Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Koliko mi je krivo Tome Heatona. Kako ga je zeznula povreda...

    p.s. Po meni je Pikford u rangu sa Butlandom. Nije on ništa bolji od njega...bar meni...
    Sa vedrije strane, povreda Heatona je ovozmozila u samo jednu sezonu da Pope ovoliko napreduje

    Na ovom klipu se dosta primecuje razlika izmedju Popea i Pickforda u odnosu na ovih dvojica... bar meni, dosta bolje hvataju loptu

    Comment


    • Dobro, trening je sasvim druga priča. Ovo ti je najosnovniji level treninga za golmane. Ne bira se ovde ko će biti prvi golman, već na utakmicama na treninzima. Ovo pomaže svakako, ali utakmice su te koje sve pokazuju. Komandovanje kaznenim, izletanje, reakcije i slično...

      Pikford je meni na tekmama možda čak i nesigurniji nego Batland. Previše grešaka pravi, i vala se naprimao nekih smešnih golova.

      A Hart je već priča za sebe. On je u repki samo zato što Englezi nemaju više kvalitetnih golmana...

      A kakva je situacija u repki Engleske što se tiče golmana, govori i činjenica da dečko sa pola sezone ozbiljnog fudbala u nogama dolazi u repku i preuzima mesto prvog golmana. Ruku na srce, još su mladi(osim Harta), ali sve je ovo jedan običan prosek po meni. Nema tu ništa posebno(za sad).

      Pogledaj Brazil i njihovo stanje(da ne nabrajam Nemce, oni su posebna kategorija).
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0
        Deo teksta sa B92 o Messiju, koji se odnosi na izjave drugih velikana sporta. Navijacu za Argentinu na prvenstvu, nakon Srbije.






        Comment


        • Ako me pamćenje dobro služi Gareth Southgate je bio saigrač Savi Miloševiću u Aston Vili....
          A iznenađenja u grupi...možda Tunis može da otkine nekom neki bod u grupnoj fazi....presudan.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Kakav teren takva i "državica".

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ovde se vidi ko je pravi igrač
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • ovdje sigurno, ko je pravi zadnji vezni

                Comment


                • "Busquets plays the ball to you in a way that you can figure out what to do next. If he plays it to the back of you, it's for you to return it, if he plays it to your front it's because you're free to turn."

                  - Saúl Ñíguez on Sergio Busquets.

                  "Sergio Busquets is the best defensive midfielder in the world. The way he passes, technically he's amazing and never puts his teammates in danger. He never loses the ball."

                  - Steven N'Zonzi.

                  "I have played against Busquets and, in the end, what you do is stop pressing it because it is too frustrating. You can't get close to him, you can't take the ball away, you can't even go around him because then you're out of position. He's superb. "

                  - Steven Gerrard

                  Comment


                  • Dobro je da i najbolji dm dobije priznanje, najupečatljiviji meni još od Makelelea. Ali jok, samo Mesi.

                    Comment


                    • Ja sam ga prvi potcenjivao i govorio kako on umesto Yaye Toure-a ili kasnije Mascherana. Msm da ga i dalje potcenjujem donekle

                      Ma imao je Messi masineriju oko sebe uvek, suvisno je o tome pricat.

                      Comment


                      • Nemci imaju brutalan tim.

                        Comment


                        • Mancini preuzima Italiju.

                          Roberto Mancini has officially terminated his contract with Zenit St Petersburg by mutual consent, so he is free to sign on as Italy Coach.

                          The decision had been in the air for several days and it was formally announced with a statement on the Russian club website this morning.

                          “Zenit and Roberto Mancini agree to an early end to the manager's contract. The contract will be terminated by mutual consent without any compensation payable.
                          https://www.football-italia.net/1212...i-leaves-zenit

                          Comment


                          • Biće italijanski Mihajlović. Za Italiju je ogromna šteta odlazak Cesarea Prandellija, njegov naslednik ih je uništio a neće proći ništa bolje ni sa Manćinijem.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Ova vest nije adekvatno ispraćena usled ludila prelaznog roka i SP-a.

                                Mislim da će raditi korektan posao. Treba im stabilizacija.

                                Comment

                                Working...
                                X