Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Modric je u vecini velikih utakmica Reala zakazao.Ja ne kazem da nije klasa samo u mojim ocima nije i sta cu ja.Moze svako zivi na svijetu da kaze da je najveca moguca klasa,ali ja protiv sebe ne mogu.Evo sad u Klasiku ja sam ga pljuvao jedan od najgorih na terenu sigurno....svaka njemu cast,ali on meni nije taj i gotovo.Naravno moje misljenje nije nikakav aksiom i vrlo je moguce da ja grijesim,ali kad god sam cekao da i ja vidim to nesto specijalno od njega on je zakazao.Npr dosta utakmica vase repke sam gledao i iskreno nisam nikad bio impresioniran njime toliko u tom okruzenju

    Mandzo je igrac koji je krvavi radnik,ali veoma zavisan igrac.Tj malo sta on moze sam da napravi i sve mora ekipa da pripremi za njega.Procitaj bilo koji forum navijaca Patetika,a i evo sam po sjecanju uzmi i vidjeces da je to najgori spic te ekipe u posljednjih pa sigurno 20-ak godina

    Svaka mu cast za Bayern odigrao jednu odlicnu sezonu,ali definitivno ta ekipa je tako jaka bila da bi se svaki spic tu snasao
    Jest da si u pravo do negde al sta bi mogao modirc sam u sredni u el klasiko kad negovi partneri u veznom redu nisu radili posao kao sto treba... Kroos je celosno otstutan a i james je u mislimia bio napad, nije bio koordinacije i nije bilo dovoljna dobra kretna, ako vec znamo da ronaldo i benzema se ne vracaju da pomogne da oduzme loptu protivnika... Modric koliko je mogao trudio se ali nije uspeo... Ali pogledaj mec so sahtiorom i vidi kako je tada odigrao....

    Dok mandzukic previse temperamentan igrac previse provocira slican kao costa, i on dok je igrao u bayern naravno da je tresao mrezu kada svi su radili za njega... Godinama unazad mozes zaprimetiti ko kod da igra u spicu kod bavaraca trese mrezu (klose, pizzaro, gomez, muller, evo sad lewandovski)... Dok u juventusu vidi se koliko je negova klasa, nema ga, i ovaj gol sto je sad postigao protiv city je bio vise faul u napadu
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • To ocito samo ti vidis. Skrenuli smo sa teme ali... Modric je poseban igrac koji vodi cijelu igru svakog tima u kojem je igrao. Sa njim su uzeli LP i bili prvi u ligi na jesen, kad se on ozlijedio potop. Kako to da je najomiljeniji igrac Realovcima kad svaki put zakaze!?
      Mandzo je imao skoro 3 kompletne vrhunske sezone a ne jednu (22+26+20 samo klubovi). Plus proljece 2012-e kad je zabio 10 golova u zadnjih 10 kola. To je taman 3 godine vrhunskog nogometa u 3 kluba i 2 lige plus repka.
      Last edited by tenis; 27-11-15, 22:56.

      Comment


      • Jos nesto, ne gledam igrace ko je koliko kompletan nego ko zabija u velikim utakmicama (plus uopce naravno). To su igraci koji imaju karakter i ne boje se izazova a ne Higuain i Gomez koji nikad nisu zabili kad je bitno.
        Nije ni Inzaghi bio kompletan pa je bio kralj. Kalinic je kompletniji od Mandze pa nije njegova klasa.

        Comment


        • Onaj Bayern se dosta oslanjao na grint i presing, tu je Mandzukic bio jedan od boljih ako ne i najbolji u Bayernu, a i svetu. To je kod njega nestalo, a uvek je bio limitiran ko tereasa.

          @stewanoskipp

          Ma kakav faul avetinjo Vise je bilo lose postavljanje Otamendija i nije mogao da ispravi to, pa je futan pao cekajuci da mu se sudija smiluje i ceo svet ne vidi da je ispao kao neki papak.

          Comment


          • Mandzo je bio daleko najbolji u presingu na svijetu. Nisam ga bas gledao ove sezone ali ima tek 29 godina, ne vjerujem da je bas izgubio na trci. Mozda je to zbog problema sa ozlijedama.
            On jeste limitiran ali kakve to veze ima kad u dvije velike utakmice ove sezone on u pobjedama zabija 2 od 3 gola. A cak je van forme, to je taj karakter. To Higuian moze samo sanjati.
            Njemu za te golove ne treba nikakav presing vec dobar centarsut. Sa presingom je vec opak. Takodjer di god je igrao timovi su mu osvajali trofeje a on je bas rjesavao te utakmice.

