajan i ne vredi ni 20 miliona a Liverpool je uzeo 50 i doveo 2 sjajna napadaca od kojih je jedan previse placen ali bi trebalo da se isplati.Liverpool je tu ispao pametan.
                  sigpic

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274850#msg274850 date=1300731942]
                      Trenutno je ocajan i ne vredi ni 20 miliona a Liverpool je uzeo 50 i doveo 2 sjajna napadaca od kojih je jedan previse placen ali bi trebalo da se isplati.Liverpool je tu ispao pametan.
                      [/quote]

                      I vise od toga. Za mene je samo bolji transfer Eto-Ibrahimovic.

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        Odlicno je to sto su uzeli dva dobra igraca od Toresovih para $#^%RT ...ali svi znamo da ce Torres biti dobar i u Celziju...

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          zar nije bousufua presao u terek a ne u anzi? znam da su bili naslovi da je bousufa stigao kod gulita,a u stvari je presao u anzi $%&5qw7

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Da nije bilo tog Toresa ko zna gde bi Liverpul bio danas #%d*

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2901.msg274854#msg274854 date=1300732105]
                              Odlicno je to sto su uzeli dva dobra igraca od Toresovih para...ali svi znamo da ce Torres biti dobar i u Celziju...
                              [/quote]
                              Ne znamo,ne mozemo da znamo.Ako se vrati u formu bice sjajno po Chelsea ali ne znamo da li ce se vratiti.Vec duze vreme lose igra.A za Carrolla isto ne znamo da li ce biti dobar u Liverpoolu.Za sada jeste samo sto jos nije dao gol ali ako nastavi sa dobrim partijama davace,a jos treba i da se uigra sa Suarezom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=D-Wade #3 link=topic=2901.msg274853#msg274853 date=1300732066]
                                I vise od toga. Za mene je samo bolji transfer Eto-Ibrahimovic.
                                [/quote]
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X