Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Jbg druze, danas sve kosta. Kerol je vec ozbiljan napadac sto je i dokazao. Trziste je takvo, gde i prosecni igraci vrede 20+.

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      [quote author=D-Wade #3 link=topic=2901.msg274786#msg274786 date=1300729610]
      ali Liverpulovi transferi #%d*
      [/quote]
      Slazem se da imamo idiote u klubu ali to je bilo sa starim gazdama i trenerima.Pogledajte sad pojacanja i moguca pojacanja.Suarez,Carroll,Young,Adam,Coentrao,Baine s,Hummels,Subotic,Honda,Gago... Kidace Liverpool @(*6sd$% [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274787#msg274787 date=1300729679]
      Vi niste normalni 35 miliona funti za POTENCIJALNOG igraca? To ni Real ne radi, kakva neozbiljnost Liverpula neverovatno, da bude Bog otac ozbiljan klub to nikad tako ne radi. Uostalom naveo sam primer Intera koji je za te pare osvojio LS a LIverpul ne moze da se plasira u LS &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
      [/quote]Slazem se da ne vredi sad toliko ali kidace decko,vec se pokazao kao ubica u PL,nije on Ngog da tako pricas o njemu.
      sigpic

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274787#msg274787 date=1300729679]
        Vi niste normalni 35 miliona funti za POTENCIJALNOG igraca? To ni Real ne radi, kakva neozbiljnost Liverpula neverovatno, da bude Bog otac ozbiljan klub to nikad tako ne radi. Uostalom naveo sam primer Intera koji je za te pare osvojio LS a LIverpul ne moze da se plasira u LS &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
        [/quote]

        Ko kaze da je potencijalni,on je vec odlican igrac,samo je pitanje hoce li se razvit u vrhunskog.Ti poredis Inter i Liverpool,a razlika u ligama je nebo i zemlja,a i Liverpool u zadnjih 5 godina skoro nije nista dao na tranfere.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274793#msg274793 date=1300729783]
          Slazem se da imamo idiote u klubu ali to je bilo sa starim gazdama i trenerima.Pogledajte sad pojacanja i moguca pojacanja.Suarez,Carroll,Young,Adam,Coentrao,Baine s,Hummels,Subotic,Honda,Gago... Kidace Liverpool @(*6sd$% Slazem se da ne vredi sad toliko ali kidace decko,vec se pokazao kao ubica u PL,nije on Ngog da tako pricas o njemu.
          [/quote]

          Ne vredi ni BLIZU toliko on je 2x slabiji trenutno od Suareza a Suarez je placen 20m funti sto je donekle razumno, znaci Kerol 15 maximum i to da ih castis. Te pare se Liverpulu nikada isplatiti nece i to da li ce on biti ubica tako sigurno da tvrdite su obicne besmislice koliko je neverovatnih i milion puta vecih talenata od njega propalo...

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2901.msg274796#msg274796 date=1300729848]
            Ko kaze da je potencijalni,on je vec odlican igrac,samo je pitanje hoce li se razvit u vrhunskog.Ti poredis Inter i Liverpool,a razlika u ligama je nebo i zemlja,a i Liverpool u zadnjih 5 godina skoro nije nista dao na tranfere.
            [/quote]

            Tores, Babel, Johnson, Lucas, Kajt, Mireljes, Maskerano. Preko 100 miliona, rezultat jedan veliki kurac @(*6sd$%

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2901.msg274796#msg274796 date=1300729848]
              Ko kaze da je potencijalni,on je vec odlican igrac,samo je pitanje hoce li se razvit u vrhunskog.Ti poredis Inter i Liverpool,a razlika u ligama je nebo i zemlja,a i Liverpool u zadnjih 5 godina skoro nije nista dao na tranfere.
              [/quote]
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274798#msg274798 date=1300729929]
                Ne vredi ni BLIZU toliko on je 2x slabiji trenutno od Suareza a Suarez je placen 20m funti sto je donekle razumno, znaci Kerol 15 maximum i to da ih castis. Te pare se Liverpulu nikada isplatiti nece i to da li ce on biti ubica tako sigurno da tvrdite su obicne besmislice koliko je neverovatnih i milion puta vecih talenata od njega propalo...
                [/quote]
                On vec jeste ubica imao je povredu i jos se nije skroz oporavio ali ima veliku zelju da igra pa ga je Kenny stavio da mu ne bi igrao Ngog ili Maxi a ne zna se koji je gori.Sta je pocinio samo u prvom delu sezone,leteo je po terenu prosto.Tacno je da je Suarez mnogo bolji i kompletniji igrac ali ti pricas o Carrollu kao nekom Ngogu sto je smesno.A uz to tesko i da ce propasti jer je veliki radnik na terenu i ozbiljan momak,nije to Baloteli.[quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274801#msg274801 date=1300730008]
                Tores, Babel, Johnson, Lucas, Kajt, Mireljes, Maskerano. Preko 100 miliona, rezultat jedan veliki kurac @(*6sd$%
                [/quote]
                Cekaj,Torres,Johnson,Kuyt,Meireles i Mascherano se nisu pokazali?Babel nikad nije dobio pravu sansu a Lucas je mentol i svi mi ga mrzimo ali nisi nikad citao temu Liverpoola pa ne znas.
                sigpic

                Comment


                • veliki igrač, veliki je potencijal.
                  [/quote]

                  Recobba, Denilson, Perica Ognjenovic, Saviola, Aimar, D'Alesandro, ne terajte me da nabrajam bzv... Svi su bili 2x veci talenti od njega i svi su postali .1.

