Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma vise i revolucija i ta prica kao da trener mora da neku toplu vodu izmislja da bi bio dobar trener...evo jednog bas velikog revolucionara

    http://thefalse9.com/2013/06/arrigo-...t-tactics.html

    James ne trenira ozbiljno i od manekena Lucas mu je uzeo mjesto
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma vise i revolucija i ta prica kao da trener mora da neku toplu vodu izmislja da bi bio dobar trener...evo jednog bas velikog revolucionara

      http://thefalse9.com/2013/06/arrigo-...t-tactics.html
      Jedan je prodavac cipela!
      sigpic

      Comment


      • Dzokej koji nije morao da bude konj, kako bi on rekao.

        Comment


        • @Ser Deni
          Trenirao sam fudbal i takmičio se. U sportu sam ceo život što aktivno, što kroz struku, za razliku od većine koji ovde pišu. Mi ovde pričamo o fudbalu, a ti si odbojkaš.

          To da li James trenira ozbiljno ili ne, mi ne znamo. Klasične špekulacije. Onaj kome odgovara da to tako predstavi će tako i predstaviti.

          U prirodi čovaka je da preispituje i sebe i druge. Nije mi baš normalno da neko ko nije trener ni godinu dana dobija ovakva nepodeljena priznanja. Što se tiče Zidana ovo ovde što čitam je klasično idolopoklonstvo i ništa drugo osim toga.

          I ne zaboravite da je taj Zidan pre dva dana odigrao u 90 minuta 2:2 protiv japanskog tima sa 11 japanskih igrača, a imao je skoro pola tima koji su zvanično u timu sveta za 2015. godinu. Ramos, Marselo, Modrić i Ronaldo plus ostala boranija Kros, Benzema i drugi. I da ih je sudija ostavio sa 11 igrača u polju pred produžetke samo zato što se zovu Real Madrid.

          Za svaki uspeh je potrebna i sreća. Zidan ju je do sada imao na svojoj strani u nekoliko bitnih utakmica, ali kolo sreće se okreće...

          Comment


          • Bilo koji sport da je u pitanju, takmicenje je takmicenje, finale je finale.

            Ja sam samo imao opasku na to sto govoris slabiji igraci. Nisam spomenuo Hamesa ili Zidana.

            Comment


            • Po izboru Fife.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ima mjesta u top 3 ali ne u najboljih 11 because logic.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • I još jedna nagrada. Najbolji igrač za 2016. godinu po izboru Fife - Cristiano Ronaldo.

                  Last edited by Tarantula®; 09-01-17, 19:22.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Zvanicno novi format Mundijala, 48 reprezentacija od 2026. To je kraj fudbala. Ispade Djani Infantino ubjeldjivo najgori FIFA predsjednik.
                    sigpic

                    Comment


                    • Momci sa TFT poceli novu seriju tekstova, 10 mastermajnd menadzera ispod 45 godina, prvi je Nagelmann(29 godina, trener Hofenhajma), evo teksta:

                      http://thesefootballtimes.co/2017/01...ll-management/

                      Sledeci treneri ce se analizirati u nadolazecem periodu:

                      Marcelo Gallardo
                      Eddie Howe
                      Pal Dardai
                      Viktor Goncharenko
                      Vincenzo Montella
                      Mark Sampson
                      Leonardo Jardim
                      Ivan Juric
                      Markus Weinzierl

                      Bravo za momke i temu koju su izabrali
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Otkud arena prenosi KAN,zar nije Eurosport dosad prenosio?

                        Comment




                        • U Africi, u međuvremenu
                          sigpic

                          Comment


                          • a zatim....

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Odlicno, posebno mi se svidja bez ofsajda, to bi trebalo da donese igri mnogo, brdo golova, mijenjace se odbrane, bice tu mnigo dugih pasova koje ce majstori provlaciti. Steta za cetiri cetvrtine, fale letece izmjene.

                                Uvijek sam smatrao da je Van Basten genije. Ali je tanka linija izmedju briljantnosti i ludila.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X