            Comment


            • Originally posted by tenis View Post
              Mandzo je bio daleko najbolji u presingu na svijetu. Nisam ga bas gledao ove sezone ali ima tek 29 godina, ne vjerujem da je bas izgubio na trci. Mozda je to zbog problema sa ozlijedama.
              On jeste limitiran ali kakve to veze ima kad u dvije velike utakmice ove sezone on u pobjedama zabija 2 od 3 gola. A cak je van forme, to je taj karakter. To Higuian moze samo sanjati.
              Njemu za te golove ne treba nikakav presing vec dobar centarsut. Sa presingom je vec opak. Takodjer di god je igrao timovi su mu osvajali trofeje a on je bas rjesavao te utakmice.
              Problem je što Juve igra svaku 32 utakmicu presing, uglavnom je to poziviono 3-5-2.

              Comment


              • Pašalić>Iniesta

                Comment


                • ma kakav crni mandzo proslu sezonu je bio krs u atletiku, zato je i dobio svoje
                  sve je to ok kao fajter ovo ono dao golove realu ali lik kanta, dobar je ako imas prespremna krila i vrsis dosta pritisak na protivnika sam da ce napraviti nesto nece
                  nemoj neko da vrijedja pipitu, covjek je otac
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Ti ako se ne varam navijas za Atletico tako da znas i sam koliko je to ogranicena persona

                    Sve je vise fanova spica istinskoga
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Gotivim Mandzu jos iz Bayerna gde je bio ubitacan ali ne moze covek u istu recenicu sa Pipitom... Klasican fox in the box sto bi rekao Brajko i nista vise od toga... Ima srce, daje 100% uvek i zna da se pozicionira, time nadomesti svoj nedostatak sto se tice brzine, driblinga i generalno talenta

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Mandzuka je kao korov. Tu je da smeta, a ima ga svugdje.

                        Mandzuka daje golove jer se nadje u prvo vrijeme na pravom mjestu i dobije laganicu da zakuca u mrezu, nesto tipa Pipo Inzagi, al tesko da moze i u isti recenicu sa Inzagijem.

                        Sasvim solidan fudbaler, za jedno drvo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jednostavno postoje razliciti kriterijumi i ocekivanja za igrace. Kad pitam nekog sta to fali Iguainu, kazu pa nije dao gol u finalu SP. Eto koliko je velik.

                          Brkamo pojmove totalno. Mandzukic kad da 15 golova dizu ga u nebesa, za Pipitu se to smatra underperforming.
                          sigpic

                          Comment


                          • Drvo ide na svako prvenstvo i svjetski je prvak. Kad bi bilo vise takvih drva i nogomet bi ba ovim prostorima bio bolji...
                            Covjek je zabio valjda u svakom finalu u kojem je igrao. Koga briga za umjetnicki dojam kad on donosi trofeje. Igraci se gledaju po trofejima i nikako drukcije. Higuaina smo vidjeli u finalu SP jad se obrukao.
                            Navijaci Bayerna dan-danas zale sto je otisao. To je bajbolja ocjena Mandze.
                            Last edited by tenis; 28-11-15, 13:25.

                            Comment


                            • Ne zale navijaci Bayerna ni malo sto je otisao Mandzukic... ma nemoj zajebavat, odigrao je on fantasticnu sezonu za Bayern kad su osvojili LP, ali pored onakve masine Heynkesove bilo koji napadac bi punio... Pizaro ako se ne varam u ligaskoj utakmici dao 5 gola...

                              Lewandowski,Miler i Iguain naravno imaju fudbal u malom prstu za Mandzukica...

                              Mandzukic zna da da gol glavom i na prazan gol.

                              Dybala i Morata po meni 3 puta jaci igraci.

                              To sto je davao golove na vaznim utakmicama... davali su i Flecer i John Oshea, pa nisu bolji igraci od Skolsa i Ferdinanda..

                              Comment


                              • Meni je najjaca floskula daje kad je bitno,a sta ovih 13 utakmica sto covjek rijesi to je nebitno
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X