Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Šta to onda znači, da se Suki nije znao loptati dok nije prešao u Barsu
    Suarez je bio odlican u velikom klubu, Napoli to nije.

    Originally posted by Ser Gagi View Post
    Eto Iguain prosek a Kalinic i Mandzukic bolji... Isto tako i Perisic bolji od Rakitica, malo sutra, sta covek prica..
    Mandzukic je svjetski prvak i bio je prvi strijelac ekipe i zabijao je najvaznije golove, ovaj nije nista od toga postigao.
    Za Perisica cijela Hrvatska upravo govori da je najbolji u repki.
    Rakitic se jednostavno savrseno uklapa u ovoj formaciji i na ovoj poziciji.
    Last edited by tenis; 27-11-15, 20:38.

    Comment


    • Ma svi iz Hrvatske su najbolji na svijetu

      Pipita rijesio manje ili vise sve utakmice Napolija ove sezone

      Lazio,Juventus,Fiorentina,Milan,Udinese,Palermo,Ch ievo samo padaju redom i ne stajemo...
      Last edited by AK47; 27-11-15, 22:04.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mandzukic je toliko beskoristan na terenu da se opisati ne moze, onaj grint sto je imao je izgubio, barem kod nas. Kontam daje on gol, a vala i promasuje, em slabo nesto sebe dovodi u priliku za gol, lose kretanje. Sa loptom je nikakav, kad baci prvom igracu loptu, pevam od radosti. Morata klasa iznad njega.

        Perisic se nije bas pokazao onako kako sam ocekivao, iako duplo brzi od Jovetica, muci se sa pretrcavanjem i driblanjem, dok crnogorac sve to radi kao od sale.

        Rakitic je klasa za sebe. Modric i Rakitic najveca imena u vasoj repki, ovi ostali ni blizu tog nivoa.

        Comment


        • Pa neko vece kad udje Alvaro koja renesansa za sve ljubitelje fudbala.Ne kazem ja sad je Mandzo neka propalica,ali zlo koliko limitiran lik do je Alvaro genije i samo da izbaci te bubice top spic ce da bude sumnje nema jer je radnik samo takav,a klasu ima u nogama nema govora

          Ali porediti nekakve kvazi pojave sa Gonzalom Higuainom je meni vic samo po sebi

          Cuj Kalinic taj 15 golova u karijeri nije dao,a igrao u prosjecnim ligama i ekipama vecinom
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma svi iz Hrvatske su najbolji na svijetu

            Pipita rijesio manje ili vise sve utakmice Napolija ove sezone

            Lazio,Juventus,Fiorentina,Milan,Udinese,Palermo,Ch ievo samo padaju redom i ne stajemo...
            Covjece da li je moguce da ti bas sve svodis na nacionalnu pricu?
            Zasto onda "podcjenjujem" Rakitica ako je to tako

            Ocekujem da cu sad dobiti ban iako ne znam zbog cega. Ovdje neki mogu pisati sta hoce a neki nista.

            Comment


            • Ma ono, dobar je Kalinic, ali to je to, dobar je. Slegnes ramenima i kazes pa dobar je, nije los. Nema tu nikakve klase. Cuj on pretrcava, iznosi loptu sa centra, dribla, daje golove, uposljava...

              Comment


              • Neces dobiti ban naravno jer nema razloga...

                Meni je Rakitic uvijek klasa bio cak i dok su ga neki nipodastavali kad je tracio svoj talenat,ali pravi je igrac za mene uvijek bio jos dok je klosario sa Zlatanom Bajramovicem i Mladenom Krstajicem u kafanama po Njemackoj...pitanje je koliko si ti pratio tog momka tada

                Modrica nikad ocima mogao nisam iskreno kao igraca,precijenjen meni uvijek bio i ne mogu protiv sebe.Dosta je on nadmasio ono sto sam ja mislio da ce,ali nikad on nije odskocio koliko se prica

                Kalinic prosjek mada ove sezone dobar,Mandzo nabijen nogom iz Bayerna,a potom i iz Atletica gdje se vidjelo koliko je limitiran.Ove sezone isto tako Mandzo ograda teska dok je Higuain genije koji istina nije psihicki najjaci igrac,ali otac fudbala evo ove sezone zakucava svaku sam minutu pogledao mog ljubimca

                Proto,to on opisuje Higuaina ne Kalinica hahaha...evo samo uzmi pogledaj golove Pipite ove sezone i jasno ti je kakva je to masina
                Last edited by AK47; 27-11-15, 22:18.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Perisic igra lose u Interu (doduse tamo su svi losi uvijek) ali u repki gazi.
                  Sad je odigrao odlicno. Nisam gledao ali sam vidio gol i sanse kao ocjene u talijanskim novinama. Tako da je nekima skroz iskrivljena realnost.
                  Kalinic je dosad bio u prosjecnim timovima ali sada su njih dvojica podjednaki (10 vs 9 u golovima).

