Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja to nisam rekao, ukidanjem ofsajda brzi igrac dobija apsolutnu prednost... sto je glupo.

    Neko nikako da odgovoris na postavljena pitanja, sto me navodi na misao da trolujes pa cu ti pozeleti laku noc.

    Comment


    • Povlačenje iz diskusije je legitiman potez, nije potrebno opravdanje.
      Pritom, moj stav je da se to isproba da vidimo da li šljaka, i ako se pokaže kao dobro onda da se počne da primenjuje.
      Prosto, unapred se ne može znati da li je dobro ili ne. Svakako deluje intrigantno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Offside postoji preko 150 godina, bile su neke promene naravno, ali fudbal bez ofsajda je obicna jurnjava.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Offside postoji preko 150 godina, bile su neke promene naravno, ali fudbal bez ofsajda je obicna jurnjava.
          Da se ponovim....bilo bi obično ritanje lopte....

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Da ponovim i ja, ne može se znati dok se ne isproba.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ako si gledao mec protiv Portugala mogao si da vidis zasto je offside dobra stvar. Ronaldo nekoliko puta upecan i prakticno neutralisan.

              Mozda ipak da se prvo isproba neki drugi sport a da fudbal ostave ovakavim kakav je.

              Sva sreca pa se Basten ne pita puno.
              Last edited by belgrade_owl; 27-03-21, 22:23.

              Comment


              • Odlicna ideja za ofsajd. Citam pre neki dan da se razmislja o smanjenju povrsine teniskog terena za 20%, najveci zagovornik Simon Higson druga njuska ATP-a. Sport jednostavno mora ici napred.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Hm...tenis...meni se čini da bi tenis bio lepši kad bi se ukinuo jedan servis,, da bude samo jednog serviranja. Tada bi do izražaja došli "tehničari" a ne sivonje koji jakim servisom ostvaruju prednost....

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Hm...tenis...meni se čini da bi tenis bio lepši kad bi se ukinuo jedan servis,, da bude samo jednog serviranja. Tada bi do izražaja došli "tehničari" a ne sivonje koji jakim servisom ostvaruju prednost....

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    Tehničari dolaze do izražaja upravo drugim servisom.
                    "Sivonje" dok pogađaju prvi servis ide im dobro, međutim kad im jednom stane prvi servis, a svima stane jer je meč dovoljno dugačak onda se vidi da li ima varijeteta u servisu ili ne. Ako nema, glatko gube
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Ja to nisam rekao, ukidanjem ofsajda brzi igrac dobija apsolutnu prednost... sto je glupo.

                      Neko nikako da odgovoris na postavljena pitanja, sto me navodi na misao da trolujes pa cu ti pozeleti laku noc.
                      Ne samo da dobija brži igrač već svako ko je okretniji i ima bolji momentum će da prešiša ovog koji je licem okrenut prema napred a ne golu.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Onda će se svakako promeniti skauting defanzivnih igrača, od najsporijih u timu što su sada biće jednako brzo kao napadači.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ali će i dalje biti okrenuti napred a napadač ne i to ti je automatski velika prednost.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Par puta sam procitao tekst i nije mi jasno kako bi ukidanje ofsajda popravilo fudbal. Ne garantuje efikasnije meceve, ne garantuje kvalitetnije meceve, jedino sto garantuje je manjak taktickih mogucnosti.

                            Ponovicu, mi smo Ronalda juce nekoliko puta uhvatili u zamku, sto nam je i omogucilo da dodjemo do 2:2.

                            Comment


                            • Originally posted by jakvuk View Post
                              Ali će i dalje biti okrenuti napred a napadač ne i to ti je automatski velika prednost.
                              Ne mora da bude, napadač trči s loptom, defanzivac ne.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • U ofsajd poziciji moze biti samo igrac bez lopte.

                                Pogledaj video ispod da bi razumeo pravilo pre nego sto nastavis da diskutujes.

                                Comment

                                Working...
                                X