Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.sofascore.com/world-cup/...68164293160b38

    Comment


    • Pre ce Detroit do titule

      Comment


      • Samo da ne osvoji neka reprezentacija sa spanskog ili portugalskog govornog podrucja.

        Comment


        • Navija se za Brazil, a protiv Spanaca, Nemaca, Argentinaca i Portugalaca.

          Ne bih imao nista protiv da osvoje Francuzi. Englezima i Belgijancima ce cetvrtfinale da bude plafon.

          Comment


          • Navija se za Srbiju .... ostali se simpatisu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Navija se za Srbiju .... ostali se simpatisu.
              Tako je. Posle osam godina odemo na SP i onda navijas za Brazil, Nemacku i ostale.
              Prvo Srbija bez obzira kakve pacove imamo u savezu, bez obzira sto se smesi menadzersko sastavljanje te iste reprezentacije, i bez obzira ko ce nas voditi na tom SP.
              Ako se desi slucajno da ispadnemo e onda se nadje simpatican tim.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Pokusavam da zamislim situaciju gde dolaze ljudi pre EP u basketu i pisu: Navija se za Francuze, Spance itd. Razapeli bi ih istog sekunda. Izgleda da je do rezultata iskljucivo.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Pokusavam da zamislim situaciju gde dolaze ljudi pre EP u basketu i pisu: Navija se za Francuze, Spance itd. Razapeli bi ih istog sekunda. Izgleda da je do rezultata iskljucivo.
                  Ili u vaterpolu. Navijam za Hrvate i Madjare
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Navijam uvek za Italiju,pa Brazil,posto nema Italijana,onda najveci fudbalski mastori na svetu

                    A inace navijam od ihaha ja za Italiju,a simaptisem nase,nema to veze sa savezom (takav sam ne kazem da je ispravno i nije, al emociju osecam samo prema Zvezdi ),koji je doduse uvek bio ocajan,al nikad ko sad,tako da sad i ne simpatisem sta vise navijam da ispadnemo

                    Power nije objektivan smucili mu se ,na Floridi

                    Comment


                    • Ok, simptaisem Brazil ali navijam protiv ove cetiri repke koje sam naveo. Ne mogu samo da napisem da ih samo ne simpatisem, preblag je to izraz.

                      Comment


                      • Kad pročitam neke postove ovde uopšte se ne čudim što smo kao država i kao narod u takvom kanalu.

                        Comment


                        • Pametan izbror Maricu,al mi se ne uklapa da volis Brazilce a pomenute ,Powerove ekipe ,ne volis nikako,al nebitno,licna stvar, bitno je da ce jos neko na forimu da bodri Brazilce a ne voli Gaucose
                          Last edited by 61563; 02-12-17, 14:03.

                          Comment


                          • Ovo je prvo SP na kojem cu otvoreno da podrzavam Brazilce.

                            Englezi su mi bili simpa do 2010 godine, bas mi je bilo krivo sto pod SGE nisu belezili malo bolje rezultate u periodu 2002-2006. Italijane zgotivio od momenta kada su eliminisali Holandjane na EP 2000, ali njih nema. Holandjana isto nema, a od EP 2008 su mi i oni bili jedno od drazih ekipa. Za Brazilce sada zato sto ce mnogima da budu omrazeni, a i da pobegnu uskoro Nemcima na dve Boginje kako bi se uspostavio naruseni balans. Izmedju Holandjana i Italijana, vise mi je ipak krivo sto nema Italijana.

                            Zaboravih da napisem, Meksiko mi je isto jedna od gotivnijih ekipa, pridobili su me 2005 na Kupu Konfederacija.
                            Last edited by Ricma; 02-12-17, 14:12.

                            Comment


                            • Voleo bih Englezi da ne prodju grupu. Njih nikako ne varim. Takodje i Spance ne volim.
                              Srbija pa deset mesta ispod Africke reprezentacije pre svega Senegal, pa Peru, Iran i ostali autsajderi.
                              Moj karakter mi ne dozvoljava da navijam za Brazil, Nemacku, Argentinu....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ovo je prvo SP na kojem cu otvoreno da podrzavam Brazilce.

                                Englezi su mi bili simpa do 2010 godine, bas mi je bilo krivo sto pod SGE nisu belezili malo bolje rezultate u periodu 2002-2006. Italijane zgotivio od momenta kada su eliminisali Holandjane na EP 2000, ali njih nema. Holandjana isto nema, a od EP 2008 su mi i oni bili jedno od drazih ekipa. Za Brazilce sada zato sto ce mnogima da budu omrazeni, a i da pobegnu uskoro Nemcima na dve Boginje kako bi se uspostavio naruseni balans. Izmedju Holandjana i Italijana, vise mi je ipak krivo sto nema Italijana.

                                Zaboravih da napisem, Meksiko mi je isto jedna od gotivnijih ekipa, pridobili su me 2005 na Kupu Konfederacija.
                                Posle 2038. nećeš više znati za koga da navijaš.

                                Imaćeš win win situaciju u 90 posto mečeva.

                                Comment

                                Working...
                                X