Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je odlicno

    https://www.theguardian.com/football...razil-comeback
    sigpic

    Comment


    • Jeste čuli ikada za Persib Bandung, indonezijski klub?
      Nisam ni ja, a od juče član tog kluba je nekada najbolji zadnji vezni na svijetu, 256 utakmica za Chelsea i igrač giganata Reala, Milana i Lyona.
      Essien Michael.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Esjeeen... mnogo sam ga gotivila, ja mislila on se povukao, pa dobro, ko i da jeste
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Comment


          • Breaking: Fifa announce continental allocation of slots for 2026 World Cup:
            AFC: 8
            CAF: 9
            CONCACAF: 6
            CONMEBOL: 6
            OFC: 1
            UEFA: 16
            Ovi nisu normalni, Evropa zasluzuje barem jos 8 mjesta, komplet Sjeverna i Centralna Amerika na Mundijalu
            sigpic

            Comment


            • Pa šta je tu čudno, seniori godinama namještaju. Sasvim normalna pojava kod njih.

              http://www.nezavisne.com/sport/fudba...ati-gol/420255
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Pa šta je tu čudno, seniori godinama namještaju. Sasvim normalna pojava kod njih.

                http://www.nezavisne.com/sport/fudba...ati-gol/420255
                Pa po ovoj izjavi, ako je neko namjestao, onda je to Eldense.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • A šta misliš što su namjestili?
                  Pa dobili pare.
                  Ko im je dao pare?
                  Pa Barca.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Dali im pare za da ih dobiju 12-0?
                    Nema mi logike. Barca bi i ionako dobila njih, jer melju sve pred sobom u toj ligi, a Eldense prima po 3 gola u prosjeku.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Pazi, nemoj uzimati u obzir što ja navijam za Real, ja sam uvjek relano govorio.
                      Do 2009. ja sam poprilično pratio njihove mečeve, Ronaldinha baš gotivio, međutim kad je na red došla krađa vijeka u fudbalu i utakmica sa Čelzijem, od tada su mi se smučili. Pa evo sve do dan danas, uvjek se kod njih nešto istražuje. Kad namještaju seniorima, šta tek rade u mlađim kategorijama.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Bas nema poente da je namjesteno... Mada realan si ti hahaha

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Reče navijač Barcelone.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Pazi, nemoj uzimati u obzir što ja navijam za Barsu, ja sam uvjek relano govorio.

                            [emoji1]


                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Jeftina kopija.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Tipican primjer namjestene utakmice.

                                Naravno, vidim postoje i jasni dokazi.

                                Namjesta Barsa i prvenstvo godinama, onih 4:0 sa Bernabea takodje uredno placeno.
                                Last edited by ognjen; 03-04-17, 19:19.

                                Comment

                                Working...
                                X