Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni od pocetka taj FFP smesan i prica za malu decu, ali bih voleo na ovom primeru da vidim dokle ce ici, i da li ce stvarno ici neke novcane kazne, strozije, a sumnjam da ce bilo ko od klubova biti isteran iz UEFA takmicenja.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa eto ako se nešto uopšte desi, možda se desi neka novčana kaznica i to je to, što je apsurd kada su u pitanju Siti i PSŽ jer im je budžet ekvivalentan sa beskonačnošću.

      Comment


      • Originally posted by conviction11 View Post
        Legendica. Mark Viduka, Alan Smit i on, kakav je to trio bio Lidsa

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=839188

          Ja ne mogu da verujem da je ovo istina sto citam. Jel moguce da ste toliko prodali dusu za pare? Kako bih vam zabranio posle ovoga da zivite u Brazilu.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Odlicna reklama!

            Comment


            • Tim U17 Engleske pobedio na penale Holandiju u finalu evropskog prvenstva za taj uzrast. Dosta talenata ovde ima, prvi Izzy Brown iz Chelsea, a onda i Ledson iz Evertona.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Craig Bellamy has announced his retirement from football.
                Last edited by ognjen; 22-05-14, 17:24.

                Comment


                • Ooooooooo Il Capitano!

                  Prenos na SK1

                  Mnogo epizodista u Interu Dabo, Ze Maria, D. Badjo, Karbone, Suazo itd. Mada Suazo je odličan za ovakve mečeve
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • http://mondo.rs/a701963/Sport/Fudbal...-sampiona.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hitno mi treba jedan podatak, lista potrosnje para na transfere u poslednji deset godina u engleskoj PL, moze od 2000 na vamo, negdje sam to vidio sada ne mogu naci, moze neko naci, bice like
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Mogu ti pomoci u smislu da sam ja to postavljao, ali gde i kada tacno toga se ne secam.

                        Comment


                        • Nasao sam tvoje bas ;)
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Mogao bi da mi posaljes link posta na PM kad si vec nasao, cisto da imam.

                            Comment


                            • http://www.sportklub.info/forum/show...opskih-klubova!
                              Evo ga ovdje ;)
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Nigeria suspended from international football by Fifa

                                Nigeria have been suspended from all international football by Fifa amid allegations of government interference in its football federation.
                                The ban means no Nigerian team - including club sides - can play internationally.
                                Haos...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X