                  Comment


                  • Originally posted by tenis View Post
                    Perisic igra lose u Interu (doduse tamo su svi losi uvijek) ali u repki gazi.
                    Sad je odigrao odlicno. Nisam gledao ali sam vidio gol i sanse kao ocjene u talijanskim novinama. Tako da je nekima skroz iskrivljena realnost.
                    Kalinic je dosad bio u prosjecnim timovima ali sada su njih dvojica podjednaki (10 vs 9 u golovima).
                    Pogledaj ti kad daje golove Higuain i koliko su bodova donijeli njegovi golovi i vidjeces gdje je razlika
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nisam ja ni rekao da je Kalinic klasa iako ako ovako nastavi to ce postati sifurno. Vas sad citam da ga Mourinho navodno zeli.
                      Recimo Dzeko je daleko bolji igrac od Higuaina, tj. zabija vazne golove.
                      Ne podnosim igrace kojih nema u velikim utakmicama. Ro su nikakvi igraci.

                      Comment


                      • "Trenutno smo na vrhu, ali sezona je duga. Bitno je ko će na kraju biti prvi, a mislim da između nas, Intera, Napolija, Fiorentine i Juventusa nema favorita", između ostalog je izjavio Džeko, koji je smatra da su Gonzalo Higuain i Miralem Pjanić najbolji igrači Serije A. "Postoji nekoliko vrhunskih igrača u Napoliju, ali Higuain je najbolji. On i Miralem Pjanić su najbolji igrači Serije A".
                        Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/dzek...erije-a/174943
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Dal je moguce da radis sporedbu izmedzu pipita i kalinica ma daj kalinic davao neke golove nebiten u onoj mafijaskoj ligi za dnipro, a evo sad igra vo jos jednu takvu ligu koju za razliku od prosle malo bolja On daje golove za fiorentinu i u evropi ali tko su ti timovi? bologna, empoli... svakako dao on i tri komada interu ali nista vise od toga...
                          Dok vidi higuain, on dao je golove na puno bolji timova i tezi utakmica i resio istih (juve, lazio, fiorentina, milan je napravio dobar pas) a 100% sam siguran da ce postici gol i ovaj vikend u derbi so interom... Covjek ima veliki instikt i zna se postaviti, a kad jos ekipa radi za njega i on ima otvorene ruke da radi sta god zeli onda mozes zamisliti sta bi sve mogao... U realu je bio pod pritiskom i uvjek se borio so benzemu i cr za mjesta i lopte ali evo sad u italiju pokazuje sav svoj kvalitet kao sto radi morata
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Samo kad se setim na ovome covjek je tad usao pri kraj utakmice i nije proveo ni vise od 10tak minuta i odma odradio sledece:



                            Svaki komentar je suvisan
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Gledaj, cijeli svijet kaze da je Modric svjetska klasa. Evo sad ga dizu u Spanjolskoj nakon ove tekme Reala. Najomilkeniji je igrac Realovim navijacima a i medijima.
                              Na San Siru sam gledao ITA vs HR i covjek je bio 3 klase od svih na terenu, niko mu nijd bio ni blizu. Poslije utakmice su svi Talijani sa kojima sam razgovarao slinili na njega i pricali kako je trebao doci u Inter.
                              Kalinic je recimo kompletniji od Mandze ali je losiji igrac. I dosta mu sansi treba. Treba ga vidjeti kakav ce biti u vecim utakmicama.
                              Naravno da je Higuain puno vise postigao, to svi vidimo, ali govorim za ovu sezonu.
                              Kalinic je sad hit igrac u Italiji. Ne izmisljam ja te stvari nego to pisu mediji. Sad vidim da je Higuaian u ovoj sezoni odlican.
                              Mandzo je zabio 50 golova u dvije sezone u Bayernu. Bayern bez Mandze nije uzeo LP. U peakticno prvoj polusezoni je zabio 20 golova za Atletico, poslije su dosle ozlijede, Torres i svadje sa trenerom. Od tada je stvarno slab ali do tada uvijek covjek odluke.
                              Last edited by tenis; 27-11-15, 22:44.

                              Comment


                              • Modric je u vecini velikih utakmica Reala zakazao.Ja ne kazem da nije klasa samo u mojim ocima nije i sta cu ja.Moze svako zivi na svijetu da kaze da je najveca moguca klasa,ali ja protiv sebe ne mogu.Evo sad u Klasiku ja sam ga pljuvao jedan od najgorih na terenu sigurno....svaka njemu cast,ali on meni nije taj i gotovo.Naravno moje misljenje nije nikakav aksiom i vrlo je moguce da ja grijesim,ali kad god sam cekao da i ja vidim to nesto specijalno od njega on je zakazao.Npr dosta utakmica vase repke sam gledao i iskreno nisam nikad bio impresioniran njime toliko u tom okruzenju

                                Mandzo je igrac koji je krvavi radnik,ali veoma zavisan igrac.Tj malo sta on moze sam da napravi i sve mora ekipa da pripremi za njega.Procitaj bilo koji forum navijaca Patetika,a i evo sam po sjecanju uzmi i vidjeces da je to najgori spic te ekipe u posljednjih pa sigurno 20-ak godina

                                Svaka mu cast za Bayern odigrao jednu odlicnu sezonu,ali definitivno ta ekipa je tako jaka bila da bi se svaki spic tu snasao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X