Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by istok View Post
    Da li ćete otvarati temu FIFA U-21, počinje u Turskoj u petak...
    U toku dana ce biti otvorena tema i mala ispravka FIFA U-20

    Comment


    • http://www.uefa.com/uefa/aboutuefa/n...d=1969511.html

      Nadam se da ce momak sa slike uspjeti da nadje mjesto u 11 , ali tesko , mada se najiskrenije nadam
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Pa gde je Reus?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ja nisam ni primijetio da ga nema , kakav cirkus HAHAHAHAHAHA
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • lista za najboljeg igrača svela se na deset imena:

            * Gareth Bale (WAL – Tottenham Hotspur FC);
            * Cristiano Ronaldo (POR – Real Madrid CF);
            * Zlatan Ibrahimović (SWE – Paris Saint-Germain);
            * Robert Lewandowski (POL – Borussia Dortmund);
            * Lionel Messi (ARG – FC Barcelona);
            * ThomasMüller (GER – FC Bayern München);
            * Franck Ribéry (FRA – FC Bayern München);
            * ArjenRobben (NED – FCBayern München);
            * Bastian Schweinsteiger (GER – FC Bayern München);
            * Robin van Persie (NED – Manchester United FC).

            http://www.uefa.com/uefa/mediaservic...d=1969257.html
            Last edited by ognjen; 12-07-13, 17:52.

            Comment


            • Mora je Ribery uzeti, znaci mora...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ribery ili Muller, po meni bi morao Francuz sa velikom razlikom da uzme. Mada je i Muller velike tekme igrao fantasticno.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Def neko iz Bajerna, moje simpatije idu Bastianu
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ribery ili Muller, po meni bi morao Francuz sa velikom razlikom da uzme. Mada je i Muller velike tekme igrao fantasticno.
                    Nije Muller taj potencijal za najboljeg igraca sveta, neprirodno mi da on uzme...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Nije Muller taj potencijal za najboljeg igraca sveta, neprirodno mi da on uzme...
                      Coveku priroda nista nije podarila, talenat 0, al je zato jedan od najinteligentnijih igraca na svetu, kretanje, predvidjanje, pracenje igre, nema dalje...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma dobro, odigrao je decko vrhunski ovu sezonu, kao u ostalom i cela ekipa Bayern-a.

                        Samo eto, verujem da se svi slazu oko Ribery-a, stvarno je imao genijalnu sezonu, vec drugu uzastopnu sezonu najruznije izdominirao u LS i u Bundesu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Nije nagrada za nekoga ko je najvise postigao nego nagrada za najboljeg igraca. Kad se bude zvala nagrada za najuspesnijeg onda oni neka uzmu. Ovako Messi, CR ili Bale. Nije steta dati nijednom od njih.

                          Cak je Roben blizi nagradi od njih dvojice jer je klasa iznad. On ima taj potez u nogama koji njih dvojica nemaju, Riberi ume da bljesne ali ne cesto dok o Mileru ne treba trositi reci. Skandal bi bio da neko toliko drven ponese ovakvu nagradu. Izgubila bi svaki smisao i znacenje kao i ono sramocenje s Kanavarom.

                          Comment


                          • Награда је изгубила сваки симисао када је Снајдер за исту подуваио, дефинитивно је био најбољи играч на свету те сезоне и....зна се.

                            Comment


                            • Skoro se u svemu slazem sa LBJ-om. (Ne mogu da verujem ) Ne znam zasto se toliko potencira da se individualna nagrada dodeli nekome ko je imao uspesnu sezonu sa TIMOM. Bayern je bio najbolji klub, osvojili su sve zivo, i zbog toga bi morao neki igrac iz njihovog tima da uzme INDIVIDUALNU nagradu? Glupost. I dalje niko nije ni blizu nivoa Messi-a i C.Ronalda, tu svaka prica oko toga ko bi mogao da dobije nagradu za najboljeg igraca treba da stane. Mada opet, ovo je nagrada koju daje UEFA, ne toliko bitna sto se mene tice, i verujem da ce je dati nekome iz Bayerna. Bitna je ona na kraju godine (mada se i ona zestoko hejtuje), a sramota bi bila da ode nekome, a da to nisu C.Ronaldo ili Messi. Nemam nista ni protiv Ribery-a, ni protiv Mullera, ali smesno je reci da su oni ove godine bili najbolji igraci na svetu. Nesto sto vec godinama unazad pricam svuda, a sto je i LBJ pomenuo, jeste da je 2006. nagrada osramocena za sva vremena. Iznerviram se svaki put kad se setim.

                              Deo sa kojim se ne slazem, to je da mi Bale ne ide nikako u tu pricu.

                              Comment


                              • Roben i nije cak ni blizu. Svaki trener bi pozelio Riberija u ekipi ali taj nikad nije i nikad nece biti klasan kao Roben.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X