Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo je objektivan covek
    MESSI 10

    Comment


    • Brat tenis i dalje dominira
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Pa mozes li za jednog Hrvata da govoris u nekom normalnom tj umerenom tonu. Zasto sve u superlativu ?
        Pravo je pitanje zasto to tebi smeta. Pozabavi se s tim.
        Vec sam nekoliko puta rekao, hvalim kvalitetu a ne recimo rupu Vidu. Ili zelis reci da je Halilovic los?
        Last edited by tenis; 28-01-16, 18:31.

        Comment


        • Htvati ce postati najbolja fudbalska selekcija u Evropi, samo se Proto pravi lud.

          Barselona i Real imace najmanje po pet hrvatskih igraca u svom timu.

          Comment


          • Originally posted by tenis View Post
            Pravo je pitanje zasto to tebi smeta. Pozabavi se s tim.
            Vec sam nekoliko puta rekao, hvalim kvalitetu a ne recimo rupu Vidu. Ili zelis reci da je Halilovic los?
            Trebao bi da mi odgovoris na pitanje, ako vec imas odgovor. A ja cu tebi odgovoriti na tvoje, ne smeta mi.

            @Ricma

            Ma imaju dobrih pojedinaca, ali mi zanimljivo, spomene fudblera, Hrvata normalno, pocinje se "naj"

            EDIT: Tek sam vidim da si izbrisao ovaj drugi deo tvog posta. Ne moras mi odgovarati, znam na cemu si

            Halilovic odlican igrac u najavi, ali nema NAJbolji dribling. Jednostavno nema, to njegov otac nece reci a kamoli neko drugi.
            Last edited by Prototype; 28-01-16, 18:36.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Trebao bi da mi odgovoris na pitanje, ako vec imas odgovor. A ja cu tebi odgovoriti na tvoje, ne smeta mi.

              @Ricma

              Ma imaju dobrih pojedinaca, ali mi zanimljivo, spomene fudblera, Hrvata normalno, pocinje se "naj"

              EDIT: Tek sam vidim da si izbrisao ovaj drugi deo tvog posta. Ne moras mi odgovarati, znam na cemu si

              Halilovic odlican igrac u najavi, ali nema NAJbolji dribling. Jednostavno nema, to njegov otac nece reci a kamoli neko drugi.
              Mozda zato sto najvise pratim hrvatske sportase a ovo je portal za cijelu regiju. Ne govorim da je svaki Hrvat NAJ ali ovaj momak je nevjerovatan igrac.
              Mozda i nema najbolji driblinng ali je u samom krugu najboljih. Uostalom navedi mi bolje na sredini terena.

              Comment


              • Originally posted by tenis View Post
                Mozda zato sto najvise pratim hrvatske sportase a ovo je portal za cijelu regiju. Ne govorim da je svaki Hrvat NAJ ali ovaj momak je nevjerovatan igrac.
                Mozda i nema najbolji driblinng ali je u samom krugu najboljih. Uostalom navedi mi bolje na sredini terena.
                hoces abecedno ili..??
                daj druze nemoj da se zajebavamo,bice odlican igrac to je jasno,ali jos brdo puta treba da se osisa da bi bio jedan od najboljih..
                MESSI 10

                Comment


                • ...bolje driblere na sredini terena. Koji su to bolji dribleri?
                  On je jos daleko od svog vrhunca a vec sad moze igrati skoro svuda. Pa od Munira je dosta bolji.

                  Comment


                  • Na sredini? Brozovic, Modric, Perisic, Rakitic, lagano.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Na sredini? Brozovic, Modric, Perisic, Rakitic, lagano.
                      Brozovic i Perisic bolji dribleri od Alena?

                      Comment


                      • sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jedno je sigurno, teniser nikada nece biti upisan u registar izdajnika Hrvatske

                          Comment


                          • Originally posted by tenis View Post
                            Brozovic i Perisic bolji dribleri od Alena?

                            Comment


                            • Alen Jebeni Marez Halilović.
                              Last edited by goku; 28-01-16, 19:59.

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCONI View Post
                                Jedno je sigurno, teniser nikada nece biti upisan u registar izdajnika Hrvatske
                                Kako ne, njihovim rjecnikom Bosnjaka Halilovica sam pretpostavio Hrvatima Brozovicu i Perisicu. Cisti izdajnik.
                                Last edited by tenis; 30-01-16, 18:03.

                                Comment

                                Working...
                                X