Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Johanson

    The Fifa World Cup Organising Committee, chaired by Lennart Johansson, took the decision to postpone World Cup qualifying matches against Russia in Belgrade on Saturday and against the Faroe Islands next Wednesday
    Uefa, the game's European governing body, recently agreed to a request from Leicester City to play a Uefa Cup tie against Red Star Belgrade at a neutral venue, and the match took place in Vienna
    La ‘dinamita roja’ que suplió a Yugoslavia por decisión arbitraria de la UEFA
    Dinamarca fue el campeón inesperado, llegó como invitado,a provechando la presidencia del sueco Lennart Johansson en la UEFA
    Yugolsvia era una de las favoritas al título, con un equipazo entre los que destacaban nombres tan reconocidos mundialmente como Dejan Savicevic, Dragan Stojkovic, Robert Prosinecki, Sinisa Mihajlovic o Predrag Mijatovic.
    En el mundial anterior de Italia-90, los ‘plavi’, que eliminaron a España, llegando a cuartos, dónde perdieron por penalties frente a la Argentina de Diego Armando Maradona.
    Ekspresno nas je izbacio sa Evropskog prvenstva, pravi i istinski zločin protiv fudbala i sporta. Bili smo jedna od najjačih reprezentacija u Evropi, tim koji nam je gledao u leđa u kvalifikacijama i koga smo izbacili, je postao "prvak" Evrope, nakon što je nama zabranjeno učešće.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Comment


      • Dejan Savićević je završio karijeru što se tiče dolazaka na Marakanu. Kročiti više neće.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Dejan Savićević je završio karijeru što se tiče dolazaka na Marakanu. Kročiti više neće.
          Zasto?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Zato što je jedan klošar neopevani. Hajde da nema novca pa da se proda, nego ovako direktno se remeti svemu za šta se zalaže FKCZ i navijači istog kluba, a to je poštovanje medjunarodnog javnog prava, suvereniteta države.

            Nije gol u Zvezdi i uspeh veći od ljudskih kvaliteta, tako da je nepoželjan ako se ja pitam.

            Gnjida jedna.

            Ja razumem podguzne muve da se prodaju, njega ne. Ali on je jedna od njih.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Zato što je jedan klošar neopevani. Hajde da nema novca pa da se proda, nego ovako direktno se remeti svemu za šta se zalaže FKCZ i navijači istog kluba, a to je poštovanje medjunarodnog javnog prava, suvereniteta države.

              Nije gol u Zvezdi i uspeh veći od ljudskih kvaliteta, tako da je nepoželjan ako se ja pitam.

              Gnjida jedna.

              Ja razumem podguzne muve da se prodaju, njega ne. Ali on je jedna od njih.
              Aj probaj da obrazlozis ovo lupetanje?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Nema šta da obrazlažem, nije mu nužda da stavlja svojim prijateljiam iz Srbije so na ranu.



                Od kada je bitnije što je manjina država i naroda i stanovnika priznala nešto?

                Comment


                • Nije prošlo ni kroz UN. Pa to ne mora da se igra ne može UEFA da ti naredi. Aj baš da vidim kako će igrati sa Španijom

                  Comment


                  • Daj batali tu patetiku sa sipke: da vas posle utakmice potrpaju u kamione i kazu "idete na Kosovo" - do izlaska na autoput sa Autokomande bi 99% dezertiralo.
                    Internet ratnici - sve moj do mojega.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • A jesi čuo nekada šta znači diplomatija i pozivanje na medjunarodno pravo? Ne znam otkud trpanje u kamione i rat.

                      Mi imamo pravo da se diplomatskim sredstvima borimo za svoju teritoriju a pravo je na našoj strani. To što je teritorija okupirana, sila ne stvara pravo. Jer da stvara ne bi nam tražili priznanje.

                      Nek živi dole ko hoće, to je Republika Srbija. Nema potrebe za ratom, svi su dobrodošli, čak mogu i kulturnu autonomiju da dobiju kao nacionalna manjina, školstvo itd.

                      Ima tu mnogih rešenja sem ratovanja i priznanja, čitac dijapazon, a mi se ubismo da dokažemo da ima samo ili rat ili priznanje.

                      Postoji nešto što se zovu pregovori a rata uopšte ne treba biti.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Zato što je jedan klošar neopevani. Hajde da nema novca pa da se proda, nego ovako direktno se remeti svemu za šta se zalaže FKCZ i navijači istog kluba, a to je poštovanje medjunarodnog javnog prava, suvereniteta države.

                        Nije gol u Zvezdi i uspeh veći od ljudskih kvaliteta, tako da je nepoželjan ako se ja pitam.

                        Gnjida jedna.

                        Ja razumem podguzne muve da se prodaju, njega ne. Ali on je jedna od njih.
                        Boli njega penis za Kosovo i te priče moj brate, u ostalom oterali smo ga u drugom mandatu.

                        Čovek želi svom Savezu kojim upravlja da se plasira na EP, a to neće postići ukoliko utakmicu bojkotuje selektor i dva fudbalera iz nefudbalskih razloga.

                        Ovim momcima i Tumbi svaka čast za potez, a Deji se nema šta zameriti, a i skoro je ko Ivanovića istakao da nije navijač Zvezde, ali da je više voli od Partizana i da je zbog toga prešao u Zvezdu a ne u Partizan.

                        Comment


                        • Što nisu u Ujedinjenim Nacijama ako su priznati to me živo zanima. Rat se ne vodi oružjem to je primitivizam, ozbiljne države ratove vode diplomatskim kanalima. Evo kako je Grčka diplomatski saterala u ćošak Makedoniju, isto je tako izdejstvovala ulazak Kirpa u EU.

                          Comment


                          • Nisu meni jasne te stvari tipa dole ima malo Srba. Pa ne mora da bude nijedan. To je nebitno. Ne prave se granice na etničkim princpima, imaju matičnu državu - Albaniju. Nemaju pravo na samoopredeljenje

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Što nisu u Ujedinjenim Nacijama ako su priznati to me živo zanima. Rat se ne vodi oružjem to je primitivizam, ozbiljne države ratove vode diplomatskim kanalima. Evo kako je Grčka diplomatski saterala u ćošak Makedoniju, isto je tako izdejstvovala ulazak Kirpa u EU.
                              Nisu ni Skotska ni Vels u UN, pa igraju fudbal na medjunarodnom nivou.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Samo fudbal zbog toga što su ga izmislili. Neke 1872. igrali prve utakmice, stariji savezi od svih na svetu.

                                Nije problem meni što se neko od njih takmiči nego što preko sporta stvaraju pravo, to je zloupotreba sporta

                                Comment

                                Working...
                                X