Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...adahija/145442
      sigpic

      Comment


      • A recimo da autor ovog teksta nije naveo ni 10% onoga sto je ovaj uradio...krvavi trio u Sevilli Fazio/Medel/Spahic tako su ih zvali tada.Rakitic je jednom prilikom ispricao da je pretukao Medela cim je dosao.Isto je uradio i u Leverkuzenu da bi u momentu prelaska u Hamburg kabadahija odmah prevaspitavao polovinu ekipe

        Na poluvremenu prijateljske utakmice sa Francuzima nekad prije Henry je prisao Salihamidzicu i rekao da opomene Spahica jer previse grubo ide na ide na njega da bi ovaj krenuo da se tuce sa Bracom???

        Da ne pricam price,pricice i traceve sa okupljanja reprezentacija to nije moguce...

        Ali eto ima i ovo

        Messi o našem kapitenu Spahiću…

        BARCA TV : “Šta mislite ko bi mogao osvojiti
        nagradu za najboljeg stopera ?

        ” Leo Messi : ” Pa iskreno ja imam dva kandidata i
        jedan od njih će to sigurno osvojiti

        ” BARCA TV : ” Možete li dati imena?

        ” Leo Messi : ” Naravno to je moj saigrač Puyol i Spahic.

        Ja mislim da bi jedan od njih trebao osvojiti ovu nagradu. Puyol on je veoma spretan stoper,a

        Spahic on me je toliko puta zaustavio kada sam htio
        dati gol. Isto tako sam pregledao snimak Real.M. -Sevilla
        na toj utakmici je Spahic zaustavio C.Ronalda u mnogo ključnih situacija.


        Last edited by AK47; 09-09-16, 10:50.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bas bih volio ga da vidim da se ovako Ibri unese u facu ili da proba da ga udari. Isfrustrirana seljacina!

          Last edited by Rossonero; 09-09-16, 11:19.

          Comment


          • Sad gledam ovaj futsal, ljudi uklizavaju ko ludi i nešto razmišljam da li ima i jedan razlog da klizeći start ne bude zabranjen i u futsalu, ali i fudbalu uopšte.

            Klizeći start je odraz nemoći, kao i faul. Ako si sporiji, loše pozicioniran, slabo čitaš igru, ti to pokriješ sa klizećim startom i nikom ništa. Koliko teških povreda se desi prilikom klizećeg starta. Koliko bi igra bila efikasnija i koliko bi više padalo golova kad ne bi bilo klizećeg starta.

            Svaki klizeći start bih kažnjavao žutim kartonom čak iako je čist na loptu, a crvenim ako je načinjen faul.

            Stvarno ne vidim ni jedan razlog zašto je on još uvek legitiman u fudbalu.

            Comment


            • Gorane,zivota mi tebe treba zastiti da te ne moze svako citirati i koristiti
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kakav je inovator taj Goranovic

                Comment


                • Morate da priznate da Goran kad ubode ubo je . Brate ako te ikad upoznam biraj dal hoćeš vinjak,prase,jagnje,ženu ili švalerku
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Svalerku.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Šalim se Aki bukvalisto , nemoj i meni da poželiš da se povredim
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Gorane,zivota mi tebe treba zastiti da te ne moze svako citirati i koristiti
                        Nemoj tako, nije Princoni bilo ko

                        Originally posted by Prince View Post
                        Kakav je inovator taj Goranovic
                        Kakvih sve ja imam ideja, šteta je što nisam predsednik FIFA-e.

                        Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Morate da priznate da Goran kad ubode ubo je . Brate ako te ikad upoznam biraj dal hoćeš vinjak,prase,jagnje,ženu ili švalerku
                        Ako imam pravo na tri želje, onda vinjak (rakiju), prase (jagnje može kao salata) i švalerku (iz poštovanja prema tebi).

                        Comment


                        • I ja sam birao svalerku, a Gangara misli ja se salim
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Big Sam napustio poziciju selektora Engleske izgleda.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Objavljena imena kandidata za najboljeg mladog fudbalera

                              Italijanski Tuttosport objavio je listu od 40 fudbalera koji konkurišu za nagradu za najboljeg mladog fudbalera.

                              Za nagradu Golden Boy boriće se dobro poznata imena, a među kandidatima nema igrača iz Bosne i Hercegovine. Dva hrvatska igrača su na listi. To su Alen Halilović i Ante Ćorić, dok Srbiju predstavlja Marko Grujić iz Liverpoola.

                              Kandidati za nagradu su:


                              Belgian Jupiler Pro league: Leon Bailey (Gent), Youri Tielemans (Anderlecht)
                              German Bundesliga: Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Andreas Christensen (Borussia Monchengladbach), Kingsley Coman (Bayern Munich), Mahmoud Dahoud (Borussia Monchengladbach), Ousmane Dembele (Borussia Dortmund), Breel Embolo (Schalke), Alen Halilovic (Hamburg), Renato Sanches (Bayern Munich), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen)
                              Croatian Prva Liga: Ante Coric (Dinamo Zagreb)
                              Dutch Eredivise: Riechedley Bazoer (Ajax), Nathan (Vitesse), Jairo Riedewald (Ajax)
                              English Premier League: Leroy Sane (Manchester City), Dele Alli (Tottenham), Demarai Gray (Leicester), Marko Grujic (Liverpool), Kelechi Iheanacho (Manchester City), Alex Iwobi (Arsenal), Ruben Loftus Cheek (Chelsea), Marcus Rashford (Manchester United)
                              France Ligue 1: Gabriel Boschilia (Monaco), Emmanuel Mammana (Lyon), Almamy Touré (Monaco)
                              Italy Serie A: Amadou Diawara (Napoli), Gianluigi Donnarumma (AC Milan), Gabriel Barbosa (Inter Milan), Olivier Ntcham (Genoa)
                              Portuguese Primeira Liga: Gonçalo Guedes (Benfica), Ruben Neves (Porto)
                              Russian Premier League: Aleksandr Golovin (CSKA Moscow)
                              Scottish Premier League: Moussa Dembele (Celtic)
                              Spain La Liga: Marco Asensio (Real Madrid), Carlos Fernandez (Sevilla), Lucas Hernández (Athletic Bilbao), Tonny Sanabria (Real Betis)
                              Ukraine: Viktor Kovalenko (Shakhtar Donetsk)

                              Comment


                              • https://youtu.be/CeDuHKp3cmE
                                Kupuj Arsene!!!

                                Comment

                                Working...
                                X