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    LBJmvpFORlife , da li se ti salis ili ozbiljno pricas ?

                    Stvarno mi nije jasno .. Torres i Mascherano su razvaljivali u Liverpooli , Babel nije dobio pravu sansu , ali kad god je igrao bio je sjajan ..

                    Lucas je kreten , on veze s fudbalom nema , ali Kuyt, Meireles i Johnson savrseni ... Meireles otkako je poceo da igra , a tome vec ima jedan dobar period , pcoeo je i Liverpool da igra , Johsnon takodjer sjajan otkako se oporavio , a mislim da ce samo ona 3 Kuytova gola protiv Uniteda da pobiju tvoju konstataciju da je kurac @(*6sd$%
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg274804#msg274804 date=1300730168]
                      On vec jeste ubica imao je povredu i jos se nije skroz oporavio ali ima veliku zelju da igra pa ga je Kenny stavio da mu ne bi igrao Ngog ili Maxi a ne zna se koji je gori.Sta je pocinio samo u prvom delu sezone,leteo je po terenu prosto.Tacno je da je Suarez mnogo bolji i kompletniji igrac ali ti pricas o Carrollu kao nekom Ngogu sto je smesno.A uz to tesko i da ce propasti jer je veliki radnik na terenu i ozbiljan momak,nije to Baloteli.Cekaj,Torres,Johnson,Kuyt,Meireles i Mascherano se nisu pokazali?Babel nikad nije dobio pravu sansu a Lucas je mentol i svi mi ga mrzimo ali nisi nikad citao temu Liverpoola pa ne znas.
                      [/quote]

                      To su kupovine koje je Liverpul imao zadnjih 5 godina sto rece neko od vas, pa ako mislis da su se pokazali tako sto je 4. mesto u ligi krajnji uspeh onda ce mozda i Kerol biti uspesna kupovina, mozda.

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274801#msg274801 date=1300730008]
                        Tores, Babel, Johnson, Lucas, Kajt, Mireljes, Maskerano. Preko 100 miliona, rezultat jedan veliki kurac @(*6sd$%
                        [/quote][/quote]

                        Ima veze zato sto kaze da Inter redovno igra LP,a Liverpool je isto igrao do prosle sezone i tvrdim da bi Liverpool i sa ovom ekipom sad bio medju 3 ekipe u Italiji jer je trenutno Engleska liga dosta jaca.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          [quote author=Dale link=topic=2901.msg274811#msg274811 date=1300730347]
                          LBJmvpFORlife , da li se ti salis ili ozbiljno pricas ?

                          Stvarno mi nije jasno .. Torres i Mascherano su razvaljivali u Liverpooli , Babel nije dobio pravu sansu , ali kad god je igrao bio je sjajan ..


                          Lucas je kreten , on veze s fudbalom nema , ali Kuyt, Meireles i Johnson savrseni ... Meireles otkako je poceo da igra , a tome vec ima jedan dobar period , pcoeo je i Liverpool da igra , Johsnon takodjer sjajan otkako se oporavio , a mislim da ce samo ona 3 Kuytova gola protiv Uniteda da pobiju tvoju konstaticu da je kurac @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Gde je rezultat rodjace?

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Ljudi previse se vi igrate vraceva i proroka...da je preplacen,jeste...e sad treba sacekati da se zavrsi ova sezona,ili mozda jos bolje sledeca i da se onda podvuce crta...Ako bude bio dobar i doneo Liverpoolu neki trofej onda super,ako ne bude bio dobar,u stvari ne dobar-nego fantastican u naredne 3,4 sezone onda ce to biti jedan od najlosijih transfera u istoriji fudbala,bez polemike...


                            Odoh da gledam slagalicu-Dobro vece $#^%RT

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg274812#msg274812 date=1300730362]
                              To su kupovine koje je Liverpul imao zadnjih 5 godina sto rece neko od vas, pa ako mislis da su se pokazali tako sto je 4. mesto u ligi krajnji uspeh onda ce mozda i Kerol biti uspesna kupovina, mozda.
                              [/quote]
                              A kad sam ja rekao da je Liverpool imao dobru ekipu?Bilo je dobrih kupovina ali isto tako i ocajnih.Uglavnom smo imali dobru prvu postavu ali nikad klupu,a sad se planira i klupa da bude jaka i da imamo 22 igraca koja su dostojna takvog kluba.Ne mislim ja nikako da se Liverpool nesto pokazao,naprotiv,Liverpool je pao ali Liverpool se i dize.A Carroll je ozbiljan momak i veliki radnik tako da tesko da ce da propadne,potencijal ima i mora jos da radi.Tek bi za par godina trebao da dostigne vrhunac ako ovako nastavi ali i sad je sjajan.
                              sigpic

                              Comment


                              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X