Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iniesta i Ribery su onda i trebali pobediti, bez obzira na pomenuti dvojac.

    Comment


    • sta bi bilo kad bi bilo..
      MESSI 10

      Comment


      • To je ionako smehotresan nacin biranja najboljeg igraca Evrope. Znaci komican nacin glasanja.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Iniesta i Ribery su onda i trebali pobediti, bez obzira na pomenuti dvojac.
          Što Inijesta? Što je dao gol u finalu?

          Što Riberi? Što ne Roben?

          Comment


          • Originally posted by gokara View Post
            Što Inijesta? Što je dao gol u finalu?

            Što Riberi? Što ne Roben?
            Bolji je bio Ribery te godine od chokera, dok je Iniesta osvojio sve sto je i Messi, plus osvojio WC i cak sta vise resio finale.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Bolji je bio Ribery te godine od chokera, dok je Iniesta osvojio sve sto je i Messi, plus osvojio WC i cak sta vise resio finale.
              Čoker rešio finale, dao gol u 90., da je čoker jeste, ali te godine nije bio, a i bolji je od skarfejsa.

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Čoker rešio finale, dao gol u 90., da je čoker jeste, ali te godine nije bio, a i bolji je od skarfejsa.
                A ko mu je asistirao na tome, tj konacno mu omogucio da ne bude choker ? Plus, choker je bio zamena Krosu, wannabe najbolji igrac Evrope je morao da ceka da se neko povredi pre nego sto zaigra, pateticno.

                Comment


                • Ne mogu Roben i Riberi da se porede. Jedan je umjetnik, drugi robot. To sto Roben moze Skarface nikad nije i nikad nece moci. Pa evo i Gvardiola obozava Robena i kaze da bi mogao da igra u onoj Barsi, tu je kraj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ne mogu Roben i Riberi da se porede. Jedan je umjetnik, drugi robot. To sto Roben moze Skarface nikad nije i nikad nece moci. Pa evo i Gvardiola obozava Robena i kaze da bi mogao da igra u onoj Barsi, tu je kraj.
                    Da se razumemo ja vise volim stil Robena, plus igram levom nogom i volim da dribLAT kao on. Ali brate iako Ribery deluje kao robot, jbg meni i CR deluje tako roboticki, covek je igracina i u onom Jupovom Bayernu on je bio najvazni sraf. Masina od igraca. Daleko bitniji igrac u onoj taktici, vrsi presing dok ti noge ne otkazu. Iako je sam ume da bude staklen, barem je u tom periodu bio mnogo veci atleta.

                    Svaka mu cast na onom golu u finalu, ali pored tih lepih driblinga, ne znam sta on to moze vise da doprinesi ekipi od Ribery. Posebno kod Juppa. Pa on je te sezone odigrao svega 25 utakmica kombinavano u LS i Bundesu, a nije bio starter u barem trecinu. Najbolji igrac Evrope ?!

                    Comment


                    • Riberi je san svakog trenera, ne sumnjam sekunde u to, ali Roben je mudoviste, on je taj koji vuce, koji dobija ili gubi. Sve sto je izgubio mu se na kraju vratilo, ali mu sigurno to niko nije poklonio. Covjeka ubise povrede i opet ne gubi ns brzini, prodornosti, dje je sad Riberi? Pa on bi se penzionisao prije pet godina da je dozivio sve Robenove povrede.

                      Riberi je zvijer, bek mu i ne treba, drzace stranu sam, Roben je drugi tip, i sebican i nije pravi timsli igrac, i ima jednu nogu, i svi znaju u koju stranu ce da dribla i opet kao ovce trce za njim i nista mu ne mogu. Genije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je ranije strasno isao po zivcima zbog sebicluka. Znaci sve ono dobro sto je radio, padalo je u vodu upavo zbog sebicnosti. Retko ali retko sebican igrac, ne znam da li je ikada imalo igraca kao sto je on. Mozda nekih 2-3 igraca kroz istorju da su toliko dobri a u isto meri toliko losi, losi zbog sebicnosti.

                        Comment


                        • Turci kup igraju po ligaškom sistemu.. Danas sam tek provalio.

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Turci kup igraju po ligaškom sistemu.. Danas sam tek provalio.
                            Sto vise utakmica, sto vise namestaljka, vise para

                            Comment


                            • Bit ce najvbolji igrac na svijetu, vec je sad najbolji dribler:



                              Comment


                              • Pa mozes li za jednog Hrvata da govoris u nekom normalnom tj umerenom tonu. Zasto sve u superlativu ?

                                Comment

                                Working...
                                X