Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Covek je igrao za Barcu,Real,Inter i Milan...car $#^%RT $#^%RT


    Ali ono sto je on radio,mislim da niko od napadaca u skorije vreme nece moci...Klasa &+I}\






    Ronaldo - The Legend Of Brazil
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Dovidjenja Ronaldo! +-*^%*

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Najbolji napadac kog sam gledao,El Fenomeno jedan jedini. &8@^J &8@^J &8@^J

        Za sve danasnje jace spiceve je covek institucija. &+I}\
        sigpic

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Otisao je verovatno najbolji napadac koji je ikada igrao fudbal. &+I}\
          Iako je postigao mnogo, povrede su ga sprecile da postigne jos vise u karijeri. Da njih nije bilo mislim da bi danas mogli da kazemo da se povukao najbolji igrac svih vremena.
          Ono sto je on pokazao dok je igrao u Barseloni, mislim da je to najbolje sto je jedan igrac prikazao u jednom vremenskom periodu.


          Nedostajaces nam majstore! //h*svb &8@^J &8@^J &8@^J

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            Jedini i pravi RONALDO !!

            Mnogo toga je uradio, ali mi je u secanju ostala prijateljska utakmica Evropa - Ostatak Sveta .. Kako su on i Batistuta nagrdili Zidana, Figa, Bekama i ostale ... +*@WT*48* &8@^J

            Comment


            • Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Ma samo da niko ne umre,sve ostalo cemo zanemariti,al kako je krenulo sta nas sve nece zadesiti $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  Radi Ronalda sam zavolio fudbal,jedan od glavnih krivaca.
                  Sjecam se koliko sam nosio njegov dres,svi zivo su ga imali.
                  Mada mi je zao sto su ga povrede sprecile da pokaze svoj maksimum.
                  Njegova bicikla ce ostati nepravazidjena,tako lako i jednostavno je to radio.
                  Legenda!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    Imao je on povreda ali posle one pauze od skoro 2 godine i fenomenalno odigranog SP on je odigrao jos jednu dobru sezonu u Realu i poceo da se zajebava.Od 2003 nista specijalno nije igrao.Znao je tu i tamo da odigra dobro ali nije od tada bio konstantan.Naravno,ono sto je do tada uradio je brutalno i jedinstveno. &8@^J &8@^J &8@^J
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Morati: "Ronaldo najbolji napadać"
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment





                      • Partizan je na 52. mestu a Zvezda na 66. mestu.


                        http://www.iffhs.de/?3d4d443d0f04390...ec70aeedbc871a
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          pozdrav svima, novi sam na forumu
                          da i ja kazem nesto na tu temu:
                          najbolji nogomet je vidjen od ronalda kad je igrao za barcu. nevjerovatan je bio od svoje 17. brazila i psv-a do barce. u italiji su ga skrkali ali i dalje je bio jedan od top spiceva. drugi je ronaldinho, podjednaki su cristiano i messi.

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Dobrodosao na forum,dada @(*6sd$%
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              Pozdrav dada i dobrodosao,da te ovdje pozdravim kad vec nisam u teniskom pdf-u h5g6k8
                              Definitivno,ono sto je radio u Barsi je bilo nenormalno,potom i u Interu odlican,a onda na red stizu povrede,vratio se,igrao dobro i za Brazil i za Real,ali nikad vise nije dosao do nivoa iz Barse,nikad,ko zna sta bi bilo kad ga povrede nisu usporile,ali ide u legendu i pored mnogo problema...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=Vladan link=topic=2901.msg248806#msg248806 date=1297720798]
                                Pozdrav dada i dobrodosao,da te ovdje pozdravim kad vec nisam u teniskom pdf-u h5g6k8
                                Definitivno,ono sto je radio u Barsi je bilo nenormalno,potom i u Interu odlican,a onda na red stizu povrede,vratio se,igrao dobro i za Brazil i za Real,ali nikad vise nije dosao do nivoa iz Barse,nikad,ko zna sta bi bilo kad ga povrede nisu usporile,ali ide u legendu i pored mnogo problema...
                                [/quote]

                                hvala i pozdrav i tebi
                                u prvoj sezoni u interu je bio odlican, pa su dosle povrede. ono sto je u barci radio je neponovljivo.

                                Comment

                                Working...
                                X