Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grizman nikad nije osvojio titulu sa Atletikom naravno, jer da je on tada bio prva Atletikova uzdanica do te titule ne bi ni dosli, eto koliko pratis. Ti ustvari mislis na Dijega Kostu. Ima jednu ligu osvojenu doduse, drugu ligu sa Sosijedadom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Grizman nikad nije osvojio titulu sa Atletikom, eto koliko ti pratis. Ti ustvari mislis na Dijega Kostu.
      Aoo vise sa Grizmanom,ne valja ti on,ne valja ti Pogbo,ispade Mbape sam osvojio svijetsko.
      Spoiler
      Pogbo stvarno ne valja
      Last edited by E1_PG; 04-12-18, 21:14.

      Comment


      • Ziru radio nenormalan posao, Pogba zgazio na Mundijalu zavrsnicu, Kante sve do finala, a Embape je najbolji. Posle Embapea najvazniji sraf je bio Matuidi. Lijevo krilo Matuidi.
        sigpic

        Comment


        • Mislio sam da je igrao tada u Atletiku ali nebitno,covek je godinama najvazniji igrac Atletika,Francuske reprezentacije,on salje kljucne lopte.Slazem se ja da je Mbape bio najbolji igrac Francuske ali ispao je glatko u LS sa mocnim PSZ dok je ipak Grizman u dosta manjem klubu a konkurentan je Realu,Barseloni i osvaja trofeje,lige Evrope,SP.U svakom slucaju bilo je boljih od Modrica,recimo jedan De Brujne je imao vrhunsku sezonu.Te titule Modrica sa Realom nisu realne,mozda su jedno prvenstvo i LS zasluzili,sve ostalo je pokradeno jer Kristijano donosi najvise para u svetu fudbala,eto Modricu prilike sada da pokaze da je veliki majstor,neka stabilizuje Real i vodi ih do titula,nesto sumnjam da ce bez sudija to uspeti.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            A ti govoriš u uspesima FK u kojima su pojedini igrači učestvovali, a ne o njihovom kvalitetu...OK.
            Pa treba imati kvalitet da bi igrao u Realu tolike godine.

            Zašto Real nije doveo Nikolu Drinčića, pa zato što nije iz evropske unije.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Pa treba imati kvalitet da bi igrao u Realu tolike godine.

              Zašto Real nije doveo Nikolu Drinčića, pa zato što nije iz evropske unije.
              Igrao je i Predrag Spasić u Realu...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Igrao je i Perica, ali koliko dugo, bolje pitati koliko mečeva?

                Ali šta je taj Real osvojio sa Spasićem i Pericom?

                Comment


                • Veliki je igrac Luka Modric, apsolutno zasluzeno, sjajna karijera i sjajan momak, ostaviti iza sebe Ronalda i Mesija u njihoj eri je bas uspeh.

                  Comment


                  • Da jbt, Prosinečki. To je isto kao kada bi Hezonja ili Šarić igrali neku nenormalnu košarku 5-6 god u nekom ol star timu i neko ih poredio sa Draženom.

                    Zašto je nezahvalno porediti profesionalizam tada i sada? Zato što neke igrače ni sada ne možeš da uhvatiš uprkos sveprisutnosti medija, kamera, svega, a tek tada. Ludnica.

                    To je moderno doba fudbala nije ga još progutao ovaj robotizovani postmodernizam.

                    Denilson je dao iz kolena jedan od najlepših golova svih vremena po meni, ali nije on za porediti se sa Robijem i Savićevićem.

                    A za Šekularca svedoci su tadašnji mediji, moj deda, brat babin i mnogi stariji ljudi sa kojima sam pričao, koji su mi objašnjavali veličinu Šekularca a posle su gledali sve ostale.

                    Moj deda je bio gradjevinski majstor ili tako nešto i često je putovao i gledao je Zvezdu dosta puta i njemu verujem naravno.

                    Pitanje je dokle bi ti igrači stigli da su imali današnji sistem. Taj sistem ubija kreativnost. U mladjim danima.

                    Šta bi jedan Šestić danas bio za 80% fudbalera?

                    Dejo je Mesi pre Mesija.

                    Slažem se da treba gledati kontinuitet i trajanje ovo što Vladan non stop potencira ali nema razloga ako si preskakao Iniestu, Snajdera, Bajernovce, da daš nagradu Luki Modriću.

                    To je u tom smislu smešno. Jako smešno i jako nepravedno prema mnogim veličinama koji su izduvali zbog Ronalda i Mesija i sad baš kada su ova dvojica jednaki kao Modrić uzima.

                    Nije to baš pošteno.

                    Ali Iniesta. To je genije. Ja sam znao čim ode iz Barselone, to je to. Gubi se DNK. On, Buskets koji je prebolestan igrač, Ćavi koji nije veličina Inieste, pa nzm iz Bajerna ko je igrao top od Riberija, Nojera, Bastiana, Milera itd.

                    Meni samo u glavi odzvanja Iniesta. Koja nepravda. Draže bi mi bilo da je Mesi osvojio. Jedno jeste hejtovati i klub neki i igrače ali mora imati neke pravde.

                    Comment


                    • Ma najgore od svega je što se potencira da se nagrada daje NAJBOLJEM FUDBALERU. To je presmešno baš, i u NBA se redovno MVP ne daje najboljim igračima, ali tu je poznato bar kako se dobija, zove se MVP, ne zove se najbolji igrač lige nagrada, imaju mesta za manevar. Ovo prvo što nema smisla, drugo što im se kriterijumi menjaju iz godine u godinu. Ne možeš dati nagradu Cannavaru, pa ne dati Iniesti, pa dati Modriću. Mislim koji kurac? Bar da imaju kontinuitet, pa da iako se tako zove nagrada svi normalni ljudi međusobno skontaju o čemu se tu radi. Ovako se samo brukaju. Srećom nisam ni upućen više kad ih daju i sve što ide uz to. Potpuno su mi irelevantne, bitnije mi mišljenje ljudi na ovom forumu, čak i ono s kojim se ne slažem, nego li njihovo.

                      Meni pre svega nema smisla da se uvek gura neko ko je titule uzimao, to nikakve veze ne bi smelo da ima kad se individualno sagledavaju igrači. Kao da tim ljudima što osvajaju velike titule to nije dovoljna nagrada, nego daj da damo nekome iz pobedničkog tima, mislim niđe veze. Ali kad su već zasrali motku, onda su morali kontinuitet da imaju, oni to nemaju i tu bi morao da se izgubi svaki kredibilitet.

                      Comment


                      • Ne pricamo ko je najtrofejniji i ko je najvise postigao, vec ko je najbolji. Pa cak ni o kontinuitetu (mada neki kontinuitet mora da postoji, ali je nebitno da li je to 5, 7 ili 10 godina).
                        A Modric Luka sigurno nije najbolji fudbaler sa ovih prostora. Dobio Zlatnu Loptu.... Pa dobio ni kriv ni duzan. Da je Ronaldo ostao u Realu dobio bi kurcic.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Meni je bolji Dejan Stankovic od Modrica ako pricamo o igracima sa ovih prostora.

                          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • A dovoljno je pogledat ljudi kako glasaju, takozvani sportski novinari iz citavog svijeta pa imamo nedje Benzemu prvog, Alisona cetvrtog igraca svijeta ej.

                            Onaj novinar iz Asa veli pa ne moze Mesi vazda u top 3. Kakav je to razlog jebem ti.

                            Florentino je samo pokazao da je najveci covjek u fudbalu. Cak bi vise volio i da je Ronaldo uzeo, iako mi to nista ne bi znacilo u poredjenju sa Mesijem da ima jednu vise zlatnu loptu.

                            I jos nesto sto mi se ne svidja kod izbora.. gleda se kalendarska godina, a ne sezona, kakva glupost. Znaci oni sto sad igraju do kraja godine nista ne vazi za taj izbor nego tek od nove godine. Znaci ne znam sto posle ovoliko godina to ne promijenise da daju na kraj sezone ili tik pred pocetak sledece...


                            Kad se sjetim kad produzise onaj izbor za zlatnu loptu jer Ronaldo dade het trik protiv Svedske, pakao.

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Nemam više ništa da dodam... Ja mu pripisujem po jednu Mesijevu i Ronaldovu u glavi čisto da prestigne Modrića da se ispravi nepravda. Eto

                              Comment


                              • Inijesta je bio top i ima zaostavstinu vecu od Cavija ali je Cavi bio bolji po bolji, vazniji jednostavno, iako nikad nece dobiti priznanje za tako nesto. No ono sto povezuje i Cavija i Inijestu i Modrica je da su u top 20 vezista svih vremena. Njihovi nadimci su The Puppet Master, El Ilusionista i The Magician, svi su nestvarno dobri, i velika je kradja ucinjena Caviju i Inijesti jer su zasluzili Zlatnu loptu u jednom trenutku karijere, ali to sa Modricem nema veze, on je bio najbolji igrac planete prosle sezone, o tome prica vecina njih koji su u fudbalu. Tako da nepravda ne treba da se ispravlja tako sto bi se dala Ronaldu prije Modrica, vec je trebalo tada dati onima koji su vise zasluzili od Mesija, a to su bili Cavi i Inijesta.

                                Njegova individualna priznanja govore za njega i to nema nema nikakve veze sa Perezom. On je i individualno i timski toliko odlikovan da mu se nista ne moze osporiti. Nije on neki tamo igrac Reala, on je godinama najvazniji igrac Reala. To je bio Cavi za Barselonu i Spaniju, najvazniji igrac. To je bio Skols za Mancester. Lampard za Celsi, prije njega Esijen, mozda ni u jednom trenutku nisu bili najbolji igraci svojih ekipa ali jesu najvazniji, samim tim njihov uticaj na igru i konacni rezultat kao i trofeje je nenormalan.

                                Do pojave Ronalda i Mesija znalo se kako se dobija Zlatna lopta, gledali su cak i fer plej, Zidan zbog gazenja je nije dobio samo, iako je bio najbolji fudbaler planete ubjedljivo. Tako da su Mesi i Ronaldo poremetili parametre, tacnije Mesi prvi jer je Ronaldo kasnije pcoeo da uzima Zlatne lopte kao nenormalan, ako ce ih ovo vratiti na staro onda je to odlicno. Nazalost nece dok se oni ne povuku ali nakon toga ce izbor opet biti bolji i pravedniji. Snajder je jos i najvise ostecen, on je bio mozak Intera i Holandije, osvojio tripletu i odveo Holandiju do finala, a nije je osvojio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X