Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Avgust je poceo, a Wenger se izgleda samo fokusirao na Suareza, osim ako ne izvuce nesto sto nijedan mediji nece preneti. Nijedno korektno pojacanje sem Yaye koji ce verovatno igrati za rezerve...

    Chadli upgrade na sva krila u Spursima, cak i za Lennona. Maric odavno prolupao, ne zna sta prica.
    Dolazi iz prosecne ekipe gde je prva violina nas igrac Tadic(bez imalo ironije), bas ce puno da unapredi Totenhem.Ubio se za tu ekipu, bolje da su pojurili Ajeva iz Marseja.
    Kad mi to kaze drogos, znam da ne treba jos da se brinem.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Dolazi iz prosecne ekipe gde je prva violina nas igrac Tadic(bez imalo ironije), bas ce puno da unapredi Totenhem.Ubio se za tu ekipu, bolje da su pojurili Ajeva iz Marseja.
      Kad mi to kaze drogos, znam da ne treba jos da se brinem.
      Chadli je jaci igrac, covek koji je pola sezone bio povredjen i opet svaku tekmu odigrao na vrlo visokom nivou, statistika vrlo impresivna. Osim ako Tadic nije prosek.
      Za 7m, nisu mogli jace pojacanje. Poredjenje sa Holtbijem, Dempsijem i ne znam kim, je neumesno cak i za tebe.
      Mogli su Ayewa, mogli su i mnoge druge, mogao Milan 2005. da bude prvak Evrope, itd...
      Necemo o ovome na ovoj temi, prebacujem u opstu...

      Spoiler
      Jebo te Brajkula narkoman...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Obojica su trenutno prosek za standarde PL koji su malo visi u odnosu na ostale lige, a taj standard ce se sve vise povecavati kada vidim koga sve dovodi recimo Noric.
        Ko im je kriv kad su stipse, zbog te njihove skrte politike kao i da gledaju da uzmu igrace za sto manje para dosli su u situaciju da po treci put igraju LE.Arsenal je uvek zavisio od prodaje svojih igraca, dok je Liverpul vise masio nego sto je pogadjao sa transferima i trebali su tu vise da ulazu kako bi bolje iskoristili tu situaciju.Nisu to uradili i sada ponovo to cine tako sto su u ovom slucaju uzeli Cadlija samo zato sto ulazi u poslednju godinu ugovora, da nije tako sigurno ga ne bi ozbiljno razmatrali.

        Comment


        • Gresis u vezi Chadlija, samo cu to reci, jako dobar igrace za te pare, ubio se za njih, covek daleko bolji od svih krila u Spursima, naravno ne racunam Balea. Videcemo kako ce se pokazati, samo, gledao sam njega par puta i Holtbya, i razlika je vasionska, a ti ih opet stavljas u isti kos. To me iritira...

          Ma koga je Norwich doveo, svi prosek, sem Leroya Fera...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ovde se pored svih zivih ljudi diskutuje od Chadliju. Udarite jedan RIP na temu pa da se razilazimo.

            Comment


            • http://www.transfermarkt.co.uk/en/al...er_261611.html


              Kakva je ovo igracina !
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ovde se pored svih zivih ljudi diskutuje od Chadliju. Udarite jedan RIP na temu pa da se razilazimo.
                Neko im prebacio postove, ovo je bilo u temi u Premier League podforumu. Mada ne znam ni zasto se prebacilo kad nije bio spam.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Neko im prebacio postove, ovo je bilo u temi u Premier League podforumu. Mada ne znam ni zasto se prebacilo kad nije bio spam.
                  Bila je u temi Arsenala, zato sam ja prebacio...

                  Mvp, ovo je opsta diskusija, moze da se diskutuje o kome hoces, ako ti smeta, jednostavno ne komentarisi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Bila je u temi Arsenala, zato sam ja prebacio...

                    Mvp, ovo je opsta diskusija, moze da se diskutuje o kome hoces, ako ti smeta, jednostavno ne komentarisi...
                    Kakav smarac. Ne zna se ko je dosadniji ti ili Chadli na terenu kazem to jer kapiram da je Chadli verovatno zanimljiviji kao forumas.

                    Comment


                    • Биће добро појачање Чадли у то не треба сумњати.
                      Јесте играо у лиги 'без одбране' , али човек је постигао 16-17 голова.

                      На крају крајева, не доводи Тотенхем играче тек тако..
                      Мислим, живи били па видели какви су његови квалитети.

                      Comment


                      • Лионел Меси, Франк Рибери и Кристијано Роналдо ушли су у ужи избор за најбољег фудбалера Европе у сезони 2012/13, објавила је Европска фудбалска унија (УЕФА).



                        Избор за најбољег фудбалера Европе биће одржан 29. августа у Монаку, а тројица фантастичних фудбалера нашли су се у самом врху по анкети која је спроведена међу новинарима из свих земаља УЕФА.

                        Лионел Меси освојио је шпанску лигу са Барселоном прошле сезоне у којој је такође освојио своју четврту узастопну Златну лопту, и завршио је са укупно 46 голова у Примери.

                        Франк Рибери предводио је минхенски Бајерн до историјске трипле круне, освојивши Бундеслигу, Куп Немачке и Лиге шампиона.

                        Кристијано Роналдо је у сезони 2012/2013 био најбољи стрелац Лиге шампиона, а током године је дошао до јубиларног 100. наступа за репрезентацију Португала.

                        Новинари ће у Монте Карлу гласати уживо, електронским путем, за најбољег од ове тројице.
                        Листа од четвртог до 10. места већ је састављена, а чине је:

                        4. Роберт Левандовски
                        5. Арјен Робен
                        6. Томас Милер
                        7. Гарет Бејл
                        8. Бастијан Швајнштајгер
                        9. Златан Ибрахимовић
                        10. Робин ван Перси

                        Европа ће добити новог најбољег играча јер је прошлогодишњи лауреат био Андрес Инијеста, који је награду освојио испред Лионела Месија и Кристијана Роналда.

                        Comment


                        • Tomas Miler iznad Gereta Bejla. Ko izadje poslednji neka ugasi svetlo. Ajmo svi na NFL i NBA.

                          Comment


                          • GODINA fudbalskih oproštaja - još dva sjajna fudbalera objavila kraj svojih karijera: Luj Saha i David Albelda!


                            Comment


                            • U kom svetu je Luj Saha sjajan fudbaler?
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Deko zavrsio karijeru

                                Comment

                                Working...
                                X