Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledajte Sporting ako hocete gledati mlade talente, zlo je kako igra mali Halilovic. Vec sad bi i u Barci radio razliku. Za Munira i Ronalda Pele.
    Prosto ne mogu vjerovati kako je eksplodirao. Spanjolci pisu novi Messi i Zlatna Lopta. Prosto da covjek ne vjeruje...

    Comment




    • FIFA president Sepp Blatter has been provisionally suspended for 90 days.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post

        Ali koliko Belgija ima strasnih igraca, fakat da ti pamet stane .
        Zaboravio sam da ti odgovorim
        Istina je da na papiru imaju baš jaku repku s tim da moram da izdvojim atmosferu u njihovom timu,sve mi deluju kao neka dečurlija na exkurziju,gledao u par navrata neke gluposti koje kače po instagramu,tviteru kao klinci su(što u suštini i jesu),ne znam kad će ta ekipa da sazri jer ne vidim da su ostvarili neki ogroman napredak u zadnje dve godine,ostalo je sve samo na tome da relativno lako prolaze kvalifikacije a kako u svom timu imaju par jakih igrača to i nije neki veliki uspeh. Fali tom timu dosta iskustva,mnogo oscilacija imaju...čini mi se da kasvetnog beka nikako da nadju a to mi je jako bitno,kad već imaju one panjeve u napadu,da ubaci koju loptu
        Last edited by saburo sakai; 08-10-15, 13:23.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • http://www.sportske.net/blog/marko-r...ce-239834.html

          Comment


          • Diadora kopačke, lopta nešto bolja od specijalke iz Pirota su bili nešto uobičajeno.
            I dan danas ih imam iz nostalgije i nosim ih kad treniram ove moje momcice
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • 100 puta istina... Fudbal je imao dusu ,sada je vec dugo vise nema .Sada ima sto kaze autor teksta samo statiasiku u kojoj svaki igrac igra za sebe
              i u danasnje vreme prosecni igraci igraju za velike pare ..
              GIFSoup

              Comment


              • Evo majstora (jos tu fali pola toga):

                Last edited by tenis; 11-10-15, 09:11.

                Comment


                • Mali je strava igrač, fascinira koliko majstora u veznom redu ima hrvatska reprezentacija! Modrić, Rakitić, Kovačić, Halilović, pa mladi Ćorić, Balić, Vlašić!

                  Comment


                  • Originally posted by Mostovoy View Post
                    Mali je strava igrač, fascinira koliko majstora u veznom redu ima hrvatska reprezentacija! Modrić, Rakitić, Kovačić, Halilović, pa mladi Ćorić, Balić, Vlašić!

                    Da. Dva igraca Reala i Barcelone (Halilovic je na posudbi ali ovom igrom mozemo reci da je igrac za Barcelonu). Ova 3 klinca su isto odlicna.

                    Comment


                    • Originally posted by Mostovoy View Post
                      Mali je strava igrač, fascinira koliko majstora u veznom redu ima hrvatska reprezentacija! Modrić, Rakitić, Kovačić, Halilović, pa mladi Ćorić, Balić, Vlašić!
                      Originally posted by tenis View Post
                      Da. Dva igraca Reala i Barcelone (Halilovic je na posudbi ali ovom igrom mozemo reci da je igrac za Barcelonu). Ova 3 klinca su isto odlicna.
                      Fenomenalni su ti mladi hrvatski igrači.

                      Ali nisu ni ovi loši:

                      Comment


                      • Nisu losi,ali vise kao tim Gojko nego ovako individualno...imao sam priliku licno da se uvjerim izmedju svih na Balkanu Hrvati rade daleko najbolje i zbog toga im izlaze ne dobri igraci nego majstori i svaka im cast na tome
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Nisu losi,ali vise kao tim Gojko nego ovako individualno...imao sam priliku licno da se uvjerim izmedju svih na Balkanu Hrvati rade daleko najbolje i zbog toga im izlaze ne dobri igraci nego majstori i svaka im cast na tome
                          Mislim da će Rajković, Gajić, Milinković, Maksimović, Živković i Šaponjić iz te ekipe plus Jović biti ekstra igrači. Imaju jedan plus u odnosu na ostale, a to je da su oni već sada svetski šampioni, a to je jako bitno za njihov karakter. To mladi hrvatski igrači nemaju, a teško da će ikada i imati.

