Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo se baš najbolje razumeli ali nije ni bitno.
    Drago mi je da čujem te vaše priče kao i magiju koja vas je očarala
    Ja cu reći samo ovo: Del Piero, Montero, Iualiano, Ferrara, Conte, Birindeli, Deschamps, Davids, Tudor, Pessoto, Zidane, Inzaghi...
    Mislim da su tada bili 8 čini mi se, jako loša sezona je bila. A i ćale je imao uticaja jer je gotivio Juve od 80-ih a još kad je Jugović došao. Eh taj Calcio, kako se to nekada gledalo.

    Kad kažeš Parma, ja se odmah njega setim. Ima ih još ali njega sam uvek strašno gotivio.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Nisu Indigo, ta losa sezona je dosla posle svetskog 98 .... jer se Sandro Macka povredio na celu sezonu. I to je bio psihicki jak udarac za ekipu, i ako je na polusezoni doveden maldi perspektivni francuski napadac Tijeri Anri i on je Lipiju igrao krilo ofanzivno, takozvanog wingera, obicno po levoj strani. Tada su napad sem Inzagija cinili Fonseka i jos jedna juznoamerikanac, ne mogu da se setim na vrh mi jezika i on je doveden iz Spanije da popuni rupe. A mladi talentovani Anri je na kraju te sezone prodat Arsenu Vengeru
      A btw i u toj neuspesnoj sezoni se stiglo do polufinala LS i izgubili od Mancestera u onom cudnom dvomecu. To je bilo prvi put posle 3 godine da Juventus ne igra finale LS (znaci 3 godine uzastopno se igrala finala i cetvrta polufinale - kakav je to kontinuitet bio).
      A ova ekipa o kojoj ti pises je sezona ili dve kasnije .... (vecina igraca je igrala obe ako ne i svi koje si naveo)

      Nisam imao mira, dok ga nisam izguglao: Esnajder je u pitanju. Huan Esnajder, doveden iz Espanjola.
      Last edited by Sandugp; 21-12-15, 11:54.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment




      • Biće borbe za to četvrto mesto koje vodi u LŠ...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nisu Indigo, ta losa sezona je dosla posle svetskog 98 .... jer se Sandro Macka povredio na celu sezonu. I to je bio psihicki jak udarac za ekipu, i ako je na polusezoni doveden maldi perspektivni francuski napadac Tijeri Anri i on je Lipiju igrao krilo ofanzivno, takozvanog wingera, obicno po levoj strani. Tada su napad sem Inzagija cinili Fonseka i jos jedna juznoamerikanac, ne mogu da se setim na vrh mi jezika i on je doveden iz Spanije da popuni rupe. A mladi talentovani Anri je na kraju te sezone prodat Arsenu Vengeru
          A btw i u toj neuspesnoj sezoni se stiglo do polufinala LS i izgubili od Mancestera u onom cudnom dvomecu. To je bilo prvi put posle 3 godine da Juventus ne igra finale LS (znaci 3 godine uzastopno se igrala finala i cetvrta polufinale - kakav je to kontinuitet bio).
          A ova ekipa o kojoj ti pises je sezona ili dve kasnije .... (vecina igraca je igrala obe ako ne i svi koje si naveo)

          Nisam imao mira, dok ga nisam izguglao: Esnajder je u pitanju. Huan Esnajder, doveden iz Espanjola.
          Jeste, al meni to sve nekako kroz maglu sad. A sećam se sigurno i dve, tri sezone ranije al ne baš svega. Kažem kroz maglu.
          Šta će kome Anri ko da je to neki kvalitet
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Serie A devedesetih je bila svijet za sebe. Nikad se tako nesto nece ponoviti. Koliko sam samo puta isao u Udine gledati sve te majstore...

            Comment




            • Koliko je njemu lose

              Comment


              • Ali koliko ogledala sunce ti poljubim!
                Ili je ogledalo ili je materijal visokog sjaja sto mu dodje na isto.

                Comment


                • Ronaldinjo malo pre objavio na tviteru

                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Arsenal je po talijanskom medijima zapoceo pregovore oko Brozovica. Marcelo je majstor i u svakom sistemu moze igrati sli bas bi mu Arsenal savrseno odgovarao.

                    Comment


                    • 30 najboljih golova hrvatskih (naravno ) igraca u ovoj sezoni:



                      Stvarno se ima tu sta za vidjeti. Po meni nema jednog od lijepsih (od Halilovica protiv Espanyola):
                      Last edited by tenis; 27-12-15, 15:37.

                      Comment


                      • Al Brozović spremi tri jednaka gola! Kakav vezni red ima Hrvatska: Modrić, Rakitić, Kovačić, Pašalić, Badelj, Brozović, Halilović!!!

                        Comment


                        • Veza i napad top 5 Evrope u drustvu Njemacke, Spanjolske, Francuske i Belgije. Talijani, Englezi, Portugalci i Nizozemci nemaju takvu vezu ali zato imaju puno bolju obranu.
                          Mi "samo" da stavimo Lovrena, Jedvaja i Vrsaljka umjesto obih sa istoka Evrope i mozemo i do kraja. Ovako ispadamo u osmini . Eventuano cemo biti prvi u grupi pa ispadamo u 4-finalu.
                          Samo sto Corluku nece vaditi jer on je kao lider a to sto ne moze igrati na nivou svaka 4 dana jer ima potrosene pete i 10 kila viska nema veze. Nema Cacic tu hrabrost da njega stavi na klupu. Vida ni pod razno ne bi smio igrati. Najveca rupa i kiks igrac. Srna jos moze pored Vrsaljka. Samo da Lovrena stave umjesto Vide i vec smo dosta bolji. Jedvaj i on su puni snage i tempa.
                          Last edited by tenis; 28-12-15, 11:16.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post


                            Biće borbe za to četvrto mesto koje vodi u LŠ...
                            Ne bi mi bilo žao da prem izgubi to 4 mesto,sami su krivi,mislim gotivim ja prem i sve to al tebra,Junajted,Arsenal,Čelzi bruka živa,nema tu nekih opravdanja i ne samo oni,WH i Sautempton se nisu ni kvalilfikovali ove godine za LE,kontam da im to takmičenje ništa ne znači ali mogli su bar klincima da daju priliku ionako kukaju kako nemaju svoje B ekipe

                            Doduše neće tako uvek biti,oporaviće Junajted i ostali kad tad,Siti mora nekad da ubode sa trenerom al za ovo brukanje po LŠ i LE nema opravdanja,promašeni transferi,promašeni treneri,taktika,pasivnost na tržištu...
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Kakav orgazam i osmeh na licima gradjana Krakova kada se pomene majstor.

                              sigpic

                              Comment


                              • Grbavica škola fudbala

                                Comment

                                Working...
                                X