Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vredjam ga ni kao glumca ni kao čoveka nego kao režisera ili kako već. Novac ne treba da bude lajtmotiv umetnosti. Ne smeš dozvoliti da ubacuješ laži u serije i filmove. Jer su serije i filmovi postali krojači istorije. Oko 85% ljudi koji su gledali, shvatiće njegove dogadjaje iz one serije kao istinite. Pa ubacivanje gej elementa i izrugavanje rojalizmu. Iako sam ja lično veliki protivnik Aleksandra Karadjordjevića, odmah mi je na listi posle Tita, nije lepo prekrajati istoriju zbog interesa i novca.

    Mnogo neistina i u Montevideo i u Senke nad Balkanom, a znajući kako se kotiraju i ko može da snimi tako velike projekte, pretpostavljam i iz kojih krugova dolazi novac. Sad će neka deca misliti u školi da je postojao makedonski VMRO.
    Last edited by Cassius Clay; 01-07-18, 15:33.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ne vredjam ga ni kao glumca ni kao čoveka nego kao režisera ili kako već. Novac ne treba da bude lajtmotiv umetnosti. Ne smeš dozvoliti da ubacuješ laži u serije i filmove. Jer su serije i filmovi postali krojači istorije. Oko 85% ljudi koji su gledali, shvatiće njegove dogadjaje iz one serije kao istinite. Pa ubacivanje gej elementa i izrugavanje rojalizmu. Iako sam ja lično veliki protivnik Aleksandra Karadjordjevića, odmah mi je na listi posle Tita, nije lepo prekrajati istoriju zbog interesa i novca.
      Nismo istog misljenja. Bas suprotno govorimo. Ove dve serije nisu dokumentarne serije, vec se rade po scenariju koji je zasnovan na nekim, naglasavam nekim, elementima istorije. Ovo je neka vrsta alternativne istorije, tj sta bi bilo kad bi bilo. Zato ne mozemo ni jedne sekunde da govorimo o samom scenariju i koliku on istinu prikazuje vec samo o umetnickom delu svega ovoga, sto ja kao lajik smatram odlicnim. Svako koga interesuje sta se "tacno" zbivalo u to doba pre ce da uzme knjige i procita, tako da se ne slazem bas sa tobom. Druga je stvar sto nas narod u velikoj meri veruje svemu sto mu se servira. Ali bih voleo da se ipak vratimo na sportski deo cele ove price.

      Comment


      • Odlican sajt ...Udruzene istorije fudbala i povjest nogometa http://exyufudbal.in.rs

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne mogu da nadjem nigde, ima li tema Fudbal na pesku? Kako stojite sa tim vidom fudbala?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Imam na krovu zgrade teren, pa pikam sa komšijama kad je lepo vreme.

            Inače, taj sport mi je u omiljenim sportovima na aplikaciji, ide ovim redom: nogomet, tenis, futsal, snooker, nogomet na pijesku.

            Comment


            • Ozbiljnoo? U Novom Sadu? Fantazijaaa Sport je sjajan, atraktivan +:Meni treci sport, fudbal i kosarka prva dva
              Last edited by engleski_dopisnik; 03-07-18, 08:36.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Igrao sam fudbal na pesku, izuzetno je zahtevan i naporan u fizičkom smislu. Treba prvo stopalo izvaditi iz peska, pa tek onda potrčati ili šutnuti loptu. Tehnički je ekstremno teško kontrolisati loptu i izvoditi šuteve.

                Ponavljam, fudbal na pesku je izuzetno zahtevan i fizički (pogotovo fizički) i tehnički.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Zato tesko da se dodje do profi nivoa na kojem je npr svajcarski Deki Stankovic. Ali kad dodjes onda zivis jedan od boljih sportskih zivota. Turniri, plaze, mora, turisticka mesta, uvek igras gde je preko 20 stepeni, muzika za vreme utakmice..
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Hehe, tačno
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Gledao danas Renata Sanchesa, odusevio me decko, koliko bolje izgleda nego kad je presao u Bajern i one lose avanture sa Svonsijem. Izgleda kao da je podigao samopouzdanje, totalno drugi fudbaler. Podsetio me je kako je gazio na EURO 2016. Nadam se da ce produziti ovako kod Kovaca, tek mu je 20 godina.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Serge Gnabry je zver. Očekujem njegovu strašnu sezonu u Minhenu.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Zidan i Anri bi i danas mogli da igraju jbt

                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam gde je onaj Komandant, pa cu ovde...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Super dresovi [emoji106]

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ovo ljubljenje grba kad igrac potpise za Real ili Barselonu je toliko ogavno da nemam rijeci.











                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X