                          Hrvata nigde nema u mlađim kategorijama. Veliki talenti, a ne pamtim kada su se plasirali na neki završni turnir. Srbija je tu daleko ispred svih regionu. Evropski šampioni 2013., svetski šampioni 2015. Ne mogu se bez talenta i individualnog kvaliteta postizati takvi rezultati. Nije to samo tim u pitanju.

                          Što se tiče seniora, Hrvatska već skoro 20 godina nije prošla grupu na SP. I šta im vrede ti veliki igrači kad već 20 godina ne mogu izaći iz grupe. Pretpostavljam da se oni ne zadovoljavaju samim plasmanom na SP. Kao što se ni ja ne zadovoljam samim plasmanom Srbije na SP. Doduše nama ni to ne uspeva, ali opet bili smo na dva od poslednja tri SP i to smo se plasirali kao prvi u grupi jednom ispred Španije, a drugi put ispred Francuza.

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Fenomenalni su ti mladi hrvatski igrači.

                            Ali nisu ni ovi loši:

                            Ne znam kakvi su ali znam da niko od njih ne rastura u ligi kao sto je Primera.
                            Iskreno me cudi kad vidim di igraju. Onaj Zivkovic je jako dobar i mogao bi postati vrhunski igrac. Savic je vjerujem isto dobar jer Lazio s njim u timu ostvaruje dobre rezultate. Ostale nisam nikad gledao.
                            Ali znas i sam da je Basta recimo rasturio kao klinac protiv Modrica a sad ih usporedjivati je teska uvreda za Luku. Vi izbacujete obrambene mi ofenzivne. Makar mislim da su vasi ofenzivci soliidni ali fali vam 10-ka. Mitrovic je recimo jako dobar (jako me podsjeca na Mandzu samo je malo losiji i vise destruktivniji) i moje je misljenje da ga sto prije trebate upariti sa Zivkovicem.
                            Last edited by tenis; 11-10-15, 15:45.

                            Comment


                            • Imamo razlicite poglede na materiju

                              Sto se tice seniora ok mozda nije toliko bajna situacija,ali se oni vecinom plasiraju na velika takmicenja za razliku od Srbije u ovom slucaju.Ja ti pricam o generacijama koje ce tek da izlaze i koje su u formiranju i vidjeces kakve ce Dinamo tek klase da izbaci zapamti me Gojko i citiraj slobodno.Srbiji svaka cast nije mala stvar prvak svijeta,ali meni je draze da A repka dobije jednog ili dva ekstra igraca nego te titule u mladjim kategorijama koje na kraju krajeva i ne vrijede mnogo u kasnijem razvijanju igraca...

                              Sta briga Corica,Pjacu ili Halilovica(pa cak i Kovacica koji igra u Realu) sto nisu bili prvaci svijeta kad su to sve vec sada ekstra igraci.Pjaca ide za 15-20 miliona lagano i bice odlican jer vec sada to jeste itd.Svaki skaut ti kao mjerodavniju stvar uzme partiju Pjace i Corica protiv Arsenala nego jedno osvojeno prvenstvo za mlade razumijes

                              Eto Srbija je kako sam kazes bila prvak Evrope i ko je od tada najbolji igrac te ekipe i je li napredovao u ove dvije godine ja te pitam?...Mitrovic nije odmakao mnogo evo ja na prvu.I jos jedno pitanje ko je iz tog prvaka Evrope sada dokazani igrac A tima Srbije?
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ne mozes ocekivati 6 extra klasa u jednoj generaciji. Uvijek su bile takve najave i nikad se nije desilo. I Basta je bio evropski viceprvak, Modric nije ni igrao pa vidi ih sad...
                                Nasi nisu pridavali nikakav znacaj mladjim selekcijama vec su odmah plasirali te igrace u A tim. Tj. Mamic je plasirao da ih proda. Prije par godina generacija 1991-e su bili treci juniori u Evropi pa ih sad nema nigdje (samo Kramaric)
                                Za sve na svijetu osim 6-7 najjacih reprezentacija je veliki uspjeh kad se plasiraju na neko prvenstvo. A tek od proslog prvenstva nasi igraju u najjacim klubovima. Subasic, Lovren, Kovacic, Brozovic, Pasalic, Perisic, Halilovic, Pjaca, Kalinic i Badelj jos uvijek napreduju.

                                Comment

                                Working...